0 oy
230 göst.
Aile kategorisinde (68 puan) tarafından
Herkes anne olamıyor gercekten meryemi üvey babası tecavüz etmiş ben anlamıyorum bir anne bunu bile bile nasıl susar nasıl o adamı sever hala nasıl o adamı korur insan kıyameti kopartırım ya bu kac gün sustu yazıklar olsun gerçekten 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ah bende onu merak ediyordum bugün biraz geç actim TV yi neler oldu kaçırdım 
(68 puan) tarafından
Bende son daka açtım ******** itiraf etmiş sucunu
tarafından
Allahim  yavrum ya ne istiyorlar  bu çocuklardan insallh içerde onun haddini biran önce bildirirler
(68 puan) tarafından
Adalet yok gercekten boyleri ceza evi ödül olarak görüyorm ben adam icerde yiyor iciyor yatıyor resmen idam edilsin boyleri
-Reklam-
0 oy
(7,607 puan) tarafından
Ne üvey BABA si ya o insan bile değil pislik gebertirler inşallah o girdiği delikte onu 
(68 puan) tarafından
Sağ bırakmazlar inşallah boylerini
(7,607 puan) tarafından
İnşallah inşallah
0 oy
(6,738 puan) tarafından
Allah'ım bildigi gibi yapsin. ******** pislik. Gidip bide bundan cocuk yapiyor.
(68 puan) tarafından
Yine hamileymiş heralde ***** gercekten
(6,738 puan) tarafından
Küçük çocuğu alsa bari babası bunların eline birakmasa☹️
(68 puan) tarafından
Bence sosyal hizmetler daha anneye vermez diye düşünüyorum inşallah vermezler
(6,738 puan) tarafından
İnşallah canim☹️
0 oy
tarafından
Allahindan bulsunlar icim aciyor  :(
(68 puan) tarafından
Ben ona anne diyemiyorum
tarafından
olamaz aslaa en buyuk kufurleri hak ediyor agzimi bozmak istemiyorum...
(68 puan) tarafından
Allah ikisinde belasını versin inşallah
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Bi kız çocuğu elin adamının elinde neden çıplak olur ki zaten. Ikisi de Gebersinler insallah
(68 puan) tarafından
Ben oan o adamı gebertirdim ama o ***** sustu
(1,367 puan) tarafından
Dışarda o kadar kuduran kadınlar varken ne ister el kadar çocuktan gerçekten korkar oldum artık pedofili feci derecede arttı. O mikroba anne bile denmez mikrop
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Böylelerine annelik sıfatı hiç yakışmıyor evlat sevgisinin üstüne sevgi mi olur ne sevgisi ne aşkı böylelerini bir kaşık suda boğmak istiyorum o masumlar anne babalarının zevkleri uğruna can veriyor o melisanın da sessiz kalış sebebinin yanlızca adama olan sevgisinden olduğunu düşünmüyorum o masumun ölümünde onunda parmağı var bence 
(7,607 puan) tarafından
Var tabiki çocuğun kulağından kan gelmiş döve döve
(68 puan) tarafından
Bencede onunda parmağı var ben anlamıyorum insan kendi öz babasına güvenemiyor nasıl tek başına bırakır insan kınamak istemiyorum ama o babanın döktüğü göz yaşları yazık ya
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Açıkca tecavüz var demedi ama SS.alk ta değiliz anladık tam rapor cıkmadıya ondan soylemedi cıkınca gün yuzungöremezsin diyişinden belli.

Koca ne koca ah azgınlıkları başlarına geçse
(68 puan) tarafından
Orayı kaçırdım ama Bi anne seziz kalamaz
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Ben annenin daha fazla suçu olduğunu düşünüyorum. Tek suçu susmak sessiz kalmak saklamak değil bence. Onca şeyin üstüne nasıl o şerefsize meryem bizim kalbimizde diyebilir. Bide dün Ayılıp bayılıyordu ona da inanmıyorum. O kadar kahroluyordun niye hastaneden kaçıp gittin. Ölüm tehdidi almışmış ulan ciğerimi sökseler evladımı bırakıp gitmem. Bide demez mi hangi bir anne evladıni öldürebilir lan ayar oluyorum ya. Bee mal kadın sen evladını yoğun bakımda bırakıp kendi canını kurtarmaya kaçmadin mi hangi bir anne öyle kaçar kendini düşünür. 
(68 puan) tarafından
Evladım için her şeyi göze alırım o daha küçük bir melekdi Meryem yine susacakti  baktı olaylar onun üstüne kalıyor sonra söyledi gerçekten yazık boylerinin evlat sahibi olmamasi lazım o kadar çocuğu olmayan insanlar var
0 oy
(16,698 puan) tarafından
tecavüz ettiği belli değil ama daha. Kadın önce şort atlet var dedi sonra çıplak dedi sürekli biseyler geveledi bence ölümünde annenin de sucu da kendi paçasını kurtarmak için sevgilisini suçluyor sadece. Umarım tecavüz etmemiştir pislik
(68 puan) tarafından
Benim çocuğumun ne işi var yarı çıplak olan adamın kucağında öyle annenin Allah belasını versin
0 oy
(9,648 puan) tarafından
Gittiği yerde aynısı yaparlar ona inşallah pislik herif... Dün babasının söylediklerine ağladım üzüldüm yazık 
(68 puan) tarafından
İnşallah yaparlar yada idam gelsin İnşallah

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 829 göst.
3 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (7,564 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 261 göst.
0 oy
12 cevap 509 göst.
30 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy