0 oy
284 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar 2seneye yakın kaynım bizimle yaşadı ona baktım evlendi kayınvalidemlerle birlik oturuyolar şuan bizle kaldıgı zaman eşimle aramda olan tartıslamalara şahit oldu bi kaç kere araya girip bana laf söyledi ben haklı oldugum halde düşünün eşimin gizli telefonu oldugunu yakaladım ısrarla benim telefonum dedi kaynım ama emindim eşimin olduguna cunku buldugum yer üst katın wc si idi oraya kaynım hiç girmezdi eşim de ordan cıkmak bilmezdi ispt edemedm ona ragmen hep beni suçlu gördüler neyse ben şimdi onlara gitmek istemiyorum cünkü kaynım hoşgeldin demiyo geldiğim zaman yenge bile demiyo halbuki ben onu o kdr el üstünde tuttum ki yemek bile hep fazla koyardm ütüsünü önce onun kileri bitirirdim çarşaflarımı ne zaman değiştirsem onunkinide değiltirirdim hemen şimdi böyle yapması zoruma gidiyo kayınvalidemlerde beraber oturdukları için mecbur gidiyorum eşim üzülüyor bu seferde torunlarını görmek istiyo onlarda ama istenmediğimi farkındayım yeni gelini cok seviyolar görümcem bile arkds gibi onunla gülüyo eglenıyo benimlede sorunu yoktu fakat ben hep kendi halimde bi insan oldum saygılı oldum içime herşeyi dert ede ede cok üzülüyorm cok takıyorum neden insanlar böyle kocam zaten değer vermıyo bana neden sessiz insanlar eziliyo bu hayatta :(

5 Cevaplar

0 oy
(5,378 puan) tarafından
Anlamadığım bekarken niye ailesiyle kalmadi
tarafından
İş dolayısıyla farklı şehirdeydik oda ortak oldugumz için yanımızdaydı yeni 1aydır evli işte
-Reklam-
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsn cnm
tarafından
Saol canım
(1,975 puan) tarafından
Sende saol cnm
0 oy
(48,996 puan) tarafından
2 yil sizde kalmasına takıldım evlenen ayri.eve cikan ciftlere neden hep biri gelir kalir ki 
tarafından
İşleri eşimle ortaktı bizde farklı şehirdeydik kaynanam uzaktaydı
(48,996 puan) tarafından
ayri ev tutsaydi hem beleşe yasiyorlar huzur bozuyorlar hemde kiymet bilmiyorlar
0 oy
(14,428 puan) tarafından
E telefon yüzünden mi küstümüz vallah bişi anlamadım
tarafından
Küsme değil kocamla olan sorunlarımız vardı bi kaç tane  onlara sahit oldu ya bana kinlenmiş halbuki haklıydım ben
(14,428 puan) tarafından
Hımmmm sen el kızısın her zaman haksızsın onların gözünde,üzülmeye değmez aşkom
tarafından
Kafaya takmasam tmam ama takıyorm elimde seğil kendimi üzüyorum
0 oy
(120,157 puan) tarafından
keske hic sende kalmasaymis
tarafından
Keskeeee keske o zamanda beni kötü bilceklerdi istemedi diye
(2,165 puan) tarafından
Keşke kötü bilselerdi cnm ya en azından şimdi böyle kafaya takip uzulmezdn

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 993 göst.
12 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 214 göst.
19 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Nehirrr (797 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 406 göst.
0 oy
4 cevap 192 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (797 puan) tarafından soruldu

385,742 soru

11,533,197 cevap

35,207 kullanıcı

...