0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından
Kızlar Allah kısmet ederse bir kızım olacak Asel Lina düşünüyorum ama riskli bir gebelik gecirdgm için doktorum çok güzel ilgileniyor bir yandan doktorun ismini mi versem nazlı ismi sizce hangisi olsun 

7 Cevaplar

0 oy
(41 puan) tarafından
Alakası yok doktorun adını koyma bence sakın o işini yapıyor severek adını koyman gerekmiyor bence sadece Lina koy
(123 puan) tarafından
Kız daha 3 aylıkken   Asel Lina düşündüm şimdi 21 haftalk olduk 10 gündür hastanede yatyrm hep kanamam da var ne bileyim doktorun ismini mi koysam diye aklıma geldi
-Reklam-
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Dünya Asel ve Lina doldu ben hiç sevmiyorum bu tarz isimleri, klasik isimlerden yanayım. Nazlı ismini de severim olabilir ama daha anlamlı bir isim koymayı tercih ederdim sanırım.
(123 puan) tarafından
bizim sulalede kimsede yok ama :)
(2,097 puan) tarafından
Sizin sülalede olmayabilir ama sınıfında muhakkak birkaç tane olacak:)
(123 puan) tarafından
sanmıyorum walla Urfa da hep Ayşe Fatma ismi kullanıyor ;);)
(2,097 puan) tarafından
E koy madem ne yapalım
(123 puan) tarafından
Ama  sevdiğim isimden de vazgçmk istemyrm
0 oy
(1,386 puan) tarafından

İsmi ile müsemma olursa çok nazlı olur bak :D Asel güzel.de lina pek hoşuma gitmedi 

(1,386 puan) tarafından
Nazlı koyma bak çok nazlı olur : D Asel lina iyi
(123 puan) tarafından
kız en çok doktorumn emeği geçti 19 +4 haftalkken kanamam sancm oldu  açılma olmuştu serklaj dikişe rağmen  2 gün sonra kapandı ilaç iğne serum fitil sayesinde kapandı ama arada  açılma hunileşme oluyor  Ankara'dan kendisi pesser halka spris etti  geldi bugün onu taktı  dikişlerin üstüne beni eve birakmyr  benim gözümün önüne ol diyo  ne bilim o  yüzden  degiştrsem mi 20 +6 oldu şükürler olsun.
(123 puan) tarafından
Asel Lina ismini çok seviyorum bilemedm şimdi
(1,386 puan) tarafından
Kız Allah iyiliğini versin babasının hayrına yapmıyor ki kadın parasıyla işini yapıyor :D ama çok etkiledi ise seni koy ne olacak bende aynılarını yaşadım erken doğum hastane yatış falan Ahmet koy dedi koymadm :D
(123 puan) tarafından
Senin de doktorun ismi miydi ;)
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Bende yaren lina istemistim erkek dogdu :))
(123 puan) tarafından
erkek olduğunu ne zaman ögrendinz
(2,687 puan) tarafından
Doguma yakin :)
(123 puan) tarafından
Analı babalı büyüsün inşallah canm bana da dua edin bnde riskli gebelik gecıryrm 10 gündür hastandeym erken doğum riskim var
(2,687 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardimcin olsun canim şifani versin sağlıklı sihhatli kucagina almak nasip olsun kolay dogumlar olsun korktuguna ugratmasin rabbim
(123 puan) tarafından
Amin canm Allah razı olsun çok riskli çok da korkuyrm
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Asel güzel isim Lina dan emin olamadım 
(123 puan) tarafından
bakalım sağlıkla kucagmza alalım da gerisi gelir
0 oy
(12,818 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Doktora teşekkür et doğum olduktan sonra da bir hediye götür bebişlede foto çektir yeter bence iyi ilgileniyor diye ismi koyulmaz ki ama 
(123 puan) tarafından
öyle mi diyorsun
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Aseller derya Linalar deniz, Asel Linalar nehir kadar oldu. Nazlılar da hakket nazlı oluyor. Vaktin var daha güzel seçenekler bulabilirsin. Sağlıcakla gelsin hanım kız. 
(123 puan) tarafından
teşekkür ederim :)

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 305 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Alya-! (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
11 Ekim 2021 Aile kategorisinde Biranne42 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 632 göst.
0 oy