0 oy
460 göst.
Diğer kategorisinde (116 puan) tarafından
Antep . Adana ve ilçeler .Osmaniye .

Allah'ım korusun Adana da oturuyorum ben kanepede oturuyordum baya ev gitti geldi sallandı avizeler bir irine değdi hemen balkona kostüm üst kattakiler de hissetmiş Rabbim korusun 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah korusun hepimizi 
(116 puan) tarafından
Amin kuzum amin
-Reklam-
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Ben hissetmedim bende bir gariplik var galiba ev müstakil ondan mı acaba 
(116 puan) tarafından
Kanepede oturuyordum ben baya bı hissettim yaaa hatta durudn sonra da baya bı avize sallandı bı dakikadan uzun sürdü.korktum tekrarı mi geliyor sandım bı an
(13,367 puan) tarafından
Ayakataysan ondan fark etmemiş olabilirsin canım çok geçmiş olsun hepinizi
0 oy
tarafından
Bende Adana oturuyorum hissetim 
(116 puan) tarafından
Kuzu baya sallandı bı deprem de avize bu kadar uzun süre sallanmaz di ben yaniliyirumdur ya dedim dakikalarca avize sallandı korktum ikici defa sallanacaz dedim senin postu girunce
0 oy
(650 puan) tarafından
Maraştayım bizde hissettik 
(116 puan) tarafından
Malersinde de gündüz vakti olmuş . Allah'ım korusun yaaa kaç farklı şehirde olmuş
(1,766 puan) tarafından
Doğukent tarafında mısın oralar da baya hissediliyor
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Osmaniye'de olmuş sanırım .kmrasta hissetmiş 
(116 puan) tarafından
Evet kuzu Osmaniye Mersin g.antep .Adana .
(650 puan) tarafından
Aynen ben maraştaym hissettik
(7,121 puan) tarafından
Ablamda köyde hissetmiş onlarda balım
(4,231 puan) tarafından
Bız arabadaydık bı gezmeye dısarı cıktık Allah tan hissetmedik cok korkarım :( Marastayım evim cok yuksek nasıl sallanırdı ayyy dusuncesı bile korkutucu
(116 puan) tarafından
Yüksek yerde korkutucu işte benimki giriş kat mesela adım atsam disardayim
0 oy
tarafından
Aslında Osmaniye'de olmuş deprem şimdi adana yazdim çıkmadı Google den Osmaniye yazınca çıktı 5.1 büyüklüğünde olmuş geçmiş olsun canım 
(116 puan) tarafından
Evet depremin merkezi Osmaniye 5. Büyüklüğünde diyor .civar iller hissetmis
0 oy
(74 puan) tarafından
sofradaydik surahideki ayran bile calkalandi bizim ev cok dayaniksiz galiba hemen hissettim. birileri cok kisa surmus dedi bizim evde baya 30 40 sn falan surdu
(116 puan) tarafından
Kısa surmedi yaaaa ... Ev baya titredi gitti geldi sonra durdu ama baya bı avize hala sallaniyirdu .
0 oy
(10,572 puan) tarafından
Kız öyle anda niye balkona çıktın ay çok kötü ya Allah korusun herkesi
(116 puan) tarafından
Mahalleye bakmak için kız :))
0 oy
(4,426 puan) tarafından
En gidilmeyecek yere gitmişsin sende canım rabbim beterinden korusun uzmanlar uyarmıştı zaten güneş tutulması sorması depremler olacak diye kayseri de de hissedilmiste ben bir şey hissetmedim çocuklarla cebellesmekten arkadaşım yaz mis bana da sallandik sen hissetmedim mı diye 
(116 puan) tarafından
Kuzu sallandim önce bı  şöyle düşündüm Allah Allah ne oluyor dedim sonra baktım durdu avizeye baktım ooooo nasıl sallanıyor . Tır mi geçti yukardakiler mi tepondi acaba dedim yok ses yok blakona çıktım mahalle dışarı dökülmüş mu diye :) .
(4,426 puan) tarafından
Aklında bulunsun yinede canım sen deprem anında ve hemn sonrasında balkona çıkma binalardan en önce yikilabilecek yer balkon rabbin yasatmasin ama her séye hazır olmak lazım ne yazık ki coğrafyamız depreme çok müsait
(116 puan) tarafından
Allah razı olsun bbm benim balkon yere yakın atlarım dışarı nolcak :)))) . ölüm varsa kaçış yok rabbim daha kötü ölümden korusun
(4,426 puan) tarafından
Amin amin rabbim imandan kurandan ayırmasın inşallah ")
0 oy
(741 puan) tarafından
Bende adanadayim hiç hissetmedim çok geçmiş olsun Rabb'im beterinden korusun
(116 puan) tarafından
Amin kuziyani benim tahminimce tekrarlar çünkü sallantı durduktan sonra avize bayanı sallandi fay hatları yerine oturması bence
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım Allah korusun ama öyle durumda balkona çıkılmaz aklında bulunsun 
(116 puan) tarafından
Biliyirum kuzum tşk ederim sallantı durdu ben sonra çıktım acaba yanlışimmi var normalde burda deprem sonrası mahalle sokağa dökülür ...
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Antep'te  oturan  arkadaşımda  hissetmiş  geçmiş  olsun 
(116 puan) tarafından
Bı kaç yerde olmuş yaaa bu böyle durmaz ama  Rabbim beterinden korusun gene olur
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Balkona niye çıkıyon en tehlikeli yer. Geçmiş olsun Allah bidaha göstermesin 
(116 puan) tarafından
Kız herkes onu demiş sallantı durudktan sonra çıktım oğlum üst katta tabi cikcam bakcam acaba ben mi yanlış hissettim diye dışarı baktım
(2,479 puan) tarafından
He tamam
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Geçmiş olsum Allah korusun kız kardeşimde osmaniyede yurtaydi oda aradi baya sallandık dedi
(116 puan) tarafından
Osmaniye daha büyük sallanmis canim
0 oy
(636 puan) tarafından
Ben osmaniyedeyim. Dışarıdaydım şükür ki. Ama yinede hissettim çok kötü. Allah beterinden korusun. Dün de sallandik
(116 puan) tarafından
Az önce kızlara da soyledim.sallantidan baya sonra avize hala sallaniyirdu bence bunlar artçı sarsıntı devamı gelir gibime geliyor deprem öncesi fırtına da vardı dışarıda hava baya esiyordu bı anda çıkan rüzgar hayra alamet degil
(636 puan) tarafından
Allah beterinden korusun
0 oy
(13,838 puan) tarafından

Rabbim korusunnnn:'(

(116 puan) tarafından
Amin kuzu qminn
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Adanada yim hissetmedim Allah korusun Nerde olmus deprem 
(116 puan) tarafından
Canım bı kaç şehirde oldu Mersin .g.antep .Maraş .Osmaniye .Hatay .adana .
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Ben biliyorumdum ya deprem olduğunu anladım eşime söyledim güldü koltuk baya baya hopluyordu sanki korktum ayağa kalktım hemen kaç büyüklükte oldu acaba Gaziantep te
(116 puan) tarafından
Osmaniye'de 4.7 diyorlar 5.1 diyorlar ama bu kar artçı sarsıntı bence devamı gelir ...
Çünkü deprem öncesi bı an rüzgar çıktı ... Sarsıntı sonrası avize sallaaya devam ediyordu hala

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 668 göst.
+1 oy
30 cevap 1,943 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 11202105 (81 puan) tarafından soruldu
+1 oy
71 cevap 1,246 göst.
14 Ocak 2024 Aile kategorisinde Cansuu54 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 88 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayazmoms (102 puan) tarafından soruldu

381,495 soru

11,421,724 cevap

34,978 kullanıcı

...