0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (364 puan) tarafından
Hanımlar oğlum yaklaşık 6 aydır zarar veriyor en çok bana ve akranlarina bunu yapıyor. Önce ısırmayla başladı sonra vurmaya saç çekmeye cimciklemeye başladı  2 gündür tükürüyor suan da birseyler fırlatmaya başladı işin içinden çıkamıyorum. Tepki vermemeye çalışıyorum ama canım acıdığı için illaki sesim çıkıyor artık kızmaya başladım çok araştırdım dikkatini dağıtmaya çalışıyorum ama olmuyor tepki veriyorum ister istemez biraz küçükken ısırarak sert seviyordum ondan kaynaklandığını düşünüyorum ayrıca duygularını tam olarak ifade edemiyor olabilir ama aynı aylarda çok arkadaşı var hic birinde bu kadar fazla davranış bozukluğu olan yok nadiren telefondan birseyler açıyoruz az az o mu etkiledi acaba bilemiyorum ayrıca ben elime telefon aldığımda daha cok artıyor bu hareketleri bi misafirim geldiğinde onunla konuşsam başkasıyla ilgilenmemi istemiyor resmen çay içip yemek yiyemiyoruz sürekli bana bakin benimle ilgilenin istiyor var mi tavsiyesi tecrübesi olan çok teşekkür ederim 

3 Cevaplar

0 oy
(403 puan) tarafından
Benim oğlum da öyle 15 aylık çok isiriyo vuruyo diğer ikizini hiç rahat bırakmıyor her yolu denedim bir çare bulamadim
(930 puan) tarafından
Benim bebeklerde ikiz ve erkek olan kıza çok zarar veriyor  yapma deyince bize vurmaya başlıyor ne yapacam bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(373 puan) tarafından
Bu seviyede olmasa da benim oğlum da ısırıyor vuruyor sonra kahkahalarla gülüyor oyun sanıyor sanırım 18 aylık erkek çocuklarına özgü sanırım 
0 oy
(227 puan) tarafından
Canim ofke duygusunu sinirlenmeyi bilmemesi unutması lazım yaninda kavga edilmeyecek sessizlikte uyuyacak izinsiz opmeyeceksiniz bile hep sakin sessiz sevip opeceksiniz asla sinirlenmesine musade etmeyeceksiniz mesela parkin onunden gecerken park mi istedi ya bikana kadar o parkta duracaksiniz yada baska yoldan gideceksiniz baska caresi yok. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 119 göst.
9 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 226 göst.
22 Şubat 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Minikii (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 186 göst.