0 oy
482 göst.
Diğer kategorisinde (729 puan) tarafından
Benim eşim dokunmaz bile ama ben bazen bakarım ne var vs diye ama güvenmediğinden falan değil öylesine işte zaten şehir dışında çalışıyor 

35 Cevaplar

0 oy
(729 puan) tarafından

En İyi Cevap
Cevap veren herkese teşekkür ederim bence hergün bakılması gereksiz arada ben bakarım ama sıkılınca benim telefondan eşim operatör hep beton falan paylaşıyorlar onlara bakarım 
-Reklam-
+1 oy
(7,708 puan) tarafından
Arada bakar sürekli değil 
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Ne münasebet bana ait telefonum şifremi dahi bilmez 
(2,246 puan) tarafından
Eski üyelerden olur kendisi Bayadır görünmüyordu gelmiş sıkıntılı biri değil yani ben hiç yanlış biseyini görmedim
(12,854 puan) tarafından
Aboooo kızlar bu bildirimler nedir böyle baya uzun uzun yazanlar da olmuş birazdan okucam :) eşim ile aramızda güven problemi hiç olmadı 7 senelik evlilik de ikimizde telefon şifremizi merak etmedik sormadık bu çok normal doğal bir şey nesi garip geldi size bende onu anlayamadım eşimden gizli ya da eşimin yanında hiç bir zaman telefonu alıp kurcalama gibi bi huyum da yok maalesef
(12,854 puan) tarafından
Minnoş sen hayırdır yaaa önce aynada kendine bi bak ondan sonra gel bana burda laf sok
(1,922 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bizimde güvenimiz tam canım, öyle yukarda da yazdım  karistirmayizda şifreleri biliriz, birde 7 yıllık evlilikden bahsediyorsun hiç mi şarjın bitmedi esinkini kullanmadin , sizinki bana çok garip geldi ya şifre bilmemek ve bunu kural gibi ne münasebet şeklinde söylemeniz ,mesela benim oğlum benim telefonumu alır esimin telefonuda ortadadır  ,uyuyor olur eşim banyoda olur misal , annemleri araman gerekir eşimin telefonundan,damacana su için araman gerekiyor  yada market siparişi vermen  gerekir açar kullanırım telefonu  ,aynısı eşime de oluyor sarji bitiyor yada çocuk alıyor telefonu ben mutfakta iş yapıyor olurum bakarim annesini benden aramış oluyor, hani bu şifre bilme işi guvensizlikle ilgili değilki ,haftada bir falan  başımıza gelen birşey bu birbirimizin telefonunu kullanmak bana çok garip geldi, bir insan 7 yıl aynı evde yaşayıp nasıl işi düşmez eşinin telefonuna ve şifreler bilmezler ,çok resmi geliyor şahsen bana
(12,854 puan) tarafından
Emin ol bugüne kadar hiç ihtiyaç olmadı kuzum bizim telefonlar da hep ortada olur ama bu gerçekten güvenle ilgili sanırım
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Binde bir işi olursa aynı şekilde bende 4 5 ayda bir belki aklıma gelirse oda 
0 oy
(12,973 puan) tarafından

Bazen bakar şuanda karşımda buraya yazarken kime ne yazıyorsun diye sorup duruyor :D

0 oy
(1,310 puan) tarafından
Ne o benimkine ne de o benimkine bakar. Şifrelerimizi biliriz parmak izlerimizde kayıtlı ama bakmayız hiç. Şarjım biterse kendi instagram hesabıma bakmaya alırım ya da o alır o kadar.
0 oy
(155 puan) tarafından
İkimizde birbirimizin şifresini biliriz ama çok çok nadir bakarız. Hatta aramız bozuksa ekranıma salça olur oda barışmaya adım atmasıdır :D
0 oy
(974 puan) tarafından
Gerek duyarsam bakarim ama öyle biseyler bulmak için değil eşimde aynı şekilde 
0 oy
(625 puan) tarafından
İlk evlendiğimizde  eşim çok bakıyordu nerdeyse hergun şuan 6 yıllık evliyiz  çok nadir bakar. Bende arasıra göz atarım 
0 oy
(1,599 puan) tarafından

Oyun oynamak için binde bir alır ama mesajlara filan bakmaz 

Birde banka hesabima girer ne kadar param kalmış diye duruma göre takviye yollar 

(912 puan) tarafından
Benimkide msjlari okur daha bide hesap sorar bu yüzden söylemek istemiyorum işte sifremi
0 oy
(6,210 puan) tarafından
İkimiz de birbirimizin telefonuna bakmayız ne var yani neye bakacağız onun arkadaş grupları var Benim arkadaş gruplarım var açıp muhabbeti mi okuyacak

Ya da ben mi onun sohbetlerini okuyacağım çok gereksiz bir şey karıştırmak girip galerime baksa diyelim kapalı olan arkadaşlar resim atıyorlar açık onları görüp günahına mı girecek o yüzden bakmayız

Sadece eşim 2-3 ayda bir der ki şu telefonumu bir temizle bir sürü mesaj geliyor normalden galeride gereksiz resimler oluyor veya dosyalardaki boş dosyaları falan temizlerim
0 oy
(1,187 puan) tarafından
Evet ikimizde sifrelerimizi biliyoruz o çok nadir bakar ben her gün bakarım güvenmemek değil öyle merakım dan bakıyorum yani zaten mesaj olarak onun mesajlarını tek bırakıyorum telimde
(729 puan) tarafından
Peki benim eşimin mesajlarında sadece bana ve oğlumuza gönderdiği bide bankalardan gelen mesajların olması
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Ortada durur herkesinki asla ellemez kimse ben ellerim oda meraktan 
0 oy
(1,577 puan) tarafından
O pek bakmaz. Senede bir belki. Ben bakarım ama 
0 oy
(754 puan) tarafından

İkimizin şifresi de aynı gerekmedikçe dokunmayız bile ama nadiren ben bakıyorum güvenmediğimden değil sadece merak:D

0 oy
(2,104 puan) tarafından
Bakmaz ama ben onunkine baların çünkü şifresini sır gibi saklıyor
0 oy
(5,240 puan) tarafından
O bakmaz ben bakarım güvensizlikten değil ailesi yazıp ciziyormu diye
(946 puan) tarafından
Bu ben :-D
Evet canım ben de bakıyorum bazen ondan bakıyorum:-)
Onların mesajlar girip kapatıyorum
Hep eşimi dolduracak mesaj atar kaynana eskisi gibi olmasada yine atıyor kontrol ederim
(5,240 puan) tarafından
Bende öyle işte cnm ama hergun değil ayda yılda bir bakarım eşim silmez çünkü hiçbir mesajı
(946 puan) tarafından
Benimki de aynen:-D
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Kurcalamak için değil biseye bakmak için sadece hani telefonlar sarjdaysa işimiz var öyle bakarız 
0 oy
(4,554 puan) tarafından
Teli elinde olur yada ortada :)) bu uygulamadan sonra bakar oldum :)) zaten watsap pcye bağlı oraya geleni görüyorum da  hamilelik logusalik derken psikopata bağladım 
(912 puan) tarafından
Wp pcye bağlı derken açar mısın biraz ben anlamadım
(4,554 puan) tarafından
Tele işinden dolayı pek bakamiyor PC yani bilgisayara bağlı önemli msj olursa haber verirsin diyo bana yıllardır böyle
(912 puan) tarafından
He tamam sağol şimdi anladım bende wp PC diyince oyun varya işte onla wp bir sandım nasıl oluyor diyip hemen telefonuna bakacaktim :D
(4,554 puan) tarafından
:)))) oyun oynucak zaman yok kız anca kızım oynuyo oda kelime oyunu :)
(912 puan) tarafından
Hahaha baya yanlış anlamışım ya ☺️
0 oy
(5,883 puan) tarafından
ben onunkine bakmam o da benimkine bakmaz. kendi telefonu uzaktadır, o an telefona ihtiyacı var o zaman alır, neye bakacaksa bakar geri verir. bugüne kadar 1 kere bile karıştırmadık telefonlarımızı

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 511 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Sineem (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 373 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde My life (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 203 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 181 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yusuf 427 (680 puan) tarafından soruldu

379,234 soru

11,351,863 cevap

34,822 kullanıcı

...