0 oy
181 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (3,129 puan) tarafından
Bende başvurmak istiyorum ama kendime güvenemiyorum 5 yıl oldu mezun olalı formasyonumda var ama sanki hiçbir şey bilmiyorum o yüzden cesaret edemiyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(3,452 puan) tarafından
Ben önceden iki yıl yaptım, branşın ne canım 
(3,129 puan) tarafından
Coğrafya canım
-Reklam-
0 oy
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yap bence meydanı 2 yıllıklara bırakma benim eltim yapıyor.Özgüvenli iki yıllık okuyan kişiler yapıyorsa senin neyin eksik??
(3,129 puan) tarafından
Keşke bende özgüvenli olsam hiç cesaretim yok canim ya
(3,895 puan) tarafından
Çalışa calışa alışırsın.
0 oy
(383 puan) tarafından
Canım ben de öğretmenim ama eğer istiyorsan başvur mutlaka cesaret edemeyecek hiçbir şeyi yok. zaten müfredat belli ne anlatacağın açık akıllı tahta var kitap var :) ücretli öğretmenlik şartları zor tabi ama yine geçen sene biraz zam yapıldı artık biraz daha fazla alıyorlar 
(3,129 puan) tarafından
Mezun olduğum sene başvurdum sonuç çıkmadı canım ama yine başvurmayı düşünüyorum
(449 puan) tarafından
Nasil basvuru yapiliyor yada nerden bende yapmak istiyorum
(3,129 puan) tarafından
Milli eğitim müdürlüğüne git canım ben ordan başvurmuştum ama e devlette nasıl başvuru yapılıyor bilmiyorum
(449 puan) tarafından
Başvurdum bacım teşekkür ediyorum e devlete ücretli öğretmenlik yazarsan çıkar karşına
(3,129 puan) tarafından
Bende başvuruda bulundum hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(462 puan) tarafından
Ben öğretmenim canım ücretli öğretmenlik 1 yıl yaptım. 4 yıl özelde çalıştım senin bıranş neysi
(462 puan) tarafından
Kız yok lise grubu çok zevkli olur ama yeni öğretmen olduğunu anladıklaro an bittin :):)
(3,129 puan) tarafından
Başvuruyu nerden yapmistin canım
(462 puan) tarafından
E devlete ücretli öğretmenlik yaz çıkıyor zaten
(3,129 puan) tarafından
Başvurdum canım ne zaman sonuçlanır acaba
(462 puan) tarafından
Biraz geç kaldın canım dönem başlamadan alımlar oluyor ama eğer bir okulda açıklık varsa ararlar. Kendinde okullara gidip müdürlerle konuşup numaranı bırakabilirsin daha etkili olur öle. Orta okul istiyorsan git konuş yakınındaki okullarla
0 oy
tarafından
Bende senin gibiydim hiç bir şey bilmiyorum dedim özel okulda iş buldu eşim bana ama kendime guvenmedim gitmedim etüt merkezinde çalıştım dedim ben hiç bir şey unutmamisim tam tersi insan daha çok şey öğreniyor çoluk çocuk sıkıntın yoksa kesinlikle başvur maaş biraz yüksek olsa bende kızımı kreşe verir giderdim vala ama kreş masrafını bile karşılamaz bence 
(3,129 puan) tarafından
Bakalım canım inşallah bende cesaret edebilirim
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Kendi bölümüm de yapmasam da bekarken çalıştı m neden yapamayasin yaparsın ☺️özlüyorum♥️
(3,129 puan) tarafından
Bir yanım çok istiyor bir yandan da yapamam diye korkuyorum
(13,824 puan) tarafından
Yaparsın neden yapamayacaksin kendine güven hiçbir sebep yok çok da güzel bir duygu❤️
(3,129 puan) tarafından
Başvurdum bakalım hakkımda hayırlısi :)
(13,824 puan) tarafından
Hayırlısı♥️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 115 göst.
12 Şubat 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Nz (553 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 375 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 198 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 296 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...