0 oy
216 göst.
Aile kategorisinde tarafından

3 senelik evliyiz çok şükür öyle büyük bir sorunumuz olmadı eşim genelde iyidir kısıtlamaz cömert evine bakan bir adamdır sevgisinden de şüphem yok ama çocuk olduktan sonra eskisi gibi değiliz eşimin yorucu bir işi yok 

Gurbetteyiz iş nedeniyle hiç kimsem yok burada eşim işten gelir yemek yer çay meyve derken yatıyorum der günün nasıl geçti ne yaptın yada bir sıkıntın varmı demez 

Defalarca konuştum eskiden böyle degildin bak ben yalnızım sıkılıyorum sende bir yabancı gibi gelip yiyip içip yatıyorsun diyorum sanki haklıymış gibi surat yapıyor artık dayanamadım ağladım abartısız on kez bu şekilde dedim gene aynı 

İnsanım bende akşam 7 ye kadar evdeyim canım sıkılıyor annemle konuşuyorum arada o kadar böyle giderse çözüm bulamayacağız ayrılma sebebi olurmu ki bilemiyorum artık ama çok üzülüyorum,:((

10 Cevaplar

0 oy
(812 puan) tarafından
Başlığa cevap vercem okumadım yazdığını

Bende onu yok sayarım net.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizde muhabbet bile yok en azından siz meyveye kadar geçiyorsunuz biz yemek çay uyku hafta sonu tatil kahvede arkadaşlarıyla
0 oy
tarafından
Onun yaptığını yapar bende kocamı umursamazdim kendimi onun için uzemek Komşu yada arkadaş edin onlarla vakit geçirmeyi dene 
0 oy
(427 puan) tarafından
Isteyken mesajlasmaz misiniz yada aramaz mi napiyorsun diye
0 oy
(17,861 puan) tarafından
Bende onu yok sayarım hayırdır ?
0 oy
(7,786 puan) tarafından
Nişan al Yok et 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Aynı şekilde davranıyorum. Küsmekte nazda trip atmakta bence kadın fıtratına yakışıyor
0 oy
tarafından
Arkadas edin, komsu edin, hobi edin, kendine mesgale bul. Dunyanin merkezine kocani koyma, kendini koy. Kocani koyarsan o da kucuk daglari ben yarattim edasiyla takilir. Kendine seni oyalacak bisiler bul ve ona hayat senden ibaret degil i goster. O zaman o doner senin pesinden kosar emin ol. İnsan psikolojisi cok basit cunku.
(1,175 puan) tarafından
Ağzına sağlık kuzum
tarafından
Sagolasin canim ❤️
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Akli ve kalbimi meskul acaba
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Bende onu yok sayarım kimse bulunmaz hint kumaşı değil 

İlgili sorular

0 oy