0 oy
316 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
Benim doğum günüm yaklaştı bakalım bizimki napacak geçen doğum günümde yüzük almıştı madden önemli değil de bakalım manen ne düşünecek beyefendi :))

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
En son ki doğum günümde kizm küçüktü 2 aylıktı kafe de yer ayirtmsti unutu zanediyodm bir anda pasta geldi şarkıcı ( siradan biri) iyiki doğdun Ayşe falan diye şarkı söyledi hediye olark birşey almmsti durrmz sıkıştığı 
-Reklam-
0 oy
(195 puan) tarafından
Hep unutuyor genelde ;(
0 oy
(11,151 puan) tarafından

Pasta almış gelmiş kızımıza da 1 takım şimdiden sonra ona çalışır artık  :D

0 oy
tarafından

Benimki bi keresinde annesini getirmişti baya bi sürpriz olmuştu :D

0 oy
(1,206 puan) tarafından
Yapabilmek için önce hatırlaması gerekiyor :)))
0 oy
tarafından

image

image

En son ki dogum gunumm boylee geçmişti.. "hediyesiz" basbasa sade bir kutlamaydi
0 oy
(119,086 puan) tarafından
suprislere bakcam ☺️☺️☺️
0 oy
(267 puan) tarafından
Kahve makinesi ve pırlanta bileklik 
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Döviz verdi ehliyet param için geldiğimde çıkartırız dedi :) o zaman beraberdik simdi ayrıyız 1 hafta sonra gelicek inşaallah
0 oy
(112 puan) tarafından
Unuttu .Bende kırıldım çünkü nisanliykende unutmuştu. Evliyken  ilk doğum günümdü. Sonra gitmiş istediğim akıllı saati almıştı. Hediye güzeldi ama mesela anı olarak güzel bir şey kalmadı o günden benim için daha önemliydi bu 
0 oy
(2,452 puan) tarafından
İşlemediği bı suç yüzünden cezaevinde yatıyordu tam doğum günüm de tahliye oldu alıp alabileceğim en güzel hediye ve sürpriz oldu. Çok şükür adalet yerini bulmuştu
0 oy
(87 puan) tarafından
Geçen sene baget bileklik ve pasta almıştı almıştı bu sene de çeyrekli bileklik yanında güzel Bi çicek ve pasta aldı unutmaması daha önemli aslında hediye almasa da kırılmazdım
0 oy
tarafından
Bu sene cam fanus abajur ve pasta gondermisti gorevdeydi kendisi yanimda yoktu onceki sene telefon daha once nişanliyken de altin bileklik almisti benim icin dusunmesi yeter 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Alyans 2 bogazli triko kazak ama cok güzellerdi bide buranın meşhur biyeri var ordan eve yemek söyledi dışarı cikamamistik çocuklar biraz hastaydı çünkü,eşim disarda isim var diyip gidip bunları almıştı bu sene napar bilmiyorum 2 ay var daha :)

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 1,237 göst.
11 Eylül 2020 Diğer kategorisinde sevdakr (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,861 göst.
1 Aralık 2020 Aile kategorisinde Livosum (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 411 göst.
0 oy
16 cevap 134 göst.
20 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,949 cevap

34,762 kullanıcı

...