0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (69 puan) tarafından
Kızlar normal doğumdan sonra ilişki nasl olmalı nelere dikkat edilmeli bide ağrı oluyor mu kanama ( diğer ilişkilerden farklı olarak ne yapmalıyız bişeyler kullanıcakmıyız )

9 Cevaplar

0 oy
(8,876 puan) tarafından
Sen kendini hazır hissettiğinde yapın canım. Kendini kasmazsan ağrı sızı olmuyo. Eskiden nasılsa öyle oluyor. 
(69 puan) tarafından
Teşekkürler:*
-Reklam-
0 oy
(11,235 puan) tarafından
Sen ne zaman hazırsan o zaman olsun canım mutlaka korunun derim kendini kasmazsan ağrı sızı olmaz 
(69 puan) tarafından
Korunucam tabi inşalah korununcada bişeyler olmaz:(
(11,235 puan) tarafından
İnşallah canım bütün korkumuz bu valla benim bebe de 5 aylık korkuyorum daha adet olmadım
(69 puan) tarafından
Benim ki 45 günlük 3 gündür oluyorum adet çok erken oldu ya yeniden hamile olmam da çok sıkıntılı bu durumda :(
(11,235 puan) tarafından
Kız ben de aynı olmuştum bi daha olmadım Allah isteyenlere versin
0 oy
(799 puan) tarafından
5 dk olur bebek hiç durmaz hemen ağlar iki öp kokla salamun aleyküm aleyküm selam bittiiiii
(69 puan) tarafından
Buna çok güldüm :D
(799 puan) tarafından
Malesef malesef uzun öpüşler uzun süre hayal olur
(69 puan) tarafından
Çok dertlisin vala :D :D
(799 puan) tarafından
Evet bizde 3 yolda düşünün daha yeni karıkoca zor uyuyçtyoruz r gelince nasıl görüşcez bilemiyorum
0 oy
(7,246 puan) tarafından
Kendini kasmaman lazim kayganlastirici kullansan daha iyi olur benimki bi 4 5 ay sonra olabilmisti dogumum baya tramvaliydi 
(69 puan) tarafından
Kayganlaştırıcın nerden bula bilirim
(7,246 puan) tarafından
Eczanede sxtiva diye bi var icerigi iyi bi dene istersen
0 oy
(6,670 puan) tarafından
40 kesinlikle bitmiş olucak ve çocuk istemiyor san ki istemezin hemen korkun mutlaka 
0 oy
(938 puan) tarafından
Kendini rahat hisset bebeğin biraz uzun uyuyacagina emin ol karnını güzelce doyur bebisin 

Mutlaka kayganlastirici kullan kuruluk oluyor normal doğumdan sonra  korun bide hemen olma riski çok fazla çünkü 
0 oy
(12,595 puan) tarafından

Kendini hazır ediyorsan, dikişlerde vs bi sorun yoksa yapılabilir 

Ben kırk bitince dr kontrola gittım bi sorun yok dendi hemen o gün gerçekleşti jsjsfjnv
İlkinde tabi dikiş yerlerinde tartılma gibi mi desem değişik bi sizinle gıbı ağrı oldu tabii
İkincide lekelemeyin oldu
Yaptıkça eskiye dönüyor
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Sanki ilk defa beraber oluyormuş gibi bir his oluyor yani bende öyle olmuştu iki doğumdan sonrada beraber olurken biraz korktum birşey olur diye ama sanki ilk defa beraber oluyormuş gibi oluyor 
0 oy
(4,937 puan) tarafından
40 in çıktıktan sonra canım ama ilk yavaş ve dikkatli yapın 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 119 göst.
0 oy
8 cevap 284 göst.
0 oy
6 cevap 352 göst.
0 oy
4 cevap 173 göst.