0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Çocukluk arkadaşım yeni doğum yaptı kızlar bende ne hediye vereceğimi şaşırdım herşey çok pahalı kendimize zor yettiğimiz bu dönemde çok aşırıya da kaçmadan güzel bir hediye vermek istiyorum ne olabilir sizce? Kendisi her iki çocuğumda da kıyafetlerin olduğu bir bohça (Zıbın, kıyafet, bebek ayakkabısı vs) hazırlamıştı sağolsun. Sizce ne uygun olur ?

7 Cevaplar

0 oy
(113 puan) tarafından
Sen de aynısını yapabilirsin 
(1,787 puan) tarafından
Ya şimdi bu bohça yapmaya kalksam 400 500 tutar onun yerine yarım gram altın taksam daha iyi olmaz mı diye düşündüm yoksa fazla mı kaçar
(113 puan) tarafından
Evet gram da olabilir zaten fazlaca kıyafet vs geliyordur
-Reklam-
0 oy
(763 puan) tarafından
Canım sende el örgüsü yapıp verebilirsin yada evnde varsa bide takım alırsın bütçen neye uygunsa 
(1,787 puan) tarafından
Maalesef hiç aram yok el örgüsüyle yoksa çok hatırı sayılır bir hediye olabilirdi el emeği
(763 puan) tarafından
Hmm o zaman bebek görmeye gelenlere dağıtılacak bişey yapabilirsin belkide ekonomik olabilir
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Ayni sekilde uygun fiyatli bir hazirlik yapabilirsin canim.el örgüsü yapabiliyorsan oyle bisey yapıp, patik yelek zibin altust takim yapabilirsin
(1,787 puan) tarafından
Hazırlık yapmayı düşündüm evet ama o da 400 500e mal oluyor onun yerine yarım gram altın taksam fazla mı olur diyorum bu sefer
(3,329 puan) tarafından
Illaki marka olmasina gerek yok ki canım. Mevsimlik urunler şuan indirimde ayını büyük alırsın baharda giydirirsin diye. Ben gosterdigim ozeni görmek isterim. Yine sen bilirsin tabi arkadas senin
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bütçenin yettiği kadarıyla yap cnm nolcak herkesin durumu belli
0 oy
(119,334 puan) tarafından
aynisini yap yaninada ek evde bisiler hazirla
0 oy
(603 puan) tarafından
Bohça düzmüş olsan 400,500 tl yi gözden çıkarman lazım farklı birşey olsun dersen e bebekte happy ilk adım arabası var 300 tl ye onu alabilirsin yanınada bi takım olabilir yada sadece ilk adım arabasıda yetebilir güzelcede paket yaparsın miss gibi hediye:)
(1,787 puan) tarafından
Aslında yarım gram altın düşündüm arkadaşım bebeği için şimdiden birikim yapıyor bende veririm bir ihtiyacını alır diye düşündüm ama bu kez fazla mı abartmış olurum diyorum
(603 puan) tarafından
Eğer durumun varsa arkadaşınında durumu yoksa verebilirsin canım sevap kazanırsın boşa gitmez
(1,787 puan) tarafından
Onun durumu iyi canım benimde çok şükür alacak durumum var ama kararsız kaldım bakalım artık o gün bi gelsin de :)
(603 puan) tarafından
O zaman söylediğim tarzda bi hediyede olabilir;)
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Hamile oldugunu ogrendiginde marketlere zibin filan geliyordu, onlardan zaman zaman alsaydin simdi cok yuklu gelmezdi, bi alisverisinde zibin, bi alisverisinde corap, yelek gibi seyler ayni zamanda degil farkli zamanlarda almak lazim. Simdi en az 250 tl gozden cikarman lazim ki tek parca guzel birsey fiyati 250.. pazara filan cik belki uygun bor kac parca kaliteli birseyler bulabilirsin hani dersen ben onun gibi hazirlayamam yarim gram altin alabilirsin imkan varsa
(1,787 puan) tarafından
Valla dediğin gibi yapmaya çalıştım bime aylar önce zıbın gelmişti tanesi 25 lira iki zıbın almak istedim 50 lira dedi hemen bıraktım yerine Allah aşkına bu sene başında 50 liraya alt üst takım alıyorduk 6 7 liralık zıbınlar olmuş 25 30 lira kafayı sıyırdım artık. Pazardakileri desen 15 lira ama perde gibi incecik iki kere giydiremez almasaymış daha iyi derler adama valla bilemiyorum artık sonumuz ne olacak. Allah hepimizin yardımcısı olsun ne diyim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 59 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Havvanur1 (887 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 146 göst.
27 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 647 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yasemincee (1,203 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 239 göst.