0 oy
284 göst.
Aile kategorisinde (2,297 puan) tarafından
Kızlar evde kimse yok ven çocuklarım tekiz keşke hep böyle olsam o kadar rahatım ki kafama göre uyanıyorum çocuklarıma yeteri kadar zaman ayırıyorum. Tv izliyorum uzanarak çocuklarım daha akıllı ve her dedigimi yapıyorlar yemek yiyorlar bem istedikleri herşeyi yapiyorm çok mutluyum bugün. Sizinle paylaşmak istedim. Bana dua edin ınslalah benimde ayrı evim olur tez zamanda:( tek olmak çok iyiymiş  

14 Cevaplar

0 oy
(2,251 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun tez zamanda kendi evine çıkarsın inşaAllah

Bende 4 sene birlik yaşadım çok iyi anlıyorum seni
(2,297 puan) tarafından
Amin allah razı olsun canm.o kadar ihtiyacım varki :(
(2,251 puan) tarafından
Haklısın inşaAllah olur
Bende 4 sene boyunca bir gün bile evde yalnız kalamadim eşimle çocuğumla eşim hoca olmak istedi ve biz öyle ayrı eve çıktık hiç ummadığım bir anda hemde
-Reklam-
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda hayırlı bir kapı açsın InsaAlalh 
(2,297 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(13,119 puan) tarafından
Evet canım tek olmak çok güzel rabbim bı an önce sana da nasip etsin bende 1 seneye yakın kalmisimdir 
(2,297 puan) tarafından
Vanliyiz canm. Kaynım var doktor ama o evlenene kadar ölürüz herhalde
(13,119 puan) tarafından
Ahahah Allah korusun kız hiç kavga gürültü çıkmıyor mu esin demiyor mu gidelim diye ?
Benimki benden önce istedi ayrı evi
(2,297 puan) tarafından
Eşim dedi ama lafta  kaldı bırakmadılar da.esime araba aldılar iş yapıyor taksi aldılar altına koydular vazgeçti şimdide ev alacaklar eşimde bunları bırakıp gitmek  istemiyor:(
(13,119 puan) tarafından
Uff bu parayla insan satın almak gibi birşey ev alıyorlarsa siz oturun mis gibi işte
(2,297 puan) tarafından
Biz  oturacaz ama onlarda kışın gelecek.  Onada raziyim gercekten eşim ben Cocuklairm tek .... eşimin isi var  arabası var şimdide evi olacak asla bırakıp gitmez
0 oy
(87 puan) tarafından
Canım benim hayırlısı ile kendi evinize geçersiniz inşallah çok Zor durum 
(2,297 puan) tarafından
Amin cnm  dua et
0 oy
(7,346 puan) tarafından
Hemşerimmmm inşallah ayirirsin kız evi ama uzak olsun sjsjjs benim üst katımdalar o bile kötü 
(2,297 puan) tarafından
Ben onada raziyim biliyor musun yeterki evimde tek olayım
0 oy
tarafından
Ay ay seni en iyi ben anlarım . Kayınvalidem ile 3 sene yaşadım sürekli bir yere gitseler keşke diye dua ediyordum ama şansıma hiç uzun süreli bir yere gitmediler . Şuan kendi evimdeyim şansıma 10 günlüğüne tatile gittiler :D sende inşallah en kısa zamanda kendi duzenini kurarsın 
(2,297 puan) tarafından
Amin inşallah..benim  gider  kızınin evine memlekete gider .ben herşeyden öte  eşim ve çocuklarımla tek kalmak  istiyorm
0 oy
tarafından
Hadi inşallah en kısa zamanda kurtulursun canım 
(2,297 puan) tarafından
Amin ınslalah canm
0 oy
(48,808 puan) tarafından
insallah en kisa surede ayri eve cikarsiniz
(2,297 puan) tarafından
Amin ınslalah
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Duygu geçişi yaptırdın pişmiş kelle gibi siritiyordum sonra yüzüm düştü 
(2,297 puan) tarafından
Niye ki
(7,121 puan) tarafından
E aşko çocuklar dedin güldüm sonra aynı evdeyiz fitne fesatlarla dedin bende esin mesaiye kaldı sandım .... Benim eşim mesaiye kalınca ben öyle oluyorum da :)
(2,297 puan) tarafından
Yok canm eşim iş iicn şehir dışında yarın geleck.
(7,121 puan) tarafından
Hdhdhdhdh
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Umarım olur canım Allah gönlüne göre versin
(2,297 puan) tarafından
Amin inşallah cnm
0 oy
(6,515 puan) tarafından
Oyyy kıyamam kız halinden anlıyorum canım bende o yollardan geçtim inşallah bı an önce eve çıkarsın amin amin amin 
(2,297 puan) tarafından
Allah razı olsun canm.yasayan bilir gerçekten
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Umarım biran önce kendi evinize gecersinz 
(2,297 puan) tarafından
Amin  inşallah
0 oy
(1,248 puan) tarafından
İnşallah evini ayirirsin cnm hamile duası :/

Kız kocan illa yalnız kalmak istiyodr ailesi çoluk çocuk yalnız kalıyomsnz bazı erkekler çekinir istemez mesela benim kocam i konuda arsiz izine gelince ailesinde kalırdık hiç banamisin demez girer duşa bende bekliyorm ki millet evden gitsin 
(2,297 puan) tarafından
Bizde arada öyle yapıyoruz. Aksam  duşa gidiyom eşim de sabah 5te dus alıp ise gidiyor..kocam yalnızı seviyor ama bisey yapmıyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 207 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,712 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 644 göst.
12 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,320 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 162 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 194 göst.
4 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu

381,701 soru

11,426,535 cevap

34,987 kullanıcı

...