0 oy
169 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
kizlar allah razi olsun 3 eltim var ben en kucukleriyim arada aramaizda sorun olsada hepsi bana abla oldu masallah rabbim bozmasin baci gibi olduk dertlerimiz mutlulugumuz abla kardes gibi olmamiz rabbim boyle elti hepinizin basina versin insallah 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

8 Cevaplar

0 oy
(5,272 puan) tarafından
Çok güven derim...
tarafından
allah hepsinden razi olsun abla gibiler vallahi
-Reklam-
0 oy
(2,523 puan) tarafından

Bugün buda akım mı acaba:D 

Bi elti düşünün veeeğğ 

Allah daha iyi etsin inşallah

tarafından
allah razk olsjn canim mutlu rttiler beni bu gun sevincimi sizinle paylasmak istedim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Maşallah kız benim 1 eltim var öz ablam olsa bu kadar iyi oluruz valla melek gibi bir insan 1 kere bile bişey olmadı aramızda çok şükür 
tarafından
cok şükür kuzum bizde oyleyiz en kucukleri benim nazimla oynarlar oyle
0 oy
(3,457 puan) tarafından

Bugün görümce düşünün elti düşünün diye post açıyorlar iyi insanlar oldukları için benim elimde iyi olan tek eşim var bende bir eş düşünün diye acicam:D Allah huzurunuzu bozmasin<3

(7,791 puan) tarafından
Nazara gelirsiniz adfggh acma
tarafından
allah seninde huzurunu bozmasin es daha onemli inan ki gerisi hep disarda kaliyo ama esinin ailesiyle anlasmakta cok önemli
tarafından
allah korusun insallah nazardan kem gozden
(3,457 puan) tarafından
İns gelmeyiz .d sağolun kızlar eşim bana yetiyor zaten diğerlerinin yaptıklarından sonra dış kapının mandalı oldular :)
tarafından
sana zarar veren insanlarsa uzak dur canim tabiki
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Şimdilik eltim yok ama olduğu zaman bastan mesafemi belirlerim.  Kısmetle içli dişli olan biri de değilim. Zaten aynı şehirde de yaşamayacağız, sonuç itibarı ile kafa rahat :) 
tarafından
insallah cok iyi anlasacagin biri olurda arkadas gibi olurusnuz
(7,118 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım. Olsa.da olur olmasa da :)
tarafından
hakkinda hayirliai olsun kuzum
(7,118 puan) tarafından
Amin canım benim.
0 oy
tarafından
Eltim yok ama bi eltim olsun isterdim tek gelinim eminim anlasirdım eltiler birbirini tutuyo kuzum  
tarafından
valla cok şükür kuzum ya yeri gelir esime bile kizqrlar
tarafından
Öyle  olması gerekiyo arada çekememizlik olmucak herkes hayatlarina saygı duyacak
tarafından
elhamdülillah biz eslerimizle rahat vakit gecirmek icin siralica cocuklara bile bakariz okasar saygiliyiz
0 oy
tarafından

Eltim hiç yokk anlayamıyorum sizleri:D

tarafından
:D keske olsaydı iyi insanlar onemli hayatimizda
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Eltim yok iyiki de yok

Elti k*cimin alti demisler :D 

Ya onceden bi kere sozlenio söz attim ben kisa sureli bi elti dönemi yaşadım berbatti daha evlenmeden kiskanmalar kiyaslamalar is kitlemeler her gun bize geliyolardi...
tarafından
illaki olur ama bizde haset yok kiskanclik yok masallah diyim evlerimizi kendi evimiz gibi cocuklarimizi kendi cocugumuz gibi goruruz
(7,791 puan) tarafından
Sozlukuk donemimde sogudum eltiden ya mesela onlara 6 bilezik olmus bana da öyle olmaliymis daha fazla olmaz... Bu yalan tabi ilk 8 diyip 6 ya çevirdiler. Neyse mal da gözüm yoktir 5 istedim ben zaten mutlu olalim yeter diye...
Düğün istedim balo diyolar. Kina nisan olcakmks düğün olmicak gelin alinip eve gitcekmisim bi hilezik fazla yapilcakmis... Nisan da düğün salonu tutulmicak bi bilezik fazla olcakmis.
Dedim o bilezikler harcanir gider ama digerleri bir ani ben istiyorum dedim. Dişli cikinca bunlar bana bilendi ailecek daha neler neler misafir gittim eski kaynanaya iki gelin oturdu da ben hizmet ettim. Ve daha 3. Gidişimiz mi neydi vs vs sonra zor da olsa çok şükür bitti
tarafından
allah kurtatmis bacim valla kotu ani kalmis ama herkez oyle olcak diye bisey yok iyi dusun iyi olsun hersey
(7,791 puan) tarafından
Ekmek etmeye gitti hunlar beni de cagirdikar hayir daha evli degilim ortasa fol yok yumurta yok is icin çağırıyolar gitmedim bende aksam annemlerle gittim o kadar ekmek börek falan yapmislar çayın yanina koymadilar bile bi pasta yapmayi cok görmüşler...  Ya yemesinde falan degilim ama is icin beni cagiriyolar hizmeti ben yapiyorum ama karsilamalari bu ve nerdeyse her gun bize gelirlerdi evde gunluk meyve aliyoduk kalmiyordu sen düşün... Poset poset bitiyodu. Ben surekli pasta kek yapmaya calisiyodum. Dogim gunumde bile nisanlim olcak sahis tek gelmedi basbasa kutlayamadik ailecek geldiler ben yine onlara hizmet ettim en son gittim agladim gelen bile olmadi.
Ya ne hiliyim eltilerimde aileside o sahis da cok kotuydu Allah kurtardi çok şükür :)
(7,791 puan) tarafından
Oyle kuzum simdi evliyim oste çok şükür rabbim esimden razi olsum 2 gorumcem var çok iyiler esleri de iyidir kaynana kayinpeder de iyidir yani severim..
Hele esimi cok severim cok şükür
Zaten oyle olmasa burda intihar postu falan acardim heralde elti kaynana postlari sdffgg
Bide bana ayri eve gelim gelcen demişlerdi benden sonra arkadasimi istemisler :D bizimle birlik oturcan demişler..mantiga bak. Ya neler neler iste 4-5 ay sürdü ama neler çektim bana sor

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 538 göst.
13 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 258 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 330 göst.
25 Eylül 2023 Aile kategorisinde Gadasini aldigim (553 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 442 göst.