0 oy
1,747 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından
Erkek kardeşim severek nişanlandı ama bu sene üniversiteye başladı okulun ilk günü ben evlenmeyecem dıye aglıyor daha 19 yasında bu arada kızda evlenmek istiyorum doye aglıyır oda 17 yasında bı yandan da eekek kardesım soguk yapıyır doye cok uzuluyor butun dugun alısverısını bıtrıdık bızde adet dıye kız tarafına 10 bın lıra sulale sine kıyafet aldık napacaz aızce bırde suclusu sensın diyor dugunu uzatacaktım sen vazgecırdın benı sımdıde evlenmek ıstemıyom dıyo

64 Cevaplar

+20 oy
(6,210 puan) tarafından
İyi de 19 yaşındaki bir erkekten siz nasıl ev reisi olmasını koca olmasını bekliyorsunuz ki kadının 19 yaşı makul görünebilir ama erkek asla Çünkü her zaman için Kadın erkekten daha olgundur kaç yaşında olursa olsun 19 yaşında Daha askere gitmemiş daha neyin ne olduğunu bilmiyor niye bu kadar acele etmişsiniz ki yangından mal mı kaçırıyorsunuz Daha sonrasında da sorunlar büyüyor Sürekli kendi aralarında Çünkü daha çocuklar yani
(4,426 puan) tarafından
Bu şey değil mi ya su starda mı ne yeni başladi ya yalı çapkını diye bir dizi onun senaryosu bu
(7,121 puan) tarafından
Hdhdhdhd cadna yaaaaa :)
(4,426 puan) tarafından
Bskahshs ama öyle degil mi "))
(6,210 puan) tarafından
Yok kız oradaki ferit 19 yaşında mı jdjdjdjd
(4,426 puan) tarafından
Benziyor ama işte hdisjsjsjsisj bilmem detayını da zaten bir bölüm izledim beynim alev aldı bi daha da bakmadım "D
-Reklam-
+1 oy
(5,272 puan) tarafından
19 yaşnda bi çocuk daha deli zamanlari simdi okul ortamida var korkmuş hem kizda cok kucuk iki gün aglar en fazla sonradan bozulcagina simdi bozulsun daha iyi bence 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Hiç ısrar etmeyin ikiside çocuk. Yazık günah evlenmeden önce bitsin. Sonrası çok daha zor
tarafından
Kesinlikle katılıyorum
0 oy
(673 puan) tarafından
Yol yakınken dönün kıza hayatı zindan eder vebali büyük olur.. hem neden seni suçluyor gerçekten sen mi sebep oldun
0 oy
(11,235 puan) tarafından
Bence sonradan bozulacagina şimdi bozulsun kıza da yazık yani hem daha çok küçükler 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
İstemiyorsa zorlamasinlar. Bir kaç ay sonra sizin gelin de buraya yazar dertlerini. Ayrıca kız reşit de değil. 
0 oy
tarafından
Neden istemiyor zorla mı oldu yoksa isteyerek mi erkekler geç olgunlaşır asla erken evlenmesin biz eşimle genç evlendik ben olgun olduğum için bugünlere geldi yoksa asla gelmezdi erkekler o sorumluluğu erken yaşta alamıyor altın da eziliyor
0 oy
(302 puan) tarafından
19 yaşında bir erkek daha ergenlikten çıkmamıştır ki nasıl sorumluluk alsın fazla acele etmişsiniz sanırım 
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Canım nisanlilik süresini uzatın bakalım belki düzelir 

İlerde evlenip boşanması daha kötü 
0 oy
(812 puan) tarafından
Kız bunlar çocukta siz niye Küçüksünüz demediniz erkeğin yaşı 25 kızın yaşı 21 olucak tabi akıl yaşta değil başta orası öyle ama bunlar daha çocuk yaa
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Çocuk daha düşünceleri bile oturmamış .birde üniversiteye başlamış istemez tabi . Çook erken .zoraki evlenirse daha kötü .başlamadan bitmesi daha doğru olur .yada düğünğ erteleyin aceleye gerek yok .fikirleri otursun biraz 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
İstemiyorsa zorlamayın iptal edin sonra daha kötü sonuçlar doğabilir.
0 oy
(5,491 puan) tarafından
İşi gücü olmayan askerliğini yapmamış çocuğu evlendirmek mi. Pişman olursunuz 
0 oy
tarafından
Çok küçükler bu sorumluluğu kaldıracak yaşta değiller ki neyi zorluyosunuz kızın yaşıda tutmuyor. Başta kendileri mi istedi evliliği 
0 oy
tarafından
Evlenince daha kötü olur herşey belkide kardeşin başka birisini görüp ona aşık olmuştur 
0 oy
(113 puan) tarafından
Evlendirmeyin tabiki sonradan görüyoruz boşanmalar felan oluyor yol yakınken dönün 
0 oy
(811 puan) tarafından
Istemiyirsa evlendirmeyin tabi ki ikisi de çocuk daha. O ne der bu ne der demeyin. Sonra mutsuzluk olmasındansa şimdi olması daha iyi. 
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Kesinlikle nisanlilik suresini uzatin bari ikisine çocuk daha
0 oy
(7,706 puan) tarafından
Yok artık şaşkınım 
0 oy
(1,386 puan) tarafından

Bu terslikte bir iş var :D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 114 göst.