0 oy
99 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,403 puan) tarafından
Sorum yukarda kizlar

6 Cevaplar

0 oy
(210 puan) tarafından
37.4 çıktı biraz önce verdim valla yoksa yükseliyor ıslak bezde istemiyor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaç aylık olduğuna bağlı. Yenidogansa verilir. Değilse 38 buçukta veriyorum ver vücudu biraz direnmeyi öğrensin diye. 
0 oy
(8,921 puan) tarafından
Verilir canım. İnsan zaten fark ediyor. Bariz sıcak oluyo 37.4den sonrası. İçir bence rahatlasın cocuk. 
0 oy
(537 puan) tarafından
E ver bı zahmet
(1,403 puan) tarafından
Verdim canim verdim,ama merak etme zahmet olmadi olmazda bayiliyosnuz illa ki sen ve senin gibiler bi yerden bisey bulup laf sokmaya saglik ya bu saglik geceden beri ne cekiyom bi ben bilirim evladimin canin derdindeyim zaten canim burnumda git baska yerde belani ara
(537 puan) tarafından
Üşenmedin mi bu kadar yazmaya acaba :) buralara yazana kadar çocuğa ilaç ver boş konuşma herkesin burada çocuğu var çekiyor bir şekilde.
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Bebeğin kaç aylık? 

Çok yüksek ateş değil o, 

Kızım 20 aylık dün gece 38.5 olunca verdim ve ılık duş çok iyi geldi
(438 puan) tarafından
Geçen hafta da benim bebeğim ateşlendi. Boğaz enfeksiyonu oldu ılık duş aldırmıyorum. Daha da üşütür diye. Sizce bir şey olur mu?
(5,132 puan) tarafından
Ben de üşütür sanırdım ama çok rahatladı ateşi hemen indi çok şukur,  enfeksiyon yok sanırım bizde burnu tıkalı ve kreşe gidiyor çocuklar hastalanınca hepsi hastalanıyor,  ılık duş bize çok yardım etti yani
0 oy
tarafından
Çok yüksek değil ama verirlir yine de en azından daha çok çıkmasını onlersin 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 129 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 141 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 182 göst.
23 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 89 göst.
1 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu

379,827 soru

11,369,891 cevap

34,853 kullanıcı

...