0 oy
441 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından
Kizlar esimle erken olsada bebegimiz icin besik falan bakiyoruz hemen almak icin dil ama oylesine babasigilin deposunda demir pasli eski bir besik var onceden esim falan uyumus onda yabi butun kardesleri babasi tuttirmus bunu kullanin esimde dedi ne diyon baba sen kirilmis paslanmis dedi oda yok iyi diyor adam anlamiyor illa kullanacaniz diyir biliyorum o besikleri cocuk icinde nasil uyucak iplemi baglayip uyitm cocugu 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bak eşin çok güzel bir cevap vermiş sen fazla dile getirme kayın babanı eşin gerçekleri gören bir insan anladığım kadarıyla o yüzden bırak böyle devam etsin zaten kabul etmemiş eşin bu iyi birşey yani oturup dert etme kendine şunuda söyleyim adam hani çocukları hep onda uyumuş ya gelenek gibi olmuş belki bu anlamda istemiştir kendi babanı düşünsene canım. Tabiki kötü bir beşikte bebek uyumaz. Aldırma yani kötü bir niyeti yoktur sadece eski kafalı biraz babanız galiba. 
(64 puan) tarafından
Esimde diyor olup gidecen neye erkekleniyon diyo ben sana bin basarim diyor ne zannediyon diyor hic utanma yok
tarafından
Muhabbete bak +18 biraz esprili bir aile galiba :D
(64 puan) tarafından
Espiri dil kuzum adamda utanma yok karisina yanimizda diyor bi cocugmuz olsun diye esimde sinirleniyo kiziyo
tarafından
Aman canım mesafe diyorum susuyorum teneşir paklasın :D
(64 puan) tarafından
Inana hic yaklasmiyorum evlerine bile gitmiyom aramam bile asla ama durmuyolar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya gina geldi artik su kaynanalarin kayinbabalarin her halta karismalarina birde emir verip sart kosmalarin yildim resmen ya itira etsen yok deden suclusun kabul etsen mal yerine konuluyorsun ne cahiller ya
(64 puan) tarafından
Hic sorma deliriyolar bni
0 oy
(8,357 puan) tarafından
Sen mudahıl olma canım esın ıstemıyo madem yeter sormak zorunda degılsınız gidin alın bi besık koyun kenara.saglıkla gelsın bebegın :) 
(64 puan) tarafından
Sagol canim benim insallah
0 oy
tarafından

Ya mantığa bak ya i beşik paslanmis curumus ve hem cocugun sağlığına dahi zarar verir , keşke sihirli olsaydım ne gereksiz insanlar varsa 

Ya bir tezek parçasına 

Ya bir odun parçasına 

Cevirirdimde kışın ısınmak için kullanirdik

(64 puan) tarafından
Hic sorma kuzum
tarafından
Boşver takılma onlar boş boş konuşup durur

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 280 göst.
0 oy
11 cevap 519 göst.