0 oy
69 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (469 puan) tarafından
Dünden rahatsızlanmaya başladım önce eşim sonra kızım en sonda bana geçti kızım yeni iyileşti ben ayakta zor duruyorum emzirme dışında yan yana durmamız sıkıntıya sokar mı bizi benden başka bakacak kimse yok belki eşim bugün evde durur ama o da her şeyi yapamaz. 

6 Cevaplar

0 oy
(877 puan) tarafından
Maske tak yanına giderken
-Reklam-
0 oy
(113 puan) tarafından
Emziriyorsunuz zaten... Uzakta dursanız süt yoluyla gidecek olan gidiyor bebeğe.. Ama şunu da unutmayın ki anne sütü en birincil koruyucu.. Onun dışında evde toparlanana kadar maske kullanın.. Çok yakın nefes temasından kaçınmış olursunuz bilhassa emzirirken; ben covidken bile bebeğimi emzirmeye devam ettim.. hep maskeliydim evde çok şükür atlattık.. 

umarım mevsimsel&gribal bir enfeksiyondur sizin ki de, çok geçmiş olsun..
0 oy
tarafından
maske tak anca oyle gecmez ama evdeki diger kisiler vs geciyo malesef
0 oy
tarafından
Maske tak            
0 oy
tarafından
Kızınla ilgilenecegin zaman maske tak  nefesin çocuğa gitmesin  fazla yapacak birşey yok mecbur yoksa kim bakacak canım rabbim şifa versin 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 159 göst.
0 oy
2 cevap 86 göst.
30 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pamukoglum (1,741 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
1 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alpimin annesiyim (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
22 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meyrammm (683 puan) tarafından soruldu

379,835 soru

11,370,118 cevap

34,853 kullanıcı

...