0 oy
315 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
büyük gorumcem internetten izlediği videodan esinlenmiş gitmiş bir leğen  dolusu tas toplamış  gören herkes dalga geçiyor onla bugün dolma yaptık geç pisecegi için ateş yaktım e yaklaşık bu aydır da o yaş legende bekliyor hazır yemek yapmaya gelmişken buraları duzenleyeyim dedim taslari döktüm leğeni yikadim eve bebeğime bakmaya geldim kaynana kavgaya geldi vay anam niye kızımın taşlarını döktüm hakaretler falan filan eşim geldi anlatım bu baktım 50 yaşındaki gorumcemde geldi bizle yaşıyor birlikte yaşıyoruz  tartışma çıkarınca eşim ne bagiriyorsun kiza kafayı mi yedin tas toplamissin millete rezil ettim bizi dedi kiyamet koptu onlar kavga etti ben sesini çıkarmadım eşim beni savundu bir şey dememe gerek kalmadı annesi senin karin cahil diyimce asıl siz cahilsinniz dedi biraz akıl olsa yoldaki taslardan kavga cikarmazsiniz dedi o öyle deyince gorumcek gidin bu evden dedi eşim sen kimsindw  bizi koyuyorsun sen değil git dedi bi iki saat geçmiş bunlar hala söyleniyor  eşim dışarı çıktı kayınpeder gelmiş fis fis anlatıyor olanları oğluma hakkımı helal etmiyorum diyor eşim dışarda hiç mi allah korkun yok ya başına birşey gelse duygu sömürüsü yapıyor kavga çıkaran siz huzur bozan siz allah'a havale ettim nasıl bi vijdandir bu ya insan ogluna beddua eder mi bide ne diyor karına kiz dov ki kadın olsun eşim iyi bir ders verdi 

5 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Vallahi aklından şüphe ettim görümcen ile kayınvalidenin eşine bravo
(245 puan) tarafından
E yani mantıklı bir insan bunları yapmax
-Reklam-
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Ne taşı neden toplamış 
(245 puan) tarafından
Sözde değerli yoldaki taşlar
0 oy
tarafından
Taşı ne yapacak onu anlamadım.  Kız sende ne döküyon kadının taşını.  Boşver ne halleri varsa görsünler 
(245 puan) tarafından
Kız yoldaki taşlar bu aydır prdayfi gören herkes gülüyordu rezil olduk resmen
0 oy
tarafından
o taşlar değerli olsa yola mi dökerler allah aşkına:) gorumcen kaç kaçında merak ettim.hadi küçük olsa digerleri kıskaca insanlar yaptığını mantıklı mi buluyorlar.ben de şüphe ettim akıl sagliklarindan kusura bakma.esin de yapması.gerekeni yapmış bacim

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 411 göst.
24 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,043 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 958 göst.
11 Aralık 2023 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 192 göst.