0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar özel fiyatlari almış başını gidiyor. Gerçi ne. Yerinde sayıyor ki. Özelde muayene oluyorum ama istedikleri kanlari devlete veriyorum iki doktor değiştim bu sebepten bakmıyorlar yani neden burda vermedin diyr sorun çıkardılar. Muayene olmak için doktorumu değiştim bu sebepten 

3 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Özel öyle zırt pırt kan almaz ki o yüzden ben herseyini özelde yaptırdım,bi 12. Haftada aldılar bide doguma girmeden önce aldılar 2 hamileligimde de aynı şekilde yaptırdım 
tarafından
Ya ben her gittiğimde aynı kan sonuçlarını istyor. Bende artık bilerek yapıldığını düşünüyorum
(9,626 puan) tarafından
Olabilir bilemiyorum ama benim doktorum hic öyle sömürme peşinde değildi,şeker yüklenmesini yaptırmak istememiştim onun yerine açlık ve tokluk kan değerlerine mutlaka baktir dedi burda yaptırırsan tahlil parası ödemek zorundasın sağlık ocağında da yaptirabilirsin sonucunu bana getir dedi Allah razı olsun illa burda yaptır demedi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Senelerdir gittiğim kadın doğum doktorum var kendi bana bu tahlilleri devlet hastanesinde yaptır gel demişti. Hormon tahlilleri dahil birçok şey istemişti. Hala öyle yapıyor daha güvenli olduğunu mu dusunuyor bilmiyorum ben  böyle bir sorun yaşamadım.  Çocukları özele götürüyorum kan idrar bakıyorlar zaten onun için de hastane hastane dolaşmiyorum
tarafından
Ya ben her gittiğimde aynı kan tahlili istiyorlar. Yaptırıp gidince de neden burda bakmadın diyr sorun çıkardı bende bilerek istediğini ihtiyaç olmadığını düşünüyorum yani istediğin sonuçları getirdim bakmamak nedir
tarafından
Bir daha da gitmem oraya manyak mı bu millet ne
tarafından
Öyle iki doktor da bu sebepten değiştim
(13,857 puan) tarafından
İki oğlumda da doktorum kendi devlette yaptır dedi hep öyle yaptık sorun yaşamadık hic
0 oy
(14,091 puan) tarafından
Benim hiç bi doktorum sorun çikarmadi. Kani sağlik ocağinda vereceğim fiyorum tamam bana sonucu atarsin diyorlar. 2 ayri doktora gidiyorum ikiside ayni. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 64 göst.
3 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oykulku (1,063 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 118 göst.
7 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nesibe4450 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 191 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 160 göst.
6 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nerosahmet (692 puan) tarafından soruldu

384,847 soru

11,511,517 cevap

35,173 kullanıcı

...