0 oy
555 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Kızlar yine post acıcam aranızdan biriyim kendi hesabımdan yazamadım şimdi elimle düZenimiş şu

Sabah işe gder akşama kadar işte

Akşam gelir yemek yer film izler izlerkende telefonla oynar cocugumuzla aZıcık oynar sonra devam telefona benimle ilgi yok telefondada boş boş film maç videoları sonra ben bırak telefonu benimle kızımızla ilgilen derim ya akşama kadar almıyorum evdede sen aldırtmıyorsun diye bana kızar çalışmaktan fırsat bulamıyormuş bende diyorumki oyna ama bu kadarı fazla değilmi tuvaletten 30 dakika cıkmıyorsun kırmızı ışıkta arabual dururken telefonda gece ben cocuga mama verirken bile bakarım telefonla anlaşma yapalım derim yarım saat bnmle sohbet et snra istediğin kadar oyna derim ne knuscaz knuscak ne varki sanki der sonra yine eline alır cocugumuz yere düşer ağlar mutfaktan koşar gelirim elinde telefonla oynuyor olur inanın yaptıgıda hiç bsey yok telefonla en son şu teklifte bulundum benim telefonumu al bana kamerasız telefon ver ben istemiyorum sende artık az oyna dedim üstüme cok geliyor isun diyor haftanın 5 günü böyle hafta sonuda 1 de kalkar biz cocugumla kalkarız kahvaltımızı yaparız o yatmak ister öğlen yemeğimizi yeriz beyfendi kalkar yine telefon snra arkadaşları cagırır okey oynamaya gider bazen gece gelir bazen erken hafta sonuda böyle gecer afedersiniz ama ilişkidende bahsedicem ben 5 yıllık evliyim ve ilişki knusunda bakımsız kadında değilim yatağa saçlarımı taramadan dşlerimi fırçalamadan makyaj parfüm deodarnt gecelik giymeden girmem ne zaman bu sekilde yaklaşsam uykum var başım ağrıyor der ve o an bana bakar güler dalga gecer halimle cok utanırım kendimi ***** kadın gibi hsederim bu yüzden 5 senede belki 5-6 defa yaklaşmışımdır o an hep söz veririm kendime sende onun yaklaşmasına izin verme diye ama zorlada olsun amacına ulaşır zaten benim en büyük zafım eşime sadık olmam cok sevmem onu onunda beni sevdiğini biliyorum ama cok ilgisiz bana ilgisini göstermedikden sonra ne anlamı varki ve çocuğumuza ona kalırsa duvarda beni seviyor olabilir ilgisini göstermedikden snra ne fayda ben aklı başına gelsin istiyorum inanın evi bile terk ediyordum söz verdi ama yine aynı değişmiyor telefonsuz asla yapamıyor benide cocugumuzuda cok ihmal ediyor ve az once kavga ettik cok ağır knusttum bu saatten snra benden her haltı bekle dedim sinirle ama yine telefona döndü tabi kızlar ben ona bi ders vermek istiyorum ne yapabilirim kendi yerinize koyun cevaplayın

21 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Okuyamam cok uzun yazmissin ilgisizse bende ilgi gostermem olur
(7,654 puan) tarafından
Ben başlığa cevap verdim o yüzden sadece
(369 puan) tarafından
Kırılacak bir şey yok sadece uzun olduğunu belirttik
(465 puan) tarafından
Ama işin şu kısmından bakarsanız siz uzgunsunuz ve icinizden geceneleri yaziyorsunuz belki de ağlayarak yazisiyosunuz sonra çok uzun, okuyamam gibi yotumlar görüyorsunuz yani 2 dakkika ayirip okunabilir bence
(7,654 puan) tarafından
Okuyamam canım kusura bakma ben lafı cok uzatan insana da tahammülüm yoktur
Örneğin maça gittim diyecek uzattikca uzatir dolmusa bindim indim kapida polisler vardi biletleri kontrol ettiler girdik..... devam eder
(465 puan) tarafından
Hmm ok.
-Reklam-
0 oy
(10 puan) tarafından
Ayni sorun bizde de var
(2 puan) tarafından
Hepsi aynı halt
(10 puan) tarafından
Galiba oyle,genel ariza var bu erkeklerde
0 oy
(7,972 puan) tarafından
İlgi bekleme sende ilgisiz ol al eline telefonu kendinj süsle pusle fotonu cek evinde kelebekler ucustur ama bunu kendine yap sadece o bisey söylediginde takma cvp verme geçistir
(2 puan) tarafından
Bak en iyisi bu evet
0 oy
(13,009 puan) tarafından
Kız bırak istemiyorsa zorla güzellik olmaz 
(2 puan) tarafından
Ama içim acıyor
(13,009 puan) tarafından
Canım öyle ama zorlamanın da manası yok ki
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Bana davrandigi gibi ona davranırım 
(2 puan) tarafından
Az önce kavga ettim öyle dedim zaten
(1,569 puan) tarafından
Yani oyle olmasu gerekiyor
0 oy
(10,513 puan) tarafından
Benim esimi anlatmışsın ama daha fazlası da var benimkinde
(2 puan) tarafından
Bndede var ama yazamadım vallahi
(10,513 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun ne edeyim
0 oy
(400 puan) tarafından
İnterneti kotalı yap en az kotası olanlardan. İnternet olmazsa telefona da giremez.
(2 puan) tarafından
İmkansız paraya kıyıp defalarca ek paket üstüne ek paket aldıgını gördüm
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Kuzum sona kadar okumadim ama bizde ayniyiz.sabah gider aksam gelir .

Uykudan uyandigi an eline alir .isden gelir cocuklarla az oynar sonra uyuyana kadar telefonla ya pabcimi ne onu oynar fb da olur vidyolar haberler bilmem belere bakar.tv izlemeyiz biz .telefonlda izleriz. Ya filmlere bakar yani boyle 4 yildir evliyim 4 yildir boyke  tekefon yuzunden o kadar kavga etdikki yine ayni alistim artik bunlar boyke olunceye kadarda boyke olucak :(
(2 puan) tarafından
Bize evlatlarımıza yazık
(3,853 puan) tarafından
Aynen .takma kuzum ya bir kac defa soyledin yine ayniysa kendini yorma derim sende kendinle cocuklarla ilgilen ona ilgi gosterme ki zaten anlamazlar fark etmezler ilgisiz olduklarimizi.yinede oyke yap yapalim.
0 oy
tarafından
Okurken ruhum çekildi yani ne bu böyle ev arkadası gıbı unıversıtede ev arkadaşları böyle, sen de su ana  kadar ne yapıyorsan tam tersını  yap
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Amaaaan bacım süslen püslen al eline telefonu otur bi kenara bebemi düşüyo o da babası kalksın baksın sen yerinden kıpırdama beye bak diyecek sana,duyma aynen onun yaptığını yap bakalım ne kadar dayanacak
0 oy
(774 puan) tarafından
Aman takma bacim bosver degmez
0 oy
tarafından
Yanlış anlama yazdıklarında sanki eşini aldatmak istiyormuş gibi bişey hissettim 
0 oy
tarafından
Bacim bu ne ferman yazmissn 
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Yani yaptığı baya kırıcı birşey sanırım bende ilgisiz olmaya başlardım . Çayını , kahvesini getirme . Konuşma , soru sorma . Gerekirse evde hiç ses olmasın ilgilenme . İlk başta şöyle de bu saatten sonra bu evde ufacık muhabbet bile olmucak bunu sen hakkettin benim hevesim kalmadı de ve uzun süre konuşma . Bakalım ise yaricak mı . 
(2 puan) tarafından
Denicem mutlaka
(1,845 puan) tarafından
Dene bence de mutlaka ♥️
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Canım sen yine bakımını yap süslen ve sende telefonla ilgile  mesela gez toz eşinle ilgilenme konuşma kendini geri çek böyle yaptın mi
(2 puan) tarafından
Hiç ypmadım çocuğum eşim evime adadım kndimi aksine
(1,541 puan) tarafından
Sende ilgilenmé süslen konuşma derken bu konuda ama yine eşine haber ver tavırlı ve tripli eşinin aynısını yap yada
0 oy
tarafından
Hepsini okudum birde sessiz kal bakalım karışma bazı erkekler bir konuda üstüne gidince inadına yapıyor hem karışmaman ondada soru işareti uyandırır rahat bırak bakalım sende ilgi gösterme eğer sevgi varsa eşinde o toparlamaya çalışır durumu soğuk uzak dur bakalım senle dalga geçmesini anlayamadım küçük mü düşürüyor seni
(2 puan) tarafından
Dalga geciyor işte kndince eğleniyor
tarafından
Şaka yapmak farklı seni küçük dusurmesi farklı rabbim yardimcin olsun benim eşimde bakar telefona ama bırak diyince bırakır
0 oy
tarafından
Kız sende ne kadar takmissin be kardeşim en iyisi sen ne yapican biliyormusun hayatını kendine ve kızına adiyacaksin  mesela bugün cumartesi al kızını giyin süslen git alışveriş  merkezine  yemek ye kızınla foto paylaş  oda görsün hatta  başına bir taş deysin  hafta ici evdeyken  yemeğini ye iç al kızını başka  otur kızınla kahkaha atarak oyna bak sen bu dediğim şekilde yaparsan o bu defa bakar sen onu  umursamıyorsun zoruna  gider o yaklaşır size  hayat böyle onların yaptıklarını onların gözüne sokarak yapar
0 oy
(2,365 puan) tarafından
Aynısını ona yap
0 oy
(119 puan) tarafından
Canım ben okudum yazdığını tek tek . Telefon konusunda benim eşimde aynı elinden hiç düşmez tuvalete giderkende bırakmaz , karşılıklı bi sohpet muhabbet edelim yok kendisine diyincede ben ne izlicem tvde izlicek bişey yokki der . 38+3 haftalık hamileyim annem geldi memleketten onun yokluğunu pekte aramıyorum bebeğim oluncada onunla ilgilenirim hep zamanım geçer pekte önemsemem diye düşünüyorum 
0 oy
(546 puan) tarafından
Normal de uzun yazilarin hepsini okumam genelde ama dikkatimi cekti çünkü benmkide ayniiiiii... okey konusu haric cok şükür o huyu yok.. telle ugrasr evet ama trafikdede degil yani o kadrda degil.. bzde 5 yillik evlyz benmde 1 oglum var cok ilgilenmez ben mutfagi toplarsam bakar o kdr isim varsa nadiren ozaman bakar genelde cok bakmaz yani bunlari yazıyorum ki sana tek olduğunu bilme diye yanlız degilsinn yani acaba dizilere filmlere cokmu aldaniyoruz diyorum bazen değişmiyor cunku odun yani icinde var odunlukkkk.. bak mesela doogum günusu yaklasiyor bugun bana diyoki kesnlkle bana dogum günü icin birsey alma yapma cok pis kalbini kirarim diyo buda degisik bi cins normal değil yani iliskiye gelirsek coook oncdn haftada 1 olurdu afedersn sonra 2 haftada bi olmaya başladı smdide 3 haftada bi oluyo .. sizinkide böylemi? 
(546 puan) tarafından
Okudunuzmu acaba yorumumu merak ettm

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 216 göst.
12 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 1,363 göst.
26 Mart 2021 Aile kategorisinde Yengin (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 6,713 göst.
31 Ekim 2019 Aile kategorisinde Erkenci Kuşum (38 puan) tarafından soruldu