0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Ya belki abes kacicak bu soruyu sormam bilemiyorum ama 6 ay önce normal doğum yaptim kesigim vardı yani.bayagi dikisim.vardi şu an hala dikiş yerleri ilişkide acıyor kendimi sıktığımdan mi korkuyorum o yüzden mi anlamıyorum bu durumu yaşayan var mı.sanki içteki dikiş yerlerim parcalaniyor gibi oluyor başına gelen var mı kusura bakmayın lütfen Dr gidemiyorum bebeğim hastalanır diye ha birde ilişkiden sonra pembe akıntılarım oluyor olan var mı

4 Cevaplar

0 oy
(132 puan) tarafından
Ben ilk evlendiğimde 3 ay ilişkiye girmedim korkudan doğumdan sonrada olur die düşündüm ama olmadı 
(4 puan) tarafından
Canım aciycak diye düşünüyorum sürekli ve iyice uzaklaştım ilişki diyince kacasim geliyor
(132 puan) tarafından
Korkmaz canm ilk günki gibi düşün
(4 puan) tarafından
Bu sefer de canım acıyor işte :(napcami şaşırdım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy benm canm yandi ya bi dr gitsene demk tam kaynanamis
(4 puan) tarafından
Stajyerle birlikte dikiş atıldı galiba ondan benim dikislerimm birde 45 günde felan düştü hala mor dikiş yeri of delircem keşke sezeryan olsay
0 oy
tarafından
Canım 6 ay olmuş kesinlikle iyileşmiştir, sen kafanı rahatlatırsan güzel şeyler düşünürsen bsey hssedecegini sanmıyorum, ne zaman sıkarsan o zaman hep acır, sıcak suya falan otur iyi gelir 
(4 puan) tarafından
Tmm cnm teşekkür ederim
0 oy
(120 puan) tarafından
Cnm benimde iç dış dikişlerim vardı benim doktorum iç dikişlerim tutup tutmadığına bakmak için 10 gün sonra kontrole gel demişti. Gittim çok şükür iç dikişlerde tutmuş demişti ama bende senin gibi 6 ay çok korktum ama sonra çok şükür bı sıkıntı yaşamadım. Doktorun kontrol falan yapmadımi dikislerin tutup tutmadığına bı sıkıntı varsa doktoruna görün cnm daha geç olmadan tedavini yaptır sonra daha kötü olabilir belki
(4 puan) tarafından
Yaşadığım yerle doğum yaptigim yer farklıydı ve ben kontrolü unuttum gitmedim ama benim dış dikislerimde sanırım gergin çok kontrole gitmedim diye mi olmuştur ki
(120 puan) tarafından
Bilemiyorum ki cnm istersen daha fazla geç olmadan en yakın uygun bı zmnda kontrole git istersen. Birde şöyle bı durumda olabilir benim olmuştu çünkü polip dedikleri küçük et parçaları oluyor dikis yerler kendini toplarken dikişlerin uclarinda küçük et parçaları oluyor oda kanama yapabiliyor ben çok geç farkettim senin gibi acı oluyordu onu farkedip doktora gittim küçük bı operasyonla aldirmistim ondan sonra çok şükür sıkıntı yaşamadım. Belki böyle bişey de olabilir o canını acitiyordur onlardır belki kanama yapan. Ben adet oldum sanıyordum mesela meğer oymus sebep. Cekmektense müsait bı zmnda kontrolunu yaptır cnm korkulacak bişey değil zaten
(2 puan) tarafından
Merhaba bende 50 gün önce normal doğum yaptım dikişlerim de var iç dış korkudan kotrolede gitmedim doğum bile yaptım ama hala korkuyorum ve dediğiniz gibi dikişlerin olduğu yerde küçük bir bişey var ve kanıyor adet gibi değil az az geliyor ağrı yok ne yapmalıyım bilmiyorum abartıyormuyum ama elimde değil aşırı aşırı korkuyorum

İlgili sorular

+3 oy
21 cevap 1,004 göst.
19 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Efsun88 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 188 göst.
18 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Hande_cimen (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 493 göst.
5 Nisan 2021 Aile kategorisinde Arzuylcn41 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 134 göst.