0 oy
1,236 göst.
Aile kategorisinde (80 puan) tarafından
tarafından kapalı
 Eşim 33 bende 30 yaşındayım eltimde 25 yaşında daha yeni gelin oldu, neyse konuya geleyim eşimin halaasına gittik hep birlikte  bayan oturmasına eşim bizi bırakıp gitti  halanın kocası eve gelince eltimde eşimi arıyor ki abi acmısın gelde tabak ayarlıyım sanada diye,     oysa ben daha önce aradım, eşimi naptın gelecekmisin bişey yedin mi diye, ay ben sinir oldum sana mı kaldı,  ben düşünemiyorum mu bunu  bide gelip bana diyo ki abimi ben aradım diye,   dedim ben konuştum o yemiş yani haberim var,   bide foto cekimlerinin videosunu gecenin 1 inde hem bana hem eşime atıyor  yani, aynı yerdeyiz niye  eşime atma luzumu görüyorsun, yNi bayanlar bu şeyler benim için   dikkat çekici şeyler 2 seferdir böle bana gereksiz hareketler geliyo. Kimse linç etmesin,  baştan önünü kesmem lazım ,
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

67 Cevaplar

0 oy
(1,596 puan) tarafından
Yok cnm kötü düşünme bence yeni gelin ya kendini sevdirmek istemiş olabilir kötü niyetli değil yani bende kayinlarima oğlumun fotosunu falan atıyorum mesela
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay bilemedim ben bu sorunun cevabını 
0 oy
(120,057 puan) tarafından
bu gibi durumlar icin numara verilmemelimi acaba
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Gereksiz samimiyet olmuş..

0 oy
(1,386 puan) tarafından
Canım eltin abartmış bence abi ayağı yapmasn kimse kusura bakmasın nikah düşüyor kardeş mardeş de degil. Bende kaynımin numarası bilr yok gerekli de degil eşinin var yeter gerekirse ondan ulaşırım ki daha tutup karısı varken ben mi arayacam saçma. Dikkat et bence bu yeni gelini gözüm tutmadı 
0 oy
(1,723 puan) tarafından
Valla zaman kötü mesafeni koy ama yanlış bir cümleyle esse,gin aklina karpuz kabuğu koyma dikkatli ol 

Bu arada ben burdan sinir oldum eltine bence haklısın doğru bir tepkiyle bu işi çözersin 
0 oy
(449 puan) tarafından
Bizimkide oyleydi hele el temasindan nefret ederim eltimde hep oranda toz var buran egri diye duzeltirdi hiç hoşuma gitmezdi önünü kestim 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Gereksiz muhabbet kurmalar cok sacma olmuş
0 oy
(454 puan) tarafından
Numarası dahi yok olmasına da müsade etmiyorum  benim eltim de benimle değil de eşimle konuşma peşindeydi eşimle konuştum eşim karşılık vermeyince artik birsey söylemiyor  eltini güzel bir dille uyar baktın güzellik anlamıyor ciddi söyle 
0 oy
(11,216 puan) tarafından
Bazi insanlar gercekten kayna nasil davranmasi gerektigini siniri bilmiyor. Karisi barken sen niye arayipta gel tabak hazrladim diyirsun. Esinin bile hosuna gitmezdi bunu duysa
0 oy
(796 puan) tarafından
     O nami kalmis yane   hic sevmem boyle insanlari cok sacma 
0 oy
(10,636 puan) tarafından
Eltimde eşimin numarasi olmaz ki kaynimin numarası bende yok çok saçma ona foto atması 
0 oy
(6,374 puan) tarafından
Benim abim yok bizde ilk evlendigimiz zaman kaynımla çok samimiydik mesela eşim ben o Bi yere gideceksek ben hep yanına otururdum arabada kaynanamlara gittimiz zaman kaynanamda görümcem den cok onla sohbet ederdim üç ay bizimle yaşadı beraber yedik içtik alışverişe bile eşim yoksa onunla giderdim tabi sonra evlendi biraz mesafe koydum eşi yanlış anlar diye. Benim eşim kaynım içimi bilir ama eşi yabancıydı sonucta bilemez yanlış anlıyabilir. Yani eşin bekar olsa neyse e evli oldugu için yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermiş bence kalbinde Bi kötülük yoktur gibi geldi bana 
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Çok tuhaf eşinin gözüne girmeye çalışıyor firsat verme 
0 oy
(18,230 puan) tarafından
Ohaa ne alaka ya en gıcık olduum şey gerekirse sert bi dille uyar laubalilik sevmem de
0 oy
(1,244 puan) tarafından

4 kayinbiraderim var benden de yaşca epey büyükler.  Ama birtanesinin  numarası bende yok. Bana tuhaf geliyor. Eltinin yaptıkları da değişik.yine de kötü düsünmeyin :)

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Eşin açmasın telefonlarını bişey olursa bana değil eltini ara desin yada abla ne diyosa artık ne münasebet yani
0 oy
(10 puan) tarafından
Valla haklısın benimkilerde bi değişik gene iyi senin görümce benim görümce evli çocuğu var abisinjn yaninda atletle gezer gözünün önünde arkasını dönmeden emzirir ah dha neler neler bsy deemeye kalksam abisinj kıskanıyor olurum susup deliriyorum bnde
(10 puan) tarafından
Anaa seninki elti bide allahm
0 oy
tarafından
Kötü niyeti yoktur aklına bisey getirme ama bazı insanlar gereksiz ve ***** olabiliyor sen rahatsızlığını bir kaç kez belli et anlar o da esinde .mesela foto atmış ya eşin görsün cevap vermesin sen yaz gördük abinle diye 
0 oy
tarafından
Valla canım bana dar görüşlü deme ama ben şahsen kabul etmem ya sen hayırdır benim kocamı arayıp açmısin diyorsun ya hele şuna bak seni niye linç edelim o kendine baksın Allah'ım ya 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 298 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hfee6oolhddd5u (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 207 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ebrufirat (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 172 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.