0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
Kardeşimin vatsapina kod gelmiş başka cihazdan giriş yapılıyor diye nasıl oluyor başkası girebilir mi nasıl çözüm bulunur ne yapmam gerekiyor en doğrusu bilen var mı güzel bacılar 

5 Cevaplar

0 oy
(13,896 puan) tarafından
Yok ya kod gelmiyorki. Birde whatsapp tan girip tüm cihazlardan çikiş yap diyebiliyorsun. 
(688 puan) tarafından
Baktım bulamadım ama kod gelmis
-Reklam-
0 oy
tarafından
WhatsApp webten giriş yapılıyor olabilir 
(688 puan) tarafından
Telefon elinde olması gerekmiyor mu kod falan okutuluyor diye biliyorum hiç yamadim emin değilim
tarafından
Bende hiç bilmiyorum ya,aklıma ilk o geldi
(688 puan) tarafından
Him :(
0 oy
(3,359 puan) tarafından

Biri kendi telefonuna wp yi indirip kardeşinin numarasını girse giriş yapabilmek için kardeşinin telefonuna kod gelmeli onu girip devam eder ki bu yapılırsa kardeşinin telefonundan otomatik wp kapanır

2. Ci olarak wp web olayı onun içinde kardeşinin telefonundan kare kod okutulması gerekiyor kardeşin birinin yanında hiç telefonunu bırakmışmı bu wp webe bağlanmak saniyelik bir şey 

Kardeşin Kendi telefonundan wp ye girsin sağ köşede 3 nokta var oradan bağlı cihazlara tıklasın eğer biri wp web üzerinden giriş yapmış ise orada belli olur varsa öyle birşey üstüne tıklayıp bağlantıyı kes demesi lazım

image

(688 puan) tarafından
Baktık sadece bağlanın diyor 4 cihaza kadar ayrıca telin şifresi var kimsenin de eline geçmemiş telefonu wp ile giriş yapılırsa kod falan gelmeyior galiba
(3,359 puan) tarafından
O zaman numara yanlış girilmiş
(688 puan) tarafından
Habere çıkmış dolandırıcılık yapıyorlarmış maalesef
0 oy
tarafından
Bi ara banada geldi esime soyledim boyle seylerden anlar baskasi numarayi yanlis yazmis sana geliyo kimseye paylasmassan sorun olmaz dedi sorunda olmadi 
(688 puan) tarafından
İnşaallah
0 oy
(912 puan) tarafından
Başkası girmez belki yanlış girmiştir notu kodda kardeşine gelmiştir sorun olmaz 
(688 puan) tarafından
İnşaallah

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 483 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (761 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 374 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde My life (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 205 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 571 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,381 soru

11,389,192 cevap

34,894 kullanıcı

...