0 oy
60 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
53 günlük bebeğim üşümüş 4 gündür çok ağlıyor. Mide bulantısı  öğürmesi ve kusma birde çok aşırı gazı var. Uyumuyor sürekli ağlıyor. METSİL VE MAFLOR  kullanıyorum. Artık ne yapacağımı şaşırdım. Doktorada götürdüm acile doktor herşeyin normal olduğunu söylüyor kolik olmuş diyor. ama 4 gündür bu şekilde. İki gün sonra poliklinik randevumuz var birde uzmana götüreceğim. O zamana kadar ne yapabilirim rahatlamadı için yazık yavrum helak oldu ya tabi onunla bile bizde stres yaptık çok yorulduk. 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Karnını bezle sar hep. O sıcak tutar. Emzik emsin çok ağlamaz iyi oluyor
-Reklam-
0 oy
(90 puan) tarafından
Aynı şikayetler 50 günlük bebeğimde de var. Bugün doktora gittik, göbek fıtığı olduğu icin önce çocuk cerrahina göründük, fıtık mide bulantısı ve ağrı yapmıyor dedi. Çocuk göğüs doktoruna gittik kan tahlili verdik sadece ilaç yazmadilar. Durmadan kusuyor bebeğim, gaz için ne yapabilirim bilmiyorum, o kadar gazı varki mosmor oluyor, içim yanıyor.
0 oy
(14,477 puan) tarafından
Midesini usutmus demek ki. Kendin kekik çayı iç. Netten bak zarari var mı unuttum şimdi. Karnına ılık havlu koy bebisin . Kendini de sıcak tut. Belki üşütme senden de geçmiş olabilir. Üstünü kalın giydir bebisin. Elma yağı sür bebisin dizlerine göbeğine. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 161 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 580 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Busra_yasar123 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 115 göst.
0 oy
1 cevap 30 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde Glsvn (123 puan) tarafından soruldu

374,673 soru

11,207,010 cevap

34,510 kullanıcı

...