0 oy
963 göst.
Diğer kategorisinde (14,091 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kizlar eve boya yapilacak renk seçmem lazim. Griyi beğeniyorum ama kullanimi nasil. Şuanki rengi damla sakizi gibi bişey. Gri çok mu karanlik olur. Birde kirlenince falan belli oluyor mu yoksa daha mi kullanişli.

image

44 Cevaplar

0 oy
(2,711 puan) tarafından

Ev karanlıksa hiç deneme bile, çok güzel ben koyu yaptım ama kapkaranlık oluyır 

image

(14,091 puan) tarafından
Seninki bayaği koyuymuş. Ben bu kadar koyu ton istemiyorum. Birde ev sabahtan akşama kadar güneş aliyor aydinlik yani.
(2,711 puan) tarafından
Valla bu renge bayılıyorum ya hem evin aydınlık çok güzel durur gösterişli olur
-Reklam-
0 oy
tarafından

marjinal gri hos duruyor canm ama iki renkli yapsan daha hos durur açıklı grili... bide ayrica konuyla alakasiz (şu profil resmin korkutuyor beni) gebeyim ben kukulinin resmini koysan daha sevimli olur:D

(14,091 puan) tarafından
Bende marjinali beğendim ve dediğin gibi ton farki olacak olacak sanirim duvardan duvara. Kiz bende hamileyim. Ilk firsatta daha şirin bi profil yapayim kendime :D
tarafından
e bravo yani gebe gebe buldugun fotoya bak gece ruyana girerse gorursun :) Allah korusun :)
0 oy
(462 puan) tarafından
Dingin gri ye daha geçen hafta boyattı annem. Ev aydınlıksa çok güzel duruyor ama karanlıksa karteladan daha koyu duruyor haberşn olsun :) ama yinede çok güzel duruyor 
(14,091 puan) tarafından
Ben sanirim marjinal yaptiracağim. Evim aydinlik o yüzden sorun olmaz heralde.
(462 puan) tarafından
Aydınlıksa sorun olmaz dediğin gibi canım :):) ama gerçekten gri renk asil duruyor. Annem dingin gri yapmasına rağmem evinin 2 odası karanlıkta kalıyor marjinal gri duruyor onunki
0 oy
(11,506 puan) tarafından

Benim ki dingin gri canim karanlık falan olmuyor canım ben memnunim

(14,091 puan) tarafından
Bende marjinale karar verdim  canim.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 266 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kaavi (2,258 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 363 göst.
25 Ağustos 2021 Moda kategorisinde Azra ebecik (313 puan) tarafından soruldu