0 oy
536 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
 Kizlar bebegim dogunca annem 1 hafta yanimda kalcak haliyle 

Kaynanam sordu kim kalcK yaninda diye bende annem kalcak dedim ( kaynanam çalışıyor) 

Her nysee 

-Annen Tırnaklarını  Kesti mi ? Dedi 

Ben sasirdim nediyor ki diye  o saskinlikla kesti demişim 

Oda iyi tamam bari dedi 

"Annem ben bekarligimdan beri cok bakimli birisi sac boyasi oje vs herseyi kullanir makyaj falan  tirnaklarini da biraz uzatır  hep kaynanam da tirnaklarini uzun ve ojeli gordugu icin  bu soruyu sormus olmali 

Ama bu soruyu sormak ya da bu olay kaynanami.ilgilendirirmi ?? Ilk okul ogretmeni gibi tirnaklarini kestimi diye soruyor 

16 Cevaplar

+1 oy
(1,125 puan) tarafından
Kendi iyiliği için değil bebeği düşündüğü için demiştir batar falan bı yerine denk gelir diye kalbine bişey getirme bence bende çok uzatirim takma sanar herkes hamileyken herkes soruyordu bebek doğunca kesersin artık diyorlardi sonuçta kimseye göre bişey yok bebeği düşündükleri için 
tarafından
Tabiki cnm bebegim icin diyor anlıyorum ama . Garibime gitti yani bilemedm
(1,125 puan) tarafından
Oda anne sonuçta ya bana bile kaç kişi dedi kendi babam kayınbabam kaynanam ki.hakililardi ben çok seviyorum uzun ojeli tırnak ama şuan azıcık uzaaa bebeğimin biyerine zarar verecek diye korkuyorum hemen kesiyorum :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne ilginç insanlar var ya 
tarafından
Ayn oyle
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Şuan biz ne desek boş sen o an boş bulunmayıp cevap verseydin keşke 
tarafından
Haklisin valla bosluguna geldi gercekten
0 oy
tarafından
Uğraşacak yer arıyor anladın mı istemiyor senin annenin geldiği açık açık vallahi kimse bana bu kaynanaları savunmasın ya lanet olsun be üf
(6,441 puan) tarafından
Ulen yine konuyu kendine çevirdin :) sen evi düşün altına girecek kadın 7/24 iç içe
tarafından
Ay hiç deme ama o kesin değil canım zaman gösterecek insalah gelmezler :)
(6,441 puan) tarafından
Bak ben alt üst oturuyorum pişmanım net ama eşden kaynaklı karı gibiler iki laf söyleyemiyorlar ondan
tarafından
İşte benim eşim onları çok dinler eşimi yonetiyoralr laflarına çok bakıyor ben ailesi için iyi bişey desm bile bana patliyor
0 oy
(687 puan) tarafından

Biz o konuları kapattık üstüne şampanya patlattık :D 20 gün önce  37 haftalık doğum yaptım küçüktü elime almadan küveze girdi 1 hafta kaldı doğumun ertesi günü ağlamaktan şişen gözlerimle yıkık durumdayken o kadar fındık fıstık yedin doğura doğura parmak kadar mı doğurdun dedi yine kendi kaynana şükür et :)

(4,426 puan) tarafından
Benim kaynanam da o koca karından çıka çıka bu mu çıktı dedi hskajsjs ablam in kaynanasını hiç sevmez aynı köylüler birbirlerini iyi tanırlar bende sende ablam in kaynanasını geçtin neyini beğenmedin Allah in yarattığı sabiyi dedim de küstü bana baya bir konuşmadı "D
(7,121 puan) tarafından
Benimki dikiş vardı bende niye oturamiyorsun dedi on tane arı gotu.ne girmiş igneleriyle duruyor orda öyle düşün dedim sustu :) Eris postuma bak la
(802 puan) tarafından
Senin yine kaynanan demis benim annem burnumdan getirdi zor dogumum oldu. Benim moralimi yukseltcegine iyice agzima etti.
(687 puan) tarafından
Anne ne derse insanın zoruna gitmez ya kaynana zor bence bide erken doğumum da onlar yüzünden ilk doğumda merdiven altı hastaneye götürdüler 3 ay sonra 1 aylık hamilede kalmadım mı dünya karardı resmen o kadar ince dikiş atılmış 37 ye zor dayandım eski dikişler her an açılıcak iç kanama geçirecem diye doktorlar korkuyordu
(802 puan) tarafından
Gidiyor kiz asıl destek olmasi gereken kisi ama ondan bile destek yoktu. Allah vicdanli insanlarla karsilastirsin cidden zor. Gecmis olsun sanada
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Kız kaynana hepsi işte aynı aslında bakma birazda onlar söyleyince zorumuza gidiyor haddi değil gibi görüyoruz oysa ki benim annem hiç tırnak uzatmaz her bebeği yıkamaya geldiğinde babam sorarmış tırnaklarını kestin mi yüzüğünü bileziğini çıkardın mı diye :D
(3,730 puan) tarafından
Şimdi seninde son zamanların iyice hassaslaşmıssındır o yüzden sinir olmuşsundur ama oda bebeği düşünmüştür boşver hiç düşünüp kendini doldurma son zamanlarını zehir etme
tarafından
Yok cnmm ne dusuncemm .  Kafama bile takmamdaa
  Hani herseyi ben bilirim modundan bi cikamadi kaynanam ona biraz sinir oluyorumm ..
Sankii bebege o bakcak o buyutcek biz bisey blmyrm cahiliz gbi hareketleri var
(3,730 puan) tarafından
Valla inan ki seni hiç üzmek korkutmak istemiyorum ama daha bebek doğsun neler görücen neler duyucan
tarafından
Vallaa bilemem artık  .. bebekle mii ugrascamm onlarin cenesiylemi blmyrm
(3,730 puan) tarafından
Valla ben o yüzden kimseyi istemedim yanımda ilk çocuğum kendim baktım gündüz geldi gittiler annem de kaynanam da annem kalacaktı kız kardeşim var küçük o durmadı sen gel bize gidelim dedi yok dedim evimde kaldım çok da mutlu bi lohusalık geçirdim eşim de sağ olsun her fırsatta destek oldu bana
0 oy
tarafından
Meltem geçen anlattığın o pis olayı mı gördü acaba
tarafından
Vallahi bilmiyorum kii canimm yaaa gormus olamaz amaa  hic görüşmezler annemle neredeyse ..
Bebegin bi yerini cizmesin tirnaklari madem o bakcak gibisine mi dediki aceba
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Yok anam kesmedi seni tirmalamak icin bi tik daha uzatti de
tarafından
Sjsj :)
0 oy
tarafından
Çok ayıp etmiş keşke karşılığını o an verseynişsşn
tarafından
Dalgınligima geldi cnm ya valla bir de uzatmak istemedim ugrasamam onunla
0 oy
(415 puan) tarafından
Ya belki tırnakları bebeğe zarar vermesin diye demiştir 
tarafından
O yuzden dedi zaten de .  Yani ona düşer mi bunu sormak o amaçla  biraz garipsedim
(415 puan) tarafından
Ya sorduda ne oldu kadının niyeti kötü değil . Onu dusermiymis bunu sormak annen sorsa aynısı dermiydin acaba
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Herkes yadırgamıs ama empati yaptım bebegebatmasın diyedir 
tarafından
Aynende canim  ne bileyim valla
(9,247 puan) tarafından
Takılma kız bosver ben tırnagı uzundan yemek bile yemem .malum ne kadar temızlesede pislikk kalır
0 oy
(1,199 puan) tarafından
Sana birşey diyim mi kıskançlık herşeyin başı da ah ben bir laf söylerim bir dha bak açabiliyor mu bayramlık ağzını o tırnakları kesmem bir gecirirdim o paçoz suratına bir daha çalışmaya gidebiliyo mu bak utancindan
0 oy
tarafından
O ne demek oluyor deseydin keşke canim daha neler duyacağız ay bismillah 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Napıcaksın anne sanane derdim ben
0 oy
tarafından
Elini kaynananın götune sokmayacak ya nıye bu kadar dert olmuş ona tövbe yarabbı zorla sınır ederler 
tarafından
:) sjsjsj kiz allah seni
tarafından
şuursuz dolu ya
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Annenin bakimini kiskandigindan o cok iyi tanırım ben bu tiplemeyi 
tarafından
Olabilir belkide

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 766 göst.