0 oy
664 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar İstanbul'da ankarada diyen var Kayseri'de diyen var kesin diyor herkes . Acaba bir değil daha mı fazla diye aklıma geliyor . Hangi şehir olursa olsun lütfen tedbirli olalım 

11 Cevaplar

0 oy
(1,462 puan) tarafından
Banada bir kişi değil gibi geliyor
-Reklam-
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ya kim kayseri dedi demeyin öyle istanbul yazmış herkes tanıdığı varms kanuni diyor birisi 
(6,919 puan) tarafından
Bı posta yazmış Kayseri diye
tarafından
Hamile bölümünde yazmış birisi. Yazan kişiler de hep yakın birinden ogrendigini söylemiş .
0 oy
(148 puan) tarafından
1 kisi degil gizliyorlar
0 oy
(96 puan) tarafından
İstanbul acıbadem de diye biliyorum ben ama bir kışi değil bence daha öncede her şehirde karantinaya alınanlar oldu insanlar panik yapmasın diye soylemiyorlardi patlak verdi en Son şimdide panik olmasın diye normal Grip gibi bahsediliyor. Normal bişeymış gibi .kimse panik yapmasın diye
tarafından
Akşam haberlerinde Türkiye'de yok ama olma ihtimali yüksek diye açıklama yapıyordu . Anlam verememistkk o nasıl oluyo diye . Bence belliydi ama millet ayaklanmasın diye açıklamayı geceye bıraktılar
(96 puan) tarafından
İşte ilk alistirdilar sonra bombayı patlattilar
tarafından
Aynen
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Bence yeni gelmedi bu virüs insanlar paniğe kapılmasın diye açıklama yapılmadı bir kişiden fazladır yavaş yavaş sayıyı yukseltecekler
tarafından
Bende öyle dusunuyorum
(23 puan) tarafından
Evet dün akşam haberleri izlerken eşime dedim zaten Türkiye de var artık saklayamıyorlar söylemek için zemin hazırlıyorlar yarına kalmaz ilk defa oldu diye söylerler dedim ve dediğim gibi de oldu
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bence dr 1 kişi dr değil panik yapmayalım diye sallanıyor ailesi ve birlikte olduğu kişi de gözlem altındaymış
tarafından
Hatta bugün birisi post açmıştı kayinvalidesinin karşısındaki hastanede karantina varmış gelmesini istemiorumfalan yazmıştı o geldi aklıma
0 oy
(311 puan) tarafından
Kastamonuda bile var :( pozitif çıktı:( rabbim yardimcimz olsun :( 
tarafından
Şehir acikladimi
(311 puan) tarafından
Açıklamada belirtilmedi ama kastamonuda duydum bir kişi cıkmış erkekmiş;(
(311 puan) tarafından
Bende kuru öksürük var nefes alamiorm hapsirik ateş baş ağrısı var ama korkudan gidemiorm:(
tarafından
Sanırım birçok yerde ve yavaş yavaş açıklama yapacaklar
(311 puan) tarafından
Evet canm :(rabbim korsn
0 oy
(6,670 puan) tarafından
Vallabulaşan şahıs adam karısına bulaştırsa kadından çocuklarına bulaşsa o çocuklarda okulda çocuklara bulaştırsa git te çık n içinden 
tarafından
Bende bunu düşündüm
(6,670 puan) tarafından
Düşünmemrk elde değil Allahım sonumuzu hayr etsin korusun bizleri ve yavrularımızı
tarafından
Amin cnm amin
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Oo bir kisi hic kimseyle kontaga girmedi mi birden cok daha fazladir
0 oy
(476 puan) tarafından
Sinopta var  iranli vatandaslar hastaneye yuksen ates şikayetiyle gelmisti  eski hastane karantina da
0 oy
tarafından
Iğdır'da da var arkadaşlar malum İran sınırı zaten Iğdır'da Çocuk Hastalıkları servisini kapatıp Karantina alanı olarak kullanmaya başladılar

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 458 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Latahzen (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,012 göst.
0 oy
6 cevap 489 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Nzl89 (1,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 373 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde -Minik mucizem- (194 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,831 kullanıcı

...