0 oy
1,749 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından
Erkek kardeşim severek nişanlandı ama bu sene üniversiteye başladı okulun ilk günü ben evlenmeyecem dıye aglıyor daha 19 yasında bu arada kızda evlenmek istiyorum doye aglıyır oda 17 yasında bı yandan da eekek kardesım soguk yapıyır doye cok uzuluyor butun dugun alısverısını bıtrıdık bızde adet dıye kız tarafına 10 bın lıra sulale sine kıyafet aldık napacaz aızce bırde suclusu sensın diyor dugunu uzatacaktım sen vazgecırdın benı sımdıde evlenmek ıstemıyom dıyo

64 Cevaplar

0 oy
(119,577 puan) tarafından
agam bizimlen eyleniyinmi
-Reklam-
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Hadi onlar o yaşta istedi de hiç mi aklı selim biri yok iki tarftada. Millet komple kafayı yemiş olmalı 19 17 nedir yaa
0 oy
(5,006 puan) tarafından
Bu kadar küçük  yaşta olursa olacağı bu cnm daha kızda erkekte çok çok küçük 
0 oy
(1,066 puan) tarafından
2 tane çocuk evlenicek yani çocuk oldukları herhallerinden belli ya nasıl böyle şeye müsaade ediyor aileler anlamıyorum 17 yaşında Bi kız nasıl ev kadını olsun o sorumluluğu nasıl olsun 19 yaşında erkek daha askere gitmemiş ne düğünü ya Allah aşkına siz hangi çağdansınız
0 oy
tarafından
Hemen bitirin bi evlilik boyle baslarsa sonu husran kimse kimseyi uzmesin.evlendikten snra bitirmek cok daha zor
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Çok küçük ikiside sorumluluk alamaz kızda evcilik mi sanıyor istemiyor işte oğlan sizde zorlamayın lütfen başta bitmesi daha iyi bence 
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Ayyy şaka gibi çocuk bunlar 
0 oy
tarafından
Daha ikiside çok küçük bu yaşta ne evliliği hicmi biriniz yapma etme demediniz 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
İstemediği evliliğe zorlamayın ikiside çocuk sizin harcadığınız para kardeşinden önemli değil ya
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Kız reşit değil oğlan daha 19 yaşında. Çocuk daha bunlar ya. Ne evliliği
0 oy
(17,924 puan) tarafından
İkiside çok küçük ya hadi onlar cahil sizler müsade ettiniz yazık günah okumak istiyo ne güzel 
0 oy
(583 puan) tarafından
Ay yol artık yaşlara bak ya aceleniz neydi ki daha en başında engel olacaktınız yaşınız başınız kaç hadi ordan diye evlendirmeyin bence 
0 oy
(563 puan) tarafından
Çoluk çocugu evlnedirip napacaksınızki
0 oy
(2,916 puan) tarafından
İnşallah kardeşin evlenmez da kız paçayı kurtarır

Öne öyle erken ana kuzusu
0 oy
tarafından
Ohhh ne güzel evcilik oynarlar hiç mi kimse uyarmadı yaa anlamıyorum çocuk onlar çocuk sonra ne olacak biliyor musun evlenecekler birde çocukları olacak sonra sen yoluna ben yoluma çocuklar nasıl evlilik yürütsün Allah aşkına yol yakınken dönünde sonrası daha kötü olmasın 
0 oy
tarafından
Eyer yazdıkların doğruysa Allah sizi bildiği gibi yapsın 
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Çok üzücü Bi durum bu yaşta ne evlenmesi mesleğini alsın eline yarın öbür gün evlenip pişmanlıktan öleceğine varsın alınanlar kalsın hayatını karartmayın çocuğun 
0 oy
(2,360 puan) tarafından
Çocuk olmadan bu işten vazgeçin. Olan maddiyata olsun suç sizin.
0 oy
(788 puan) tarafından
Hata kardeşinde değil canım büyüklerde çocuk oyuncağı değil evlilik oldu deyince oldu bitti deyince bitti.istemiyorsa zorla olmaz giden paraya olsun evlenip ayrılacağına  çok üstüne de gitmeyin derim 
0 oy
tarafından
Para harcadık diye sakın evlendirmeyin. Daha çok küçük 25 30 olsun. Genç yaşta evin yükünü sırtına vermeyin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 118 göst.
0 oy
5 cevap 63 göst.
0 oy
11 cevap 253 göst.
0 oy
7 cevap 331 göst.
11 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,688 soru

11,426,012 cevap