0 oy
257 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eltimle 1.sene önce bir olay yaşadık farklı şehirlerde oturmamiza ragmen ben açık o kapalı köydeki herkese açık olmamla ilgili dedikodu yapmış 4 görümceme de demiş bunun haline bak görüncelerde demiş sanane kocası başında sanamı kaldı gibisinden bu daha da hırs yapmış kim gelirse önüne işte bu açık utanmaz haline bak sağa sola resim paylaşıyor gibisinden 

Görünümlerle de arası iyi değil herkesin açığını kolluyor maksat ben iyi gelinim filan bugün yine duydum ki eski konuları sürekli açıp dedikodu yapıyormuş görümcem dediki biz onu biliyoruz boşver takma resmen konuşsun işte k.p..k gibi demeye getirdi ama duyunca gene moralim bozuldu eşim takma ****** et dedi ama işte ......

6 Cevaplar

0 oy
(8,581 puan) tarafından
Takılma denilsede takılıyor.   Allah yardmcmız olsun
-Reklam-
0 oy
(3,354 puan) tarafından
Yakın olsanız yol saçını diyecem de farklı şehirlerdeymişsiniz o yüzden salla takma kafana 
0 oy
(3,016 puan) tarafından
Başımda görümce belası olduğu için eltilerim melek gibi geliyor gözüme 
(455 puan) tarafından
Elti eşittir görümce şeytan gibiler ikisinde
(3,016 puan) tarafından
Eltilerimi takmıyorum ama görümce en fenası kızmıştım da sesimi kaydetmiş abisine dinletti sinsi
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Sana bu lafı getiren de yarın aynısını sana yapar nerden biliyorsun fitnecilik yapılmadığını 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bak benimki benden 20 yaş büyük torun torba sahibi ben iş geregi memlekette değilim şimdide eşim görevde babamdayım konusmus keyif yapıyor ben köyde calısıyorum diye eker diker satar kendi yer bize gelmez parası....hakkıdır...

Cocugumdan yaralamaya calıstı bi ara yapma ona bişey yedirme dedim ben buyugum ben bilirim modunda bal verdı 3.5 aylıkken bende dövdüm.o gündem sonra agzına edilecegını anladı bide güzel azarladım k peksiz köy buldun deyneksiz geziyorsun basına kurt olurum diye kapıları carptı küstü tencereleri fırlattı bende aldım kahve balkonda içtim zannettik ewdekiler bana kızacak 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun çok şükür ne görümce ne ettim var çöpsüz üzüm aldım

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 537 göst.
13 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 169 göst.
13 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 272 göst.