0 oy
259 göst.
Diğer kategorisinde (2,093 puan) tarafından
Merdivenli evi olanlar memnun musunuz yorucu oluyor mu gün içinde ve küçük çocukla nasıl oluyor güvenlik vs 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vala dubleks degil ama cok cok buyuk asiri yoruluyorum mutfaga gidip gelene kadar hele:))
(2,093 puan) tarafından
Benimde bir önceki ev öyleydi bıraksam aralıkta maç yapilacak gibiydi çocuk odasından büyük banyosu vardı sinir oluyordum gereksiz büyük mekanlarda huzursuz oluyorum işi de hiç bitmiyor
tarafından
Vala kuzum onceki evim de buyuktu ,kucuk istedim tasindik baktim pisman oldum:)) buyum genis gibisi yokmus yoruluyorum ama seviyorum da
(2,093 puan) tarafından
Her şey kararında güzel yaaa. Ev güzel olacak ama mimarisi kullanışlı olmayınca gerçekten gereksiz bir büyüklük oluyor. Kendi evim olsa tasarlar donatirim da kiracı olunca da hicbir masraf yapası gelmiyor insanın
-Reklam-
0 oy
(3,183 puan) tarafından
Düpleks ama suan lık alt kat yetştı bana 5 artı 1 ev alt kat 3 artı 1 
(2,093 puan) tarafından
Üst katı kullanmıyorsunuz yani
(3,183 puan) tarafından
Yukarısı boş canım sadece silip süpürüyom
0 oy
tarafından
Dublexde yaşadım çok zor yatak odam yukarıda aşağıda mutfak gidip gelmek işkence hele gece temizlik bitmiyor yukarı temizleyip inersin asagiyi temizlersin yukarı pislenir çok zahmetli ve yorucudur hiç tavsiye etmiyorum kimseye hele bebeğim emekliyordu ha bire merdivene çıkıp duruyordu arkamı donmemle merdiveni yariliyordu yürüyünce kesin ha bire daha çok çıkardı 
(2,093 puan) tarafından
Ben de bunları düşünüp duruyorum. Acaba nasıl olur zorluğu diye temizlik yapmaktan nefret ediyorum güvenlik için de parmaklık falan yapıyorlarmış merdiven başlarına ama onu da acmayı öğrenirler kesin
tarafından
Bizim vardı parmaklık kapı ama tek bir tane ee benim yatak odam yukarıda oturma kalkma aşağıda ha bire kapıyı aç sök yapmam gerekirdi bebeğim yukarıda yatıyordu yerde  yatak odasinin kapıyı açık bırakırdım sesi gelsin diye kira olduğu için 2.kapiyi almadik
(2,093 puan) tarafından
Anladım canım sağ ol
0 oy
(636 puan) tarafından
Hamileyken düşeceğim diye aklım çıkıyordu hele ki bebek  için aklım çıktı geri gelmiyor odalar üst katta alt kat salon mutfak ev 170 m2 bir evden kaçarcasına çıktım çok zor üst kat ayrı düzen alt kat ayrı düzen beni epey zorladı Allah isteyeni oturanı güle güle oturtsun güzel günlerde ben almiyim
0 oy
(14 puan) tarafından
Hiç sevmiyorum hep düz ayak evim olsun istedim olmadı eskiden mutfak aşağıda salon oturma odası yukarıdaydı yatak odası da aşağıda düzen yoktu biri geleceği zaman mutfağa inip çıkmak çok zordu şimdi mutfağı yukarı taşıdık aşağıda sadece yatak odası çocuk odası bide boş oda var böylelikle düzene bindi aşağıya yatmadan yatmaya iniyoruz bide gündüz çocuğu uyuturken mutfak da bi iş yaparken çocuk uyanınca koştur koştur aşağı iniyorum bekarkende dubleksdi evimiz o yüzden hep düz ayak istemiştim 
0 oy
(520 puan) tarafından
Evim dublex 6 odalı baya yoruluyorum ama düzene soktum mu kolay oluyor. Her gün yukarıları süpürmuyorum
0 oy
(3,704 puan) tarafından

Ben memnunum ama iş bitmiyor o ayrı. Üst kat yatakhane, banyo ve çamaşırhane gibi düşün. Gelen misafirin üst katla hiç bir alakası yok. Alt kat salon mutfak balkon tuvalet banyo

image

ve bahçe. Bahçemde kamelyam sebzelerim salıncaklar ağaçlar çiçekler herşey var. Yalnızca alt kat bile bahçeyle beraber 2 katlı gibi. Çocuklar için merdivenlere kapı yaptırdık üstten ve alttan merdivene ulaşmaları imkansız. 
0 oy
(4,324 puan) tarafından
Bizim ev dubleks den bi tık daha büyük. Şöyle söyleyeyim çocuğun odasında olan şeylerin bir kopyası da salonda var :D salonun bir köşesinde mini bir bebek odası oldu resmen. :D alt değiştirme alanı, yedek bezler oyuncaklar, yer matı falan :D sabah iniyoruz. Bir tek uykularda üst kata çıkıyoruz. 
0 oy
tarafından
Kayınvalidemin evi dubleks. Gidip uzunca kalıyoruz.  Bu yüzden merdivenlere Güvenlik için araçlar var onlardan takılı ama temizliği bitmiyor alt kat 3+1 odaların hepsi büyük, üst kat 1+1. Yukarıda evlenmeden önce eşim kalıyordu. Evlendikten sonra küçük görümcem geçti. Yukarının temizliğine karışmıyor kayınvalidem. Görümcem yapıyor. Evlenmeden önce de eşim yapıyordu temizliği. İki katı da yaptığı zaman çok yorucu oluyor. 

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,308 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 637 göst.
9 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 443 göst.
12 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 945 göst.