0 oy
1,237 göst.
Aile kategorisinde (80 puan) tarafından
tarafından kapalı
 Eşim 33 bende 30 yaşındayım eltimde 25 yaşında daha yeni gelin oldu, neyse konuya geleyim eşimin halaasına gittik hep birlikte  bayan oturmasına eşim bizi bırakıp gitti  halanın kocası eve gelince eltimde eşimi arıyor ki abi acmısın gelde tabak ayarlıyım sanada diye,     oysa ben daha önce aradım, eşimi naptın gelecekmisin bişey yedin mi diye, ay ben sinir oldum sana mı kaldı,  ben düşünemiyorum mu bunu  bide gelip bana diyo ki abimi ben aradım diye,   dedim ben konuştum o yemiş yani haberim var,   bide foto cekimlerinin videosunu gecenin 1 inde hem bana hem eşime atıyor  yani, aynı yerdeyiz niye  eşime atma luzumu görüyorsun, yNi bayanlar bu şeyler benim için   dikkat çekici şeyler 2 seferdir böle bana gereksiz hareketler geliyo. Kimse linç etmesin,  baştan önünü kesmem lazım ,
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

67 Cevaplar

+3 oy
(7,467 puan) tarafından
Lügatıma ters amma velakin şimdi o yeni gelin ya göze girmeye çalışıyor dur
(80 puan) tarafından
Kaynanasın gözüne girsin eşime ne, ona ne, banada cok ters
(1,024 puan) tarafından
Sanki bana da öyle geldi kendini göstermeye çalışıyor gibi iyi gelin falan bilemedim
(7,467 puan) tarafından
Mesafeni koru canım altan Altan hayırdır de
tarafından
Yerinde olsam o an sen birdaha arama ben ararım derdim direk kestir at ne alaka
-Reklam-
0 oy
(12,867 puan) tarafından
Hayır etmezdim her şeyin altında bir şey arayan biri değilimdir 
(12,867 puan) tarafından
Bu anlattığın çok abesmiş :)
(13,857 puan) tarafından
Ben sormuyorum sana ne oluyo
(48,967 puan) tarafından
heh banu bak posttaki olay bundan da abes hem ariyo yemek icin karisi ordayken yoksa bile ona dusmezde neyse hemde video atiyo
(13,857 puan) tarafından
Gereksiz herkes kendi kocasını düşünür yani çok saçma bencede
(48,967 puan) tarafından
yani kayni bekar olsada sanane onun yemeğinden koskoca insan yer yemegini
0 oy
(988 puan) tarafından
Dikkat et bence
0 oy
(48,967 puan) tarafından
linc edilecek biri varsa oda eltin neyin yaranmasi bu niye yalakalık yapiyo ki esine
0 oy
tarafından
Ne kadar tuhaf insanlar var hayatta ona niye dert olmuş ki
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Ya ne alaka kayni bende kayinlarimla espri yapar güleriz ama öyle sa.lak saçma durduk yere aramam msj atmam karısı var bana mı düştü acmi çok mu denge.siz

(80 puan) tarafından
Herkesle hem fikirim işte normal şeyler degil bunlar
(6,440 puan) tarafından
Bence tersle canım ilk açmısın diye aradığında ben aradım yerine sana mı kaldı deseydin
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Saçını yolarim hayırdır gecenin bi saatinde bisey yollamak falan. Bak böyle seyler bana ters derim. Isterse hatta mümkünse küssün 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Tabiki doğru değil benim fikrim kendini sevdirmeye samimi olmaya çalışıyordur aileye yeni girmiş ya.ama gereksiz şeyler.pek bu kadar ince düşünemiyordur henüz.
(80 puan) tarafından
Hiç düşünemiyor hatta
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Eşime aşık diye düşünmem ama rahatsız olurum yani ne alaka. 6 yıllık evliyim, eşimin abilerini hatta babasını toplasan 2-3 kere zorunlu durumlarda aramışımdır. Bir şey söyleyecek isem ya eltimlerimi ya kayinvalidemi ararım çünkü aksine gerek yok. Ha arasam bir şey olmaz ama ne gerek var yani
(80 puan) tarafından
Tabi ki aşık olmak degil konu ama  sana mı kaldı
(9,919 puan) tarafından
Aynenn bende öyle kız 3 senelik evliyim kaynımla komuşmuşluğum  yok numarasını da eşim kaydetmiş geçen gün kendi telini kapatıyo işten dolayı benden arıyo oda o yüzden
0 oy
(13,850 puan) tarafından
Kibar bir şekilde uyarırdım ben karısı olarak ben burdayım düşünüyorum kocamı sen merak etme diye bozardım 

Veya ay sağol ben de hiç akıl edemedim bu adamda belki açtır yemek ister diye iyi olmuş düşünmen derdim ama kinayeli kinayeli ayağını denk alsın 
(80 puan) tarafından
Gülerek yaa bende aradım dedim,  işte ne anladıysa artık
0 oy
(863 puan) tarafından
Ben sorun ederdim. Sen kendi eşini ara ben zaten eşime soruyorum kibarca sana kalmadı derdim. Ne gerek var kocasına yağ yapsın bu ne samimiyet ben kayinvalidem bile eşimi arayınca sinir oluyorum ben burda neyim ben düşünürüm diye iyi ki eltim yok
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Bak bacım altında ters birsey arama. Aklınca aikeye girmeye yer edinmeye airin ilgili aileyi cok seven, kendi abisinden ayırmıyor gibi gözükmek istiyor ondan. Az zaman gecsin zatwn keser
0 oy
(10,315 puan) tarafından
Ayy valla o kadar haklisinki benimki benden once evliydi biz nisanlandik evlendim taa bastan beri biseylerini gordum cok. Tamam sen serbest olabilirsin benden once taniyo olabilirsin ama o.artik evli yani. Valla esime cok konustum dedim sen koycaksin mesafeni en son kaynanama soyledim dedim ben rahatsiz oluyorum. Sonra ne oldu bilmiyorum kim dedi kesildi
(1,248 puan) tarafından
Öyle valla tevafuk:)) Oğlum 3,5 yaşında kızım şuan 25+5 haftalık :))) sen kaç haftalıksn :((
(10,315 puan) tarafından
Benimkilerde oglan 26 aylik olcak bende 22 haftalik :)
(1,248 puan) tarafından
Kız senin eşin gemide mi çalışıyordu :))
(1,248 puan) tarafından
Maşallah kız Rabbim bağışlasın
(10,315 puan) tarafından
Aynen canim gemide :)
0 oy
(1,980 puan) tarafından
Bişey desen adın iftira atıyora çıkar, demesen gönül razı değil. Sen beklemede kal canım. Büyük bir yanlışı olursa tepesine çökersin. Böyle şeyler bize ters. Abinin ne halt ettiği seni ilgilendirmez dersin yeri gelince. Bende sofraya otururken kaynımı ararım gelir misin ayırayım mi aç mısın bilmem ne falan diye  ama bekar olduğu için ararım. Yada kaynanamla görümceler arar. Allah nasip ederde evlenirse bu konularda kendisini arayacak biri olur. Gecenin 1inde de ölüm kalım yoksa bi zahmet atacağını sabaha atsın. Dediğim gibi gözlem yap şimdilik. 
0 oy
(6,374 puan) tarafından
Haklısın hemşerim ☺️ 
0 oy
(355 puan) tarafından
Linç değil ama bende kayinlarimla çok içli disliyim yani 5yildir bana karşı en ufak yanlışları olmadı çok sever sayar saklasirz sürekli mesajlasiriz yani kardesten öteler acaba  eşleri de sıkıntı yapar mı diye düşündüm belkide yeni olduğu için yada onlarda normal karşılandığı içindir..
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Çok gereksiz eşi varken ona ne oluyo bende olsam kızardım kesinlikle 
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Hiç sevmem böyle şeyleri. Laf lafı açınca abin çok sevmez böyle şeyleri de sen değilde eşin raharszimis gibi göster bu konuyu
0 oy
tarafından
Banaa cok ters boyle seyler ki esimde sevmezz haddini bildiririmm
0 oy
(5,083 puan) tarafından
Neyin yalakaligini ediyor yani şimdi bu,bence sen ona deki kocamı ben düşünüyorum zaten sen boşver dert etme canım de çak lafı geç 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 298 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hfee6oolhddd5u (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 207 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ebrufirat (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 172 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.