0 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kızımı 32 +5 hafta gebelik zehirlenmesi geçirip doğum yaptım 60 gün kuvezde yattti.kaynanamla ev üstündeyim kadın bir gün ne dinlen dedi ne baktı bana geçtim yapmadığı eziyet kalmadı .kocamda dahil kızımın hiçbir şeyini almadılar herşeyin annem aldı onu bile kabul etmeyip kızımı buyutmeme bile karışıyorlar.Beklemedigim bir anda hamile kaldım oda dış gebelik geçiriyorum hala sürecim devam ediyor .kaynanamla kocam okadar laf attılar nasıl laf derseniz.Doktor hamile kalmami yasakladı ben beklenmedik bir hamilelikti ben biraz ağlayınca annem teselli etti kaynanam oradan basladi aldirtacam düşsün diye.Sonra doktor bu hastalık supelendi eşim başladı sürekli hastaneye mi gidecem surekli aldiralim dedi .Allah kimseye nasip etmeden aldı bizden .Kaynanam ikinci olsun istiyor ama kizimada bakan kimse yok hastanede yatsam sağlık sorunu olsa ne bana ne kızıma bakan kimsem yok ama içimde başkalarının çocuk mutluluğunu görünce heveslenip üzülüyorum?

11 Cevaplar

+2 oy
(7,232 puan) tarafından
O evden ayrilmadan hic bisey yapma derim 
tarafından
Ayrılmaz esim
(7,232 puan) tarafından
Kaynanada ne demeye istiyormuski iki gun önce aldırtıcam diyip
-Reklam-
+1 oy
(98 puan) tarafından
Oncelikle allah yardımcın olsun cnm cok uzuldum ama ikinci cocugu senin kocan haketmiyor bence senin icindeki sevgiyide anliyorum ama malum cocukda tek basina buyutulen bisey degil o yuzden hic yapmaman senin icin daha iyi bence 
tarafından
İki kez hamile kaldım istedim çok sevinsin olmadi
(98 puan) tarafından
Demekki cocuk kiymetinden anlamiuor canm aslinda onun hakki yanlizlikda simdi bi tane cocugunuz oldugu icin biseyde diyemiyorum tatlim ya
0 oy
tarafından
Kaynanan çok istiyorsa kendi dogursun neden üzülüyorsun bir taneyi tertemiz büyüt günümüz şartlarına 2 çocuk bile fazla üzme kendini 
tarafından
Tek üzüldüğüm hamilelik güzel geçmedi içimde kaldı evladımı buyutemedim
0 oy
tarafından
Çocuğuna birşey almyn adam torunu için ölsün diyen babaanne canım hemn kaç ordan
tarafından
Çok demedim annem tekrar baristirdi
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Ayrı eve çıkmadan bence hiçbir şey yapma  pişman olursun 
tarafından
Ayırmaz esim
0 oy
tarafından
rabbim 1 tane vermiş sağ salim onu büyüt 2. yi hak etmiyorlar 
tarafından
Çok zorlukla dünyaya getirdim büyüttüm
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Bu anlattıklarınızı yaşasam asla ikinci çocuk düşünemezdim. 
tarafından
Şu bakıyorum herkese imreniyorum
(1,580 puan) tarafından
Herkes sizin kadar kötü olaylar yaşamıyor olabilir, yaşadığı halde çocuk yapıyorsa insanlar çocuğun gelecekteki psikolojisini de düşünmüyor demektir.
0 oy
tarafından
Kusura bakma ama inşallah salaklık edip bir daha Hamile kalmazsın bu adam denen mahluktan 
tarafından
Yok düşünmüyorum daha
0 oy
tarafından
Eşin ayırmaz diye bir şey yok gerekirse şart kosacaksin evi ayrimazsan ben yokum diyeceksin
tarafından
Adam kızımı alıp vermedi bana adam senle geçireceğim mutluluğu ailemle geçireceğim mutsuzluğa ddegismem diyor
tarafından
Ya çok üzüldüm rabbim yardımcın olsun:(
0 oy
(808 puan) tarafından
Kaynanan istiyosa kaynanan çocuk yapsın o durumda bir çocuk daha doğurma yazık sana
tarafından
Dogurmicam daha
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kız canınamı susadım sen,bu rezillere bir çocuk dahamı seni rezil etmişler bakamamışlar çeneleri susmuyo ve sen bunlara bintane daha 

Git bacım biride aynı üçüde beşide evlat duygusunu tatmışsın onu bi güzelce büyüt ayaklarının üstünde bi dur sen onlarla baş edemezsin bide bakmıyolar doğru dürüst
tarafından
Teşekkür ederim desteklerin icin

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 513 göst.
11 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
+3 oy
24 cevap 525 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Expertmom (472 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 285 göst.
0 oy
4 cevap 79 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Alya23 (4,115 puan) tarafından soruldu

378,420 soru

11,326,961 cevap

34,780 kullanıcı

...