0 oy
1,554 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (135 puan) tarafından
Arkadaşlar birlik yaşayanlar eşiyle birlikte olunca anlaşılıyor mu yani kaynanası içinde geçerli Gelinler icin de mesela kaynana bu durumu takip ediyor mu

22 Cevaplar

+8 oy
(119,071 puan) tarafından
yorumlara bakip cikcam haci
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Fırsat verme kız kaynanana senden sıra bulup giremesin :) 
(9,941 puan) tarafından
Ahaha kahkaha attim ya :D
tarafından
Ahahah Gülçin abla yaa alemsin ☺️☺️☺️
tarafından
Hahaha bende fikir bitmez kızlar sıkıştıkça sorun bana :) ❤️
(116 puan) tarafından
Ahahaha koptum kizzz deli yaaa..valla benim kaynana bizden önce girerdi lafa gekince de bana derdi kica yetmez sana diye
tarafından
☺️☺️☺️☺️
+2 oy
(912 puan) tarafından
Valla ben ayriyim ama bir ara bir ay kadar onlarda kalmıştık sürekli fesatlık yapıyordu o ne zman eşime beni şikayet etse  huzursuzluk çıkarsa ertesi günü oluşuna banyo yaptırıyorum oda ofkesinden kuduruyirdu en son dayanamayıp sen oğlumu böyle kandırıyorsun oyuncak etmişsin dedi boş verin kızlar salın gitsin kudursun kertenkele kilklilar 
(5,665 puan) tarafından
Ahahhayt Allah da seni güldürsün kız sjsnd
(4,668 puan) tarafından
Ufff, vurdu gol oldu. Cok iyi fikir valla.
(912 puan) tarafından
Canım test edildi onaylandı /))))
0 oy
(3,911 puan) tarafından
2.5 sene yaşadım banyo etmekten o ara nefret etmiştim 
(135 puan) tarafından
Demi ama zor oluyodut gerçekten
0 oy
(2,677 puan) tarafından
Ya izne gidince bile zor oluyor odada banyo var ama ne biliyim ses gidiyor su sesi filan birlikte hiç yaşamak istemem ama yaşıyorsanız mecbur bu şekilde olucak kisitlamayin kendinizi 
0 oy
(5,665 puan) tarafından
Cok şükür ayrıyız ama Misafirlige gidince bile zor oluyo yani ilişki olmasa bile banyo yapmak 
0 oy
(2,297 puan) tarafından
En büyük sıkıntımız malesef :(((
0 oy
(12,700 puan) tarafından
Üç dört ay yaşadım hamileydim o ara sanki hiç öyle bir durum yokmuş gibiydi kafama takmadım normal girdim çıktım ama Allah sabır versin gerçekten zor birlikte yaşamak 
0 oy
(7,578 puan) tarafından

Çok şükür hiç birlik yaşamadım ama ablamin kaynanası ablamdan çok banyo yapıyormuş :dizzy:

0 oy
(1,018 puan) tarafından
Altlı ustluyuz onda bile.cekiniyorum gecenin koru banyo yaparken 
0 oy
(606 puan) tarafından
Yılda 15 gün gideriz odamız apart tarzı banyo tuvalet vardı ilk izne gittim 1 aylık gelinim daha  1 haftdır ordayız bende regliyim herkes oturuyor kayınlarım falan kaynanam başlamasın mı enerjide su bitmiş suu hep bunun yüzünden bitiyo sabah akşam su bunlarda o an sanki kaynar sular başımdan döküldü
(2,226 puan) tarafından
Terbiyesiz ya
0 oy
(181 puan) tarafından
8 yıldır evliyim evim ayrıydı eşim 3 ay oldu yurt dışına gitti kaynanamın yanına geldim zor ama eşim olmadığı için banyo sıkıntı değil ama birlik çooookkk zor 
0 oy
(87 puan) tarafından
2 buçuk senedir birliğim kaynanam genç anlayışlı ama insan ne olursa olsun çekiniyo yani ilk evlendiği zamanlar. Şu anda da sırf bu yüzden uzak kalıyoruz maalesef ben o iş olmasa bile kaynatam evdeyken saati farketmez asla giremem.
0 oy
(147 puan) tarafından
Yeni evliyken kaynanamla beraber oturuyoduk altli üstlük falan bizde elektrik kesintisi den dolayi sicak şu yoktu bende kaynanam evde yokken banyoya girmiştim sonra eve gelince banyonun kapısını çaldı kin var burda diye bende çıkacaktım karşılaştık çok utanmistim   ayni evin içerisinde oturanlara şaşırıyorum nasil yapıyorlar banyoyu falan
0 oy
(301 puan) tarafından
Ben. Ayriyim ama gittiğimizde banyo  yaparsınız işte şu olmaz gecikmeyin isterseniz banyo sobasini yakıyim   falan der hatta asla koçanı geri çevirme vs diye beni tembihler 
0 oy
(497 puan) tarafından
Odamda banyo var kimse yok.us gibi rahatım 
0 oy
(342 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
valla kaynanayi bilmem de ben eltiyle yasiyorum ve her yaptiklarinda biliyorum maalesef kahvalti hazirlamaya gittigimde goruyorum ikisini de ve ben utaniyorum icim bi degisik oluyor. insallah tez vakitta ayrilir evler
(3,381 puan) tarafından
Niye üzülüosunki karı kocalar sonuçta belki her banyoya gttklerinde ondan gitmiolardır duş ihtycı için gidiolardır
(244 puan) tarafından
Eltiyle yaşıyorum derken nasıl
(913 puan) tarafından
Ay yine okuyorum okuyorum geldim eski post:
(342 puan) tarafından
@denizimsi bunu gormek bile beni rahatsiz ediyor bilmiyorum anormal miyim? ve ayri evde yasamak istiyorum dedigimde bunu soyleyemiyorum mesela
(6,231 puan) tarafından
Canım aynı şeyi siz yapmıyor musunuz aynı evde yaşayınca normal bir şey ama şimdi kaynana ile hadi bir ihtimal yaşanırsa kayinla yaşanmaz ki zaten. Senin ailen nasıl müsade ediyor buna.
0 oy
(7,347 puan) tarafından
benim ev ayrı da ilk evlendiğimizde kalmıştım  onda odadan cıkmadım kaynım var diye 
0 oy
(367 puan) tarafından
Ben 4 yıldır birlikteyim ama yatak odamda ebeveyn banyom var o yüzden çok sıkıntı çekmiyorum ama kaynanamlari biliyorum
0 oy
tarafından
Koydeki odamda ebeveyn banyom var klozetimde var kimsecikler biseyimizi duyamaz zaten evim ayri 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 257 göst.
1 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Esmeee (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,617 göst.
10 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 788 göst.
5 Mayıs 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 172 göst.