0 oy
514 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (875 puan) tarafından
kızlar adetim 3 gün gecikmiş pezervatifle korunuyorduk eşime söyledim gecikti diye stres falan dedi ama asla bu güne kadar gecikmedi ne yaşarsam yaşayayım 1 gün gecikmeyi geçmedi saati bile bellidir eşimde imkansız hamile olman diyor ama ben hem istiyorum hem erken diyorum oğlum 17 aylık şimdi heyecanlanıp sonra negatif çıkarsa üzülürüm ama bir yanda da oğlum küçük daha onunla ilgileneyim diyorum bilemiyorum farklı hissediyorum bu sefer hem olsun hem olmasın istiyorum 

18 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hemen bildim bebe istediğini 
(875 puan) tarafından
ya istiyor muyum istemiyor muyum bende anlamadım ki
-Reklam-
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Hayırlısı ne ise o olsun
(875 puan) tarafından
amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Hakkinda hayirlisi olsun hani olsa kotu olmaz belki ama erken biraz yorucu olabilir 
(875 puan) tarafından
evet bende öyle düşünüyorum ama oğlumla ilgileneyim ama bir yanımda olsun diyor
tarafından
Hayirlisi varsa her ikisi ile de ilgilenebilirsin adapte sureci gecince
(875 puan) tarafından
hayırlısı canım maddi manevi kendime güveniyorum ama işte oğlumu ihmal etmek istemiyorum
0 oy
(7,053 puan) tarafından
Valla olduysada olmadıysa da çare yok olan oldu ya da olmadı 
(875 puan) tarafından
aynen öyle canım hayırlısı
(7,053 puan) tarafından
Hayırlısı bitanem sen canino sokma ne olursa olsun vardır bi hayir
(875 puan) tarafından
inşallah canım hayırlısı olsun
0 oy
(119,349 puan) tarafından
test yaparsan sonucu yazsana
(875 puan) tarafından
yarın erken gebelik testi alsam çıkar mı acaba oğlumda adet gecikmesinde 7. günde belli olmuştu ondan önce olmamıştı
(1,271 puan) tarafından
Çıkar
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Benimki de gecikti bı suphelenmedim değil senin oğlun büyükmüş bari korkma bence olsa sevinirsin istiyorsun 

Hayırlısı olsun 
(875 puan) tarafından
saol canım işte bilmiyorum bir yanım olsun diyor bir yanım erken diyor
0 oy
tarafından
Erken kız dha hayırlısı olsun 
(875 puan) tarafından
işte diyorum ya canım hem erken diyorum hem olsun diyorum bilmiyorum
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Kız istiyorsan hemen yap bende öyle normalde gecikme olmaz oluncada eşim öyle der ama benim içime doğdu gerci planlı olduda şimdi oğlum 3,5 yaşında 6 aylık hamileyim şuan mesela geç kalmışım gibi hissediyorum araları 4 yaş olucak Allah'ın izniyle keşke biraz daha erken yapsaydım yaşım 30 :)
(875 puan) tarafından
ya ben zaten yaş farkı olsun istemem çocuklar arasında çok ama oğlum yürümüyor daha
0 oy
(4,170 puan) tarafından
Bence erken canım zor Bi hamilelik geçirecek olsan daha el kadar bebeğin nasıl ilgileneceksin onunla 2 yaş zaten çok zor tuvalet eğitimi sendromu kendine mi bakacaksın bebeğe mi yine de hakkında hayırlısı olsun tabi 
(4,170 puan) tarafından
Hayırlısı olsun kuzum ya bu arada senin miydi o post yanlıs değilsem eltinin kızı ile ilgili çok üzülmüştüm o kıza şimdi ne durumda
(875 puan) tarafından
hala kaynımın evinde kalıyor daha uzun bir süre babasıyla yan yana getirmeyeceklermiş çünkü babası annesi falan hala ruhen kötüler hele babası çok nadir konuşuyor Rabbim yardım etsin onlara bende üzülüyorum
(4,170 puan) tarafından
Yaa kıyamam ne kadar zor Bi durum hala annesini suçluyorum ne olursa olsun kızının o halini göstermeyecekti kimseye o kız amca evinde sığıntı gibi kimsenin yüzüne bakamıyordur şimdi çocugu buldular mı peki karakola falan şikayette bulunmadınız mı o zaman da demiştik yaşı küçük oldugu için muhakkak bulunup ceza alır diye
(875 puan) tarafından
yok bulunmadılar şikayette bakamıyor tabi bir ara gizlice bize geldi aynı sitedeyiz kayınlarımla diyor ki amcam gelmeden hemen yatıyorum bakamıyorum yüzen diyor
(4,170 puan) tarafından
Kıyamam ya Nasıl baksın ki iyi en azından amcaları iyi sanırım yüzüne faln çarpıp daha da canını acıtmıyorlar kızın
0 oy
(270 puan) tarafından
Kesinlikle bekle çok zorlanirsin ablamdan biliyorum
(875 puan) tarafından
oğlum zor bir bebek değil ama ilgimi bir yandan oğluma vermek istiyorum bir yandan da olsun istiyorum
(270 puan) tarafından
Benim yigenimde zor değil ama ablam o kadar bunaliyor ki hem hamilelik hem bebekle uğraşmak valla ben bile üzülüyorum onu görünce
(875 puan) tarafından
orası öyle tabi ki canım
0 oy
(9,009 puan) tarafından

Benim eşimde imkansız diyodu imkansızım 7 aylık yanımda uyuyo şuan :D hakkinizda hayırlısi olsun

(875 puan) tarafından
inatla hala imkansız diyor amin canım
0 oy
(747 puan) tarafından
Ayy sizin bebeler cok usku sanirim ya.. benim kiz 2 yasinda. Daha cocuk mu tovbe dedim yani buyuk konusmim ama zor ya cocuk bakmak vallahi
(875 puan) tarafından
oğlum uslu canım maşallah
(747 puan) tarafından
O yüzden dusunuyorsun demek. Valla allah gonlune gore versin insallah. Banada diyorlar yap 2myi buyusun. Diyorum allah isteyene versin. Valla uslu cocuk varmi yaaa
0 oy
(4,973 puan) tarafından
Bence istiyorsun,benim kız tam 17 aylıkken gebe kalmistim 2.ye çok ta iyi oldu beraber büyüdüler 
(875 puan) tarafından
işte oğlum küçük diye bir yanım erken diyor bir yanım beraber büyüsünler diyor
(4,973 puan) tarafından
Bence yap aradan çıksın
0 oy
(546 puan) tarafından
Zaten korunmussun hic test filan yapma bence belirti yoksa hic gecikmeyen adette gecikebilir sonucta mevsim gecisi o ay gecirdigin hastalik son gunlerde bi takinti stres veya bebek olsami diye dusunurken bile gecikebilir :) bi an bana da geldiler bi ara pespese olsun bi aradan ciksin zaten geceler uykusuz iki tane olsun deyip duruyodum sonra bana bi aydinlanma geldi :)) yok suan hic dusunemiyorum yani bi daha cocuk fikri yok bende bitaneye guzelce saglikla bakayim gercekten cok zor.
(875 puan) tarafından
ya maddi manevi bakarım çok şükür ama erken mi diye düşünüyorum ama bir yandan da olsun istiyorum ay ne istediğimi bilmiyorum
(546 puan) tarafından
bakarım gibi geliyodu banada ama yok artik bakiyorumda surekli bi hastalık  cikiyo ve tek basina cocuk bakmak cok zormus olur yakininda bi annen bi yardimina kosan o zaman daha iyi olabilir ama kimse olmasada her sey zor olsada ben cok sabirliyim uykusuzluga aglamalara sakin bi anneyim diyosam ancak o zaman dusunurum :)
(875 puan) tarafından
ah annem oğlum gün içinde durmazsa bile aramızda arabayla yarım saatlik mesafe var hemen babamla gelirler babam alır parka götürür bende dinlenirim o konudan şanslıyım çok şükür ve evet canım sakin sabırlı bir anneyim
(546 puan) tarafından
MaşAllah canım o zaman niyetin varsa geciktirme insAllah olur hayirlisiyla boyle olsaydi bende cok isterdim kardesiyle cok az yas farkiyla buyusunler cocuklar cocuklari seviyo daha mutlu büyüyorlar bence kardeşle ve yas farki az olunca genelde daha iyi anlasiyolar nasip tabi yinede
0 oy
(10 puan) tarafından
Bence daha coooooooook erken yazık olur yanj hamileysen diğeri de küçük onami bakacan onami bi çocuk bence en az 8 yaşına kade anneye muhtaçtır 7 yaşında 1. Sınıf en ihtiyaç olduğu zaman 1.5 yaşından sonra bez birakma emzik birakma biberon birakma meme birakma derken 1. Sınıf bn şahsen 7 yaşından sonra düşünüyorum 
(875 puan) tarafından
kız o kadar da ne yaptın mesela benle erkek kardeşim arasında 2 yaş var o kadar iyi anlaşıyoruz ki evlenmeden önce her yere beraber giderdik kız kardeşimle 6 yaş var ee onunla ne yapabiliriz ki bizden küçük çocuklarım öyle olsun istemem şahsen
(10 puan) tarafından
Yok kız benim oğlanı bi görsen atmaca gbi valla kaldiramam dha 21 yaşındayım oğlan dha 1 yaşına yeni girecek çok erken benim için
0 oy
(279 puan) tarafından
Gönlün sanki olsun der gibi hayırlısı canım beraber büyürler benim oğlumda 19 aylik umarım şimdi hamileyimdir 
(875 puan) tarafından
ya istiyor ama bir yanda da gönlüm erken diyor
0 oy
tarafından
Prezervatifle 15 gün gecikti bacım bende senin gibi hem istiyorum hem istemiyorum oldu vala ama tam ozaman kızımda huysuzdu iyiki yok daha dedim 27 aylık yani ama inşallah seneye hazirana kadar hamile kalmam ondan sonrasını çok rahat geçiririm seneye tayin var ev götürülecek ben bir ay erken gidip evi düzeltecem eşim izin alamaz mecbur yani inşallah olmaz olursa da karnım da olsun diyorum dışarda iki çocukla çok zor:)
0 oy
tarafından
HYrlısı neyse o olsn canm 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 285 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 287 göst.
5 Ekim 2023 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 250 göst.