0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (333 puan) tarafından
Yeni geldik buraya tayin çıktı 32 haftalık hamileyim kontrole gittim ama çok ilgisiz doktorlar ya Ağrı'da yaşayan varsa düzgün hastane önerebilir mi bana

9 Cevaplar

0 oy
(5,234 puan) tarafından
Ben Ağrı nın ilcesindeyim oranın doktorlarını bilmiyorum postun çıksın illaki çıkar bilen biri
tarafından
Kız ordaki hastane hala aynı vasat mı ben kızımı koridorda doğurdum biliyor musun
-Reklam-
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Yakın cevre illere git 
(333 puan) tarafından
Doğumu Kars'ta yapıcam kaynanam falan da orda eşim Erzuruma da bakalım dedi
0 oy
(679 puan) tarafından
2012 de agridaydik..özel sezgin bey vardı hala var mı bilmiyorum..birde özel hastane vardı ama ona hiç gitmemiştim...hep eruzurum da buhara hastanesi demet hanıma gittim...sonra acil sezeryana alinmam gerekti Erzurum'a yetisemezsin dedi dokto agridaki özel hastanede doğum yaptım çok memnun kalmıştık..ama.hala var mı yok mu bilmiyorum
(64 puan) tarafından
Var var
0 oy
(2,537 puan) tarafından
2 yıl ağrı doğubayazıtta yaşadık özel medıza Hastanesi'ne gidiyorduk metin kaya doktor 
(333 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(770 puan) tarafından
Sezgin hoca vardı İstanbul'a gitms Erzurum'da proflara ücretli olarak gidilebiliyor hatta perinatologda var biz oraya gitmistik neler çektim oranın doktoru yok diye gercektn çok zor bı durum inşallah sıkıntısız bı hamilelik geçirirsiniz biz bir yıl durabildik bebekten dolayı tayinimz Diyarbakır'a çıktı smdi 
(333 puan) tarafından
Biz yeni geldik buraya bakalım nasıl olcak ama burası yaşanacak yer değil onu anladım
(770 puan) tarafından
Bende öyle diyodum smdi Diyarbakırdayiz çalışma sistemi çok yoğun flann o açıdan da burda yaşanmaz  inşaallah sağlıkla alırsınız bebeğinizi kucağınıza benm hamileliğim skntiliydi orda çok şey yaşadım Ankara'ya ailemin yanına dönmek zorunda kaldım doğum icn
0 oy
tarafından
Postun yukarı çıksn canm
0 oy
tarafından
Ayyoorda doktor var ben ilcedeyim doktor yok özele gidiyordum. İlgi birşey olmayınca en son gitmedim nst 2 kez gittim 3 te dogurdum 
(333 puan) tarafından
Dün nst istedi doktor ordakiler nst yi bile beceremedi doktor olmamış  bu nst dedi tekrar gönderdi düzgün yapamıyorlar hicbirseyi
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Malesef canım benim eşimde tayini ağrıya çıktı biz memlekete geldik Bursa'ya imkanlar yüzünden. Doğru düzgün hastane okul vs yok en ufak şeyde çevre illere yönlendirme yapıyorlarmış Van Erzurum vs
(333 puan) tarafından
Bende nefret ettim burdan napicam hiç bilmiyorum
(3,151 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah bir an önce kurtulursunuz
0 oy
tarafından
Canım memleketim hastane konusunda çok vasat malesef seni korkutmak istemem ama kızımı koridorda tek başıma doğurdum diyebilirim 
(333 puan) tarafından
Doğuma yakın Kars'a gidicem zaten sadece kontrol amaçlı gittim ama berbat hastane

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 217 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Elifbn12 (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Miroskos (420 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 407 göst.
10 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 805 göst.
1 Aralık 2022 Moda kategorisinde Miniklerin annesi (1,024 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...