0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlum dört yaşında diğer oğlum iki önceden anlasiyorlardi şimdi sürekli dövüyor bisikletten itiyor tekme atıyor tokat atıyor bisikletle sürerken ezmeye çalışıyor yani kiziyirum yapma diyorum op annecim.o kardeş diyorum yok napacam bilmiyom 

5 Cevaplar

0 oy
(4,668 puan) tarafından
Tokat atmayı,tekme atmayı yani birinin canını yakmayı nerden öğrendi ki bu yaşta. 
tarafından
Yani inanki şok olursun görsen TV den ogreniyordur birde yanıma geliyoraun diye yakasından tutup pes peşe vuruyor
tarafından
Dışarda çocuklarla oynuyor mesela onlar kavga ediyor ordan görüyor ne bilim görüyor iste
-Reklam-
0 oy
(302 puan) tarafından
Ya kıskanıyor ya da çizgi film vs izliyorsa oradan da görüyor olabilir
tarafından
Çizgi film çok izliyor ama bu ara çok dövüyor kardesini
0 oy
(601 puan) tarafından
Ceza vereceksiniz ve cezanızda çok net olacaksınız geri adım atmak yok ağlasa bile yumuşamayın 
tarafından
Yani aznonce bisikletten itti baktım yok kaçtı kayboldu odaya gitti napim ona da kıyamıyorum
(601 puan) tarafından
Kıyacaksın kuzum bu bir eğitimci önerisi başımıza geldi adı da aşırı derece kıskançlık  malesef 7 yaşına kadar devam ediyormuş örneğin odasına gidince arkasından gitmeyin sevdiği şeyleri yapmasına yasak koyun mesela bisiklet seviyorsa 2 gün  ona yasak hayır diyin sizi dinlerse eğer ödül olarak bisiklete binmeyi izin verin ama asla çikolata vs almayın
tarafından
Tamam canim deneycem
0 oy
tarafından
Kiskanmaya başlamış ondan böyle davranıyor 
tarafından
Vallahi çok kötü davranıyor onada kıyamıyorum
tarafından
İkiside çocuk canım ne diyebilirsin ilgi bölündüğü için öyle yapıyor elin geldiği kadar Büyük ile ilgilen
tarafından
Bu kezde küçük geliyor yapışıyor ağlıyor
tarafından
Canım ya arada kalmışsın resmen .Eşinin vakti varmı bilmiyorum o biraz destek olsa büyük ile vakit geçirse ne iyi olur senin için alıp gezmeye götürse
tarafından
Eşim küçüğe çok bakamiyor o çok anneci ama.buyukle hep yanyana aslında servise götürün beraber öğrenci dağıtırlar okula götürür gezmeye götürür bakkala markete hep onu goturur
0 oy
tarafından
Benimkide aynı. Küçüğüne hep zarar veriyor. Ona rağmen küçüğüm abisinin pesinde
tarafından
Buda öyle ne varsa anne pollaz der hemen

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 1,255 göst.
0 oy
3 cevap 108 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ymckrm (364 puan) tarafından soruldu
0 oy