0 oy
456 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından

bir tane oğlum var.4 yaşında. hamile kalmıştım 2 aylıktı dün dr da öğrendim kalbi durmuş. babası olacak adam hamileliğin ilk zamanlarından beri sürekli düşsün diye dua ediyorum diyordu bana. aileme nasıl söylicem diyordu. ailesi kızarmış tekrar çocuk yapmasına. geçende de ilk karısından olan kızını görmeye gittiğimizde beni aravadan indirmiş sen burada bwkle kadın seni görmesin görürse sinirlenir demişti. ben de 35 dk ayakta çocuğumla öylece kaldırımda beklemiştim. ardından sinir krizlerigeçirmiştim.ondan mı düştü acaba yavrum

17 Cevaplar

+1 oy
(546 puan) tarafından
Böyle diyen bir adam kocam olmazdı 
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Allah senin canıni alsın derdim hay.vana bak yapmasaydi o zamn
0 oy
(13,269 puan) tarafından
Ben öyle bir kocayı dakikasında boşardım çocuğum var diyeceksin böylesine birinden on tane de çocuğun olsa sana ne koca olur ne yuva. Ha karnındaki çocuğun ölmesini istemiş ha yanındakinin bence hiç farkı yok ayrıca çocuk yapma konusunda bile ailem kızar diyecek kadar birey olamamış biri ile evlilik sürdürülmez
0 oy
tarafından
Nerede merhamet nerede vicdan nerede Allah korkusu tövbe tövbe

Ha karnındaki düşsün diye dua etmiş ha 4 yaşındaki oğlu ölsün diye Allah korusun ikiside aynı şey

Ailesi kızar diye ne demek ya *** kurusu ********
0 oy
(392 puan) tarafından
Canım sen dön bu işten. Böyle bi gerizekalıyla ömür mu geçer.
0 oy
(50 puan) tarafından
uyku uyuyamıyorum çok kötüyüm.geçende konu açmıştım eski karısı sinirlenmesin diye ben 35  dk kaldırımda bekletti diye.çok kötüyüm.
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Böyle bir adam Asla kocam olarak devam edemez hayatıma rezil pislik 
0 oy
(1,569 puan) tarafından

Bunu diyen kocam olamazdı zira böyle düşünen Bi adamla evli kalmazdım 

Böyle  mal adamlara 2.cicugu ne diye düşünüyorsunuz anlamıyorum 
0 oy
(398 puan) tarafından
Ne demek dua etmiş ne demek ailesine soyleyemezmis Adam olamamış senin kocan daha ergen galiba!! Sende orda Bekledin öyle mi eski karısı sinirlenmesin diye cehennemin dibine sinirlensin daha orda çekip gitmen gerekiyordu ne işin var bununla 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Kişiliksiz ******** kendi gebersin inşallah
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Çok ama çok çirkin bi durum sen bu adamı bir daha baba etme boşayamıyorsan 
(50 puan) tarafından
adam için değil zaten çocuğuma bir kardeş olsun istemiştim
(469 puan) tarafından
İki mutsuz çocuk dertlessınler falan diye mi
(1,831 puan) tarafından
Aynı şeyleri yazmak istedim ama uğrasmak istemedim valla sabah sabah . Anne çok önemli ama annenin o evde mutlu huzurlu olmasıda çok önemli babanın sevgisi ilgiside en az saydıklarım kadar önemli .
0 oy
(362 puan) tarafından
Böyle bir özürlü eşim olmazdı geçende seni indirdi bunlar eski karısı ile konuşup anlaşmış bile olabilir çocuk arada sıkıntıdır belkide bu yüzden böyle beddua etmiştir ******** 4yasindaki oğlunu gosterme buna uckurunu ailesine göre yaşayan deyyustan eş falan olmaz 
(50 puan) tarafından
karısı beni görüp sinirlenip daha fazla nafaka istemesin diye beni indirdi yolda.o karının çocuğuyla da çocuğumu asla görüştürmem artık o kadının çocuğu da benim evime gelemez.bityi.
(362 puan) tarafından
İnanma yalandır çok duyduk eski karısı ile aldatanlari çocuğunun ölmesi için dua eden birine nasıl güveniyorsun bunu diyen herşey yapar kendi evladinin katili olan biri diğer kişilere neler yapmaz
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canm 
0 oy
(537 puan) tarafından
Ayyyyy hangi birine yorum yapayim şaşırdım valla 
0 oy
(912 puan) tarafından
Valla nerden buluyorsunuz bu numuneleri aklım almıyor uckuruuunun hesabını ailesine veren adamdan hayır gelmez zaten 
0 oy
tarafından

Cani ahlaksız bir insan.. 

Nasıl kendi çocuğunun ölmesi için dua eder 

Merhameti Allahı kitabı yok demek ki !!! 

Böyle bir adamla daha ne diye devam ediyorsun normalde boşanmak kolay değil derdim de çocuğunun ölmesi için dua eden bir cani ile yaşanmaz ki 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Eski kocam olurdu bende bebegimi kaybettim esimle cocuk gibi agladik biz o sakinlestirdi hep beni kocani biraz daha tanimaliydin ilk evliligi degilmiş zaten

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 73 göst.
27 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyalar (1,131 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 375 göst.
5 Ocak 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysedem (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 372 göst.
26 Nisan 2023 Aile kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 510 göst.

380,992 soru

11,405,966 cevap

34,944 kullanıcı

...