0 oy
947 göst.
Aile kategorisinde (1,943 puan) tarafından
Kızkar iyi geceler ben grip olmuştum öksürmekten karnım ağrıyordu hamileyim saat 12 ye geliyordu eşime dedimki hastaneye gidelimmi tamam dedi kayınvalidemle birlikte yaşıyoruz eşim babasının arabasının anahtarını aldı izin aldınmı dedim uyuyodu rahatsız etmek istemedim dedi acile gittik serum. Taktılar geldik geldiğimizde kayınpederim oturuyordu kapı kilitliydi öylece bana baktı kapıyı açmadı eşim gelene kadar soğukta kaldım eşimde arabayı park etmeye gitmişti kapıyı açarmısın dedim kayınpederimde şimdi anahtarımı arıcam senin için bekle kocanı dedi insan bu kadar ******** olamaz hamile halimle soğukta bekletyi kapıyı açmadı pislik adam tamam eşim izin almadan arabanın anahtarını aldı ama uyandırmak istemedi lafa grlince araba oğlumun diyor sinirden çaydanlığı fırlattım kavga ettik çok zoruma gitti arabanın mazotu için kesin kızdı bende 200 tl yi eşime verip al babana ver lafını yapmasın dedim ağladım şuanda konuşmuyoruz 

22 Cevaplar

+3 oy
(217 puan) tarafından
Yav ev üstüne zor 
(159 puan) tarafından
Kimin ölüp ölmeyecegi belli degil bebeğin mi
(1,943 puan) tarafından
Evet nadir görülen rahatsızlık çıktı amniyosentezde
(159 puan) tarafından
Karnindan nasıl anladılar ki bunu
(1,943 puan) tarafından
İlki ön sonuç yani temiz çıktı ama 2 sonuç triozmi 11 mozaiklik çıkmış bende bilmiyorum nasıl anladılar
(6,200 puan) tarafından
Amniyosentwz yapmışlar rapor cikiypr
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Allah yardimcin olsun,birlik yasmak cok zor olsa gerek
(1,943 puan) tarafından
Aynen zor ama uzun sürmicek inşallah
+1 oy
(877 puan) tarafından
Pislik herif acilen evi ayırın öyle baba olmaz olsun
(1,943 puan) tarafından
Öyle yapcsz zaten eşimde çok üzüldü ben omun üzülmesine üzüldüm doğumdan sonra 40 ım çıksın çıkcaz
(217 puan) tarafından
Bekleme neden evine giymiyorshn
(1,943 puan) tarafından
Evim yokki ev sahibi oğlum gelcek bahanesiylr evden çıkarıldık sonra kayınvalidemde yaşamak zorundaydık çünkü askeri ücret alıyor ve evler çok pahalı borçta var evim olsa zaten durmam
(1,133 puan) tarafından
Ev sahibi hamile halinle ve hazır bir ev yokken mi çıkardı.E pes doğrusu bazı insanlar ne kadar gaddar ya birkaç ay bekleyememiş mi?
+1 oy
(299 puan) tarafından
Vicdansız.......
(1,943 puan) tarafından
Ya dedim ya çaydanlığı fırlatyım diye sinirden ona fırlatmadımda belki o yüzden demiş olabilirsin bende çok şaşırdım hiç beklemezdim kayınvalidem üvey o doldurdu kayınpederimi
(299 puan) tarafından
O da dolmasın canım . Oğlu gelini yani . Eşin ne dedi
(1,943 puan) tarafından
Eşimde çok üzüldü benim suçum dedi ben o üzüldüğü için ağladım o da beklemzdi babasından ben gitçekrim babamı arıcaktım gel beni al diye tuttu kolumdan gitme dedi sarıldı doğumdan sonra toparlan gideriz dedi
(299 puan) tarafından
Kötü olmuş eşinin imkanı varsa evi ayırın ev ev üstüne olmuyor
(1,943 puan) tarafından
Aynen öyle yapcaz ama 40 ım çıksın gitçem
+1 oy
(2,654 puan) tarafından
Eşin bu duruma ne dedi peki
(1,943 puan) tarafından
Eşimde dediki 32 yaşındayım ve ben daha büyüyememişim demekki dedi üzüldü ben ağlayınca teselli etyi benim suçum dedi özür diledi doğumdan sonra sen toparlan gideriz burdan dedi
+1 oy
(137 puan) tarafından
Allah hidayet versin böylelerine aynısından bizde de var çok şükür ki biz birlik oturmuyoruz. Gücünüz yetiyorsa sizde birlik oturmayın 
(1,943 puan) tarafından
Borç var ya bebekte olcak eşimi çok sevdiğim için onun hatrına zorlanmasın diye kaldım ev sahibide oğlum gelcek bahanesiylr evden çıkarıldık sonra kayınvalidemde yaşamak zorundaydık çünkü askeri ücret alıyor ve evler çok pahalı e borçta var napsın garibim yetişemiyor ama bu günlerde geççek
(137 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun rabbim kimseye muhtaç etmesin zor bir durum günümüz kira hangi insanın belini bükmüyor ki
(1,943 puan) tarafından
Amin inşallah bu günlerde geçer hayatımız boyunca böyle olmıcak ya rabnim kimseye muhtaç eymesin al bak hamile demiyo hastaneye gittiğim için arabasının lafını yapıyor onuda kocam aldı neyin lafını yapıyorsa ama onunda işi düşcek ben ona daha iyi davrancamki utansın eğer utancak yüzü varsa gün olur devran döner
(137 puan) tarafından
Elbette sen saygıda kusur etme yapılması gereken neyse onu yap eşin için ama inan öyle insanlar hiçbir şeyden utanmazlar utanmış olsaydı geçmiş olsun kızım iyi misin yada keşke bana da haber verseydiniz beraber giderdik derdi dedim ya aynısı bizde de var gerçekten çekilmiyor çok iyi anlıyorum bu konuda
(1,943 puan) tarafından
Utanmıcağını biliyorum sma yüzüne sürekli vurum ysni hatırlatırım ben ona nerde geçmiş olsun dicsk onda o dil yok anca boş konuşur o dır dır dır karı gibi konuşmayaı biliyo geveze inan saygıyıda hsketmiyo ne yaşasa müstahak ona ama eşinmin babası işte atsan atılır ::) satsan satılmaz kimsede almaz zaten:) :) :)
+1 oy
(1,771 puan) tarafından
Siz çocuğu troizmmi olan degilmisiniz ? Eşiniz nasıl biri bunlara böyle kötü insanlara çocuk yapmayın birdaha ne olursunuz 
(1,943 puan) tarafından
Evet trizomi olan eşimle bi sorunum yok kayınpederimle kayınvalidemin pisliği eşim özür falan diledi teselli etyi kendi derdim bana yetiyor zaten bide çocoğu onlar için değil eşim ve kendim için yapıyorum kayınpederimin *** yemesi bumlar... yaşarsa bebeğim eşimle yeni hayat kurcaz yaşamazsada allah korusun tabide bende çalışıp ona destek olup ayrı eve çıkcaz
+1 oy
tarafından
Ne ara çaydanlığı firlattin kapidaydin ee o ara esin babasına demedimi neden açmıyorsun diye bilmm fark ettiysen eşinin tepki vermesi gerekirken sen tepki vermişsin en büyük hata esinde 
(1,943 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim güzel yorumun için ama amniyosentez sonucunda çıktı ya o yüzden zaten alt çene geriliği var genetiğin araştıeması lszım küvöze gircek ya girsin sıkıntı değil o iyi olsun da tabiki dua ediyorum o allahın bilceği iş ama kendimi herşeye hazırlamak zorundayım
(1,576 puan) tarafından
Kiz merak etme benim ilk cocugum icin herseyi dediler gerizekali olcak engelli olcak yasamicak yok kemik yapisi bozuk bide bana bunu 4 hastane soyledi dogum yaptim masallah sapasaglamdi hic biseyi yoktu suan benden akilli goren doktorlar flan bu cok akilli bunun ozel egitim almasi lazm aklinin guzel kullanilmasi lazm diyolar ikinci cocugmdan hic umidim yoktu cok erken dogdu 32 haftada ve kafasi iki hafta kucuk tu cok sukur cok iyi suan ufak bisey var kalbinde sadce allahima sukurler olsun korkma yani sadce sana sunu diyorm dogmadan hic bo sekilde hic bir testle tam teshis konulamaz
(1,943 puan) tarafından
Inşallah bende sağlıkla alırım dua et olurmu
(1,576 puan) tarafından
Ederim tabii insallah alirsin ki merak etme yani alcaksn
(1,943 puan) tarafından
Ay inşallah herkes öyle diyor
+1 oy
(394 puan) tarafından
Rabbım yardımcın olsun canım çok zor aynı evde birlikte yaşamak. Kayınpederiniz ayıp etmıs gercekten almışsa ne olcak oğlu degıl mi sonuçta
(1,943 puan) tarafından
Arabayıda eşim zamnında çalışıp almış amin bu arada allah çıkartır elbet bana muhtaç olur rabbim kimseyi kendinden başka muhtaç etmesinde ama işi düşer bana konuşmuyoruz şuan
+1 oy
(217 puan) tarafından
Git evine.  Biri gelir bakar. Bakmasalarda idare et. Esin yardımcı olan biriyse iki gün biri yanında kalsa gerisini  halledersiniz.
(1,943 puan) tarafından
Kendi evim yokki
(217 puan) tarafından
O zaman idare edicen. Demekki onlarda rahatsız
(1,943 puan) tarafından
Yok bende rahatsız oluyorum zaten tuvalette giriyom kayınpederim koridorda dolanıyor rahat edemiyorum kayınvalidem odama giriyor kapıyı çalıyor ama hemen giriyor bende rahat değilim çıkcaz zaten doğumu brkliyom riskli gebelik bide sezeryan olcak
+1 oy
tarafından
Ben anlamadım doğumu niye bekliyorsun 
(1,943 puan) tarafından
Riskli gebelik ya o yüzden bide kış gripte oldum sezeryan doğum olcak o yüzden 40 ım çıksın gitçem zaten bebekte küvezde kalcak o surada taşınırız
tarafından
Hmm anladım
+1 oy
(394 puan) tarafından
Canım bende İzmirdeyim sen nerde oturuyorsun İzmir de
(1,943 puan) tarafından
Bucada
(394 puan) tarafından
Buca nasıl hiç gitmedim ama kıme sorsam buca kötü dıyorlar neden oyle dıolar
(1,943 puan) tarafından
Buca kötü değil tepecik. gediz. çamlıkule kötü zaten kötü insanda iyi insanda her yerde var nofmal yaşanmıcak bir yer değil kötü olsa zaten durmayız
(394 puan) tarafından
Doğru söyluyorsun canım bende cevreden duyuyorum sadece normalde Antalya yaşıyordum evlendıkten sonra geldm cok bılmıyorum buraları zaten bende
+1 oy
(1,396 puan) tarafından
Bence asla doğumunu bekleme belki süreçte eşin taşınmaktan vazgeçecek evet çocuk bakmak zor yıpranıyorsun ama üstesinden gelebilirsin kendine güven eşinde destek olur sana ben doğum yaptım annem 1 hafta izin aldı çalıştığı yerden o süre zarfında oğlumun altını hep annem değiştirdi üstünü giydirdi annem işe giderken gözünün içine bakıyordum gitmesin diye emziremiyordum annem tutuyordu oğlumu ben emzirmeye çalışıyordum annem gitti alıştım yeri geldi görüntülü aradım bi cesaret tek başıma yıkadım giydirdim uyuttum sende başarabilirsin bence emin ol lohusayken bunları çekmek daha zor olur senin için sütün bile kesilebilir bebeğinle gerçekten sağlıklı iletişim kurmak istiyorsan doğumunu bekleme 
(1,943 puan) tarafından
Ben beklemek zorundayım riskli gebeliğim var bebek zaten küvöze gitçek amniyosentezde sorun çıktı ben bebeğe tek bakardım o sorun değilde doğumdan sonra ölebilirmiş dedi dr ama eşim sonradan vazgeçmez o vazgeçse taşımaktan ben vazgeçmem bide sezeryan olcak
(1,396 puan) tarafından
İnşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın canım ama şuan bile üzüldün ağladın ve bebeğin bunları hissetti senin huzurun daha önemli bebeğin içinde de senin içinde rabbim yardımcın olsun ne diyim korktuğuna uğratmasın inşallah
(1,943 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
+1 oy
(1,348 puan) tarafından
6 senedir birlik oturuyorum bir kızım var şimdi bide yeni hamileyim bıktım birlik oturmaktan bezdim yıldım seni çok iyi anlıyorum tez vakitte çıkarsın kendi evine inşallah amin
(1,943 puan) tarafından
Amin inşallah sende bide iyi dayanmılsın 6 yıl ben oturalı 4 ay oluyor
(1,348 puan) tarafından
Ben daha da oturcam galiba çünkü eşimin niyeti yok ayrı eve
(1,943 puan) tarafından
Herşet eşinde bitiyor ama ikna etmeye çalış seninki çok uzun zaman olmuş yapamıyorum ben de rahat edemeyorum faln de
+1 oy
(1,385 puan) tarafından
Nasil insanlar var hayret insan yabancıya yapmaz bunu vicdan merhamet kalmamış 
(1,943 puan) tarafından
Onda zaten vicdan olsaydı oğluna borç konusunda yardım ederdi evine ekmek almayandan hayır gelmez
(1,385 puan) tarafından
Çok değişik hala bu türler var mı hUret Allah yardımcın olsun b
+1 oy
(174 puan) tarafından
Her şeyimiz aynı resmen bende senin gibi kiradaydim bebeğimin de hastalığı vardı   ev içindeydim kayinpederimin bu pisliği yüzünden evden ayrıldım sonra ev sahibi çıkardı beni tekrar o eve döndüm şuan bekliyorum inşallah evim yapılacak yazın cikicam ev ev üstüne çok zor ama sabret inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına 
(1,943 puan) tarafından
İnşallah canım benim bebek için sabrediyorum tabi bide eşim için
+1 oy
(531 puan) tarafından
Şey düşündüm giderken uyandirmayalim demişsiniz dönüşte de sizin hesabiniza göre uyuyorlardi kapiyi onlarin acmayacagini bilerek neden eşinden anahtari alip onden gitmedin?
(1,943 puan) tarafından
Kız bunamı takıldın:) :)
(531 puan) tarafından
Takildim valla:d madem adami uyuyo saniyosun kapinin acilmayacagini biliyosun o zaman ne diye erken indin ya da niye anahtari almadin yanina
(531 puan) tarafından
Bu aralar fazla müge anli izliyorum hep şüphe hep şüphe
(1,943 puan) tarafından
Ya eşim arabayı park etmeye gitmişti hamilwyim ya ağeımda vardı uxak yere park ediyordu bende dedim erkenden gideyim ama tahmin etmiştim uyancaklarını çünkü arabasına düşkündür beyfendi benim kızdığım noktada hastaneye gitmemize kısması arabayıda eşim almıştı
(1,943 puan) tarafından
Mügeyi bende izliyorum
+1 oy
(7,670 puan) tarafından
Doğumdan sonra demiş ama benden sana söylemesi. Lohusa halinle her şey daha da zor olacak. Bebeğine bile bakmak zor gelecek emin ol sırf o insanlar yüzünden ve eşinle huzurun sürekli bozulacak. Eşine söyle derhal ev bulsun. Hiç maddi olarak sen karışma. Ben bu durumları çekmek istemiyorum de ve bulsun 
(1,943 puan) tarafından
Benimki sezeryan olcak eşim vardiyalı çalışıyor bide doğumdan sonra ölme riski var bebeğimin o yüzden doğumu bekliyom yoksa bencede haklısın
+1 oy
tarafından
Kız senin başına gelen uçan kuşa gelmemiştir he her şey mi üst üste gelir 
+1 oy
(1,071 puan) tarafından
Herşey sözde kalıyor zaten araba oğlumun ev oğlumun oğlum her şeyim vs. İcraata gelince el kızına mı yedirecegiz. Afiyet olsun.

Allah sabır versin canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 314 göst.
12 Ekim 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 408 göst.
24 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 812 göst.
0 oy
20 cevap 925 göst.