0 oy
371 göst.
Aile kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Geçen gün eşimle eşimin kuzenine gittik kayınvalidem de oradaydı neyse ertesi gün kayınvalideme gittim dün ağrım vardı gitmek istemedim oraya aslında eşim gidelim ayıp olur dedi o sebepten gittim ve bayağı da oturduk bozuldum açıkçası eşimin bu tavrına dedim kayınvalideme, sen gelmesen de eşin gelmek zorunda gelmese ağzına s.çardım karının lafına mı bakıyon derdim dedi kayınvalidem de şoka girdim, onun ağrısı olsa ben kuzenime gidelim ayıp olur demem o durumda gitmezdik dedim sadece, eşim iş sebebiyle yurtdışına çıkıyor o yurtdışındayken ben de annemde kalıyordum bazen,   kayınvalidem ben istesem seni annene göndermem evinde kal evine alış derim dedi bi laf arasında yine neye uğradığımı şaşırdım bakakaldım sadece şuan kendime o kadar öfkeliyim ki güzel bi cevap vermediğime.

11 Cevaplar

0 oy
(1,539 puan) tarafından
Böyle konu olursa bidaha senin hostt dersin asla saygisizliktan yana değilim ama yapana yapacaksın 
-Reklam-
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Oğlum beni dinler imajı veriyor ama evlilik de sanki onlarida aliyoz erkek tarafının herşey karışma gereği duyuyolar
0 oy
(7,203 puan) tarafından
Bir daha ki sefere o zaman iyi ki seninle değil oglunla evlenmisim anne de :) 
0 oy
(682 puan) tarafından
Sen kimsin derdim net
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Oğlun senden çıktı hayırdır nerden geliyo bu ozguvem derdim benim olmadigim yere gitsinde göreyim derdim.. aileme gelince hoop derdim sen degil sulalen gelse karşıma ailem icin hepinizi çiğner giderim derdim birdaha da nah yuzumi görürdü.. demez bunlari ama deseydi allah şahidim bu tepkiyi verir kocama gerekeni der annesine kızardi karismaz bana hakki yok üstümde saygi duyarim esimi. Annesi ama ustumde asla hükmü olamaz..
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Sen böyle susarsan o kendinde herseyi hak reva görür 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Sen sustukça daha çok öfkeli kalıp kendi kendini yersin canım ezdirme kendini lafını esirgeme ama alttan alttan sok lafını direk sinirlenip atağa geçersen sen suçlu olursun 
0 oy
(360 puan) tarafından
Onun ne haddine ya ne kadar boş boğaz insanlar var
0 oy
tarafından
Şu kendilerini ne b.k sanıyorlar da bu kadar yüzden düşüyorlar anlamıyorum Allah böylelerinin eline fırsat vermesin dilini bağlasın 
0 oy
(886 puan) tarafından
Bir keresinde esim ailem geliyor diye kavga etmişti benimle o esnada annesi bizde kalıyordu ailemde ayda yılda bir gelir genelde köyde dururlar bende kayinvalideme söyledim esim böyle böyle yapıyor diye belki iki güzel kelam eder bir büyük olarak düşüncesiyle hayy benim aklıma.. kayinvalidem de demez mi onlarda zırt birt gelmesin o zaman diye kan beynime sıçradı o zaman al oğlunu da  cikin gidin evimden burası benim evim dedim eşimde babamı aradı gel kızını al diye bende babama beni bu evden hiçbir kuvvet çıkaramaz istemeyen varsa kapi orda dedim yani diyeceğim o ki hiçbir şekilde ezdirme kendini sonra tepene çıkarlar 
0 oy
(4,686 puan) tarafından
cevap vermedigin sürece cok konusur 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 456 göst.
0 oy
21 cevap 436 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde SL (1,012 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,001 göst.
20 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu