0 oy
411 göst.
Diğer kategorisinde (5,359 puan) tarafından
18 ağustos evlilk yıl dönümüz olacak 1. Senemiz ama param yok :(  kızlar eşim illaki hediye alırda ama nereye götürür bilemem sizde nasl geçti sizde hedıye aldnzmı 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yemege gitti  canim biz 
(5,359 puan) tarafından
Bizimde hfta içi düşüyor çalşyor eşim akşam pek dışarı çıkmayı sevmıyoruz ama belki eve pasta alır ama ben bişey alamıyacam dye çok üzülüyorum :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Olsun canım sende evde güzel yemekler yap mum yak güzel giyin eşin çok mutlu olur 
(5,359 puan) tarafından
Güzel yemek ypmak acaba ne yapablrim
tarafından
Zeytinyağlı sarma salata pilav et kızart güzel Bi tatlı ve süslü Bi sofra yanında içecek güzel olur
(5,359 puan) tarafından
Tamm cnm Allah razı olsun :))
tarafından
Sendende canım benim :)
0 oy
(2,241 puan) tarafından
nice guzel birlikte yillariniz olsun . postunu gorunce gorim yıldönümüm yarinmis gunlere hic bakmiyom iyiki hatirladim saol :))) ben hediye almiyorum guzel bir sofra hazirliyorum en sevdigi yemekleri yapiyorum esim cicek aliyo 
(5,359 puan) tarafından
:)) yaq öylemi bnde güzel yemek yapacam da ama neyqpsam bilmiyorum yaa
(2,241 puan) tarafından
en sevdiği ne varsa onu yap canim :) benim herif tavuk asigi oldugu icin isim kolay
(5,359 puan) tarafından
Vala oda tavuk sevyor ama neblim baya çeşit yemek yapmam lazm ozmn
0 oy
(969 puan) tarafından
19 Ağustos kızımın doğum günü 23 Ağustos evlilik yıldönümü muz iki sene olucak çok mutlu olun nice senelere güzel bı masa hazırlayabilirsin evde romantik ben yapamadım doğum yapali üç gün olmuştu birinci yol donumuzde eşime hediyem kızım oldu
(5,359 puan) tarafından
Allah razı olsun rabbim sizinde mutluluğunuzu daim etsin inşallah bndemi güzel yemek mi hazırlasam yada eşim pasta al da dyemem kendisi düşünsün dimi:)) :D alır büyük ihtimalle de
(969 puan) tarafından
Deme boşver heyecanı kalmaz bı masa hazırla sevdiği yemekleri yap güzel bir elbise giy en güzel hediye bence
(5,359 puan) tarafından
He valqq oyle zaten o işe gdyor akşqm hazırlarım o gelene kadar ☺️
0 oy
tarafından
Ikimizde yapmadik desem kutladik ama hediye falan almadik maddi skintilardan dolayi
(5,359 puan) tarafından
Bnmde param yok valla:) ozmn kocam alsın :D
tarafından
Aman bosver onemli olan gonullerin bir olmasi
(5,359 puan) tarafından
Aynen rabiş adaşım♥️
0 oy
(1,094 puan) tarafından
İlle hediye almana Gerek yok ki canım. Bir sofra kurarsın, şıkır sıkır giyin yeter. Napalım para yoksa yaratacak değilsin ya. Bizde artık kac sene oldu hediye filan almıyoruz. Gidersek bir yemwge gidiyoruz. 
(5,359 puan) tarafından
İşte hafta içi olıyor eşim çalşyor belki dışarı çıkamzsak ama eşim mutlaka hedıye alır bnde arrık guzel guzel yemekler yaparım artık ne yemek yaparm blmıyorum valaa:) ☺️
(1,094 puan) tarafından
Valla canım evdekilerden yap canım.
(5,359 puan) tarafından
Malzemem yoksada artk köfte falan bi şeyler yaparım:) :D
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Çiçek aldı sonra yemeğe gittik 
(5,359 puan) tarafından
Hımm ne güzel :) :D
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Bizimde 18 nikah 23 ağustos düğün canım. Pastalı yemekli bir masa hazırlayabilirsin. Mutluluğunuz daim olur inşallah

(5,359 puan) tarafından
Oylr yaparım bnde artık cnm çok saol allah senınde mutluluğunu daim etsin inşallah ☺️
(11,505 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin
0 oy
(7,411 puan) tarafından

Cok sukur ne ben supriz yaptim ne de o:D

(5,359 puan) tarafından
Nye kız:)
(7,411 puan) tarafından
Biz hic bi ozel gunu kutlamayız canim. Yani normalde ben dikakt ederdim baktim esim oyle degil bende biraktim ay en rahatiymis valla. Ne yapcam ne etcem kaygısı yok. Yada ben hazirlanip acaba esim unutvakmi stresi yok ☺☺
(5,359 puan) tarafından
Aaa oylemi ayy ben sabredemem hatta ağlarım :)))
(7,411 puan) tarafından
Ahhaha yok kiz nie agliccan :D tabi yapi meseleside. Ama benim hayat gorusum canim sifir beklenti sonsuz mutlulukk:)))
(5,359 puan) tarafından
Tabi insnaın içi rahat olsun gerisi vesaire ama ben yıne anı bırakmak isturoum :)))
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Ilk senemizde hamile oldugumu öğrendik ve bize hediye olarak geldi zaten esim bni yemege götürdü ondan 8 gun sonra da dogum günümdu yine pasta kestik falan 2 senemizde esim bana çiçek ve tugrali kolye aldi bnde ona cok güzel bi masa hazirladim bakalim bu sene nolacak:)
(5,359 puan) tarafından
Bndr masa hazrlayacam artık napim param yok hedıye almak için :)) rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallah bnde evlilik yıl dönumunde 1 ay kalyor doğumuna :)
(2,849 puan) tarafından
Hadi ya Rabbim herkesin mutluluğunu daim etsin çalışan bi bayan deilim o yuzden masa hazırlamak en iyisi
(5,359 puan) tarafından
Bnde çalışan deglm bide fazla dışarı çıkmıyorum ki hiç:) en fazla markete gidip mqlzeme alırım bi şeyler yaparım yemek falan
(2,849 puan) tarafından
Aynen canm sevdiği seyleri yaparsin suslenirsin oh tamm
0 oy
(235 puan) tarafından

Benim esim disarda bos bi alanda dugun gosterisi gibi bi surpriz hazirlamisti araba bagajini da komple hediyeyle doldurmustu :D keske yilda 2 kere olsa evlilik yıldönümü:D ben de tesbihle saat almistim param o kadarına yettti :D

(5,359 puan) tarafından
Ayy maşşalah ne güzel nekadr romantikmiş eşin kız:) :D Allah daim etsin vala eşim alıyor normalde bakalım gelecek ay evlililk yıl dönumu dyer ay doğumum param yok :( vala en fazla masa hazlarım
(235 puan) tarafından
Kuzum gonulleriniz bir olsun bi bahçeden cicek kopartip getirmesi bile bir jesttir ben boyle kucuk seylerden mutlu olan bir insanim evlilik yildonumunde bunu yapti ama dogum gunumde benim esimin de parasi yoktu sadece bi cicek aldi onemli olan dusunmek yani :) ♥
(5,359 puan) tarafından
Valaa haklısın bnde bi çiçek le mutlu olurum :))rabbim sonuna kadr hepimize mutluluk huzur sağlık versin inşallah
(235 puan) tarafından
Aminnn kuzum insallahhh

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,863 göst.
1 Aralık 2020 Aile kategorisinde Livosum (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 317 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,239 göst.
11 Eylül 2020 Diğer kategorisinde sevdakr (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 115 göst.
18 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...