+2 oy
1,179 göst.
Aile kategorisinde (9,247 puan) tarafından
İlk defa çizgi film actım hatta ilk TV izleyişi karakterin sacı lgbt renginde pantalonundada var..   neden yani beynine işletiliyor bunlar subniminal msjlar gizleniyor .

Minika çocuk diye bir kanaldı .

En son dedim otursun Esra Erol izlesin daha iyi tabi bu da işin esprisi:) 13 aydır ilk TV şzlemesiydi oda izlemeden bitti.daha da acmam

32 Cevaplar

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Eski çizgi filmleri açıyorum bugs bunyy falan ama izlemiyor bile dinliyor ses tonlarına gülüyor  o da on dakika falan günde bir veya hiç şarkı açıyorum daha çok o kadar yeni nesil çizgi film izlemtneyi hiç düşünmedim bş tuhaf geliyor bana çünkü 
(9,247 puan) tarafından
Ay delircem yukarda yazılanlara sende bendensin
(7,447 puan) tarafından
Sakin ol ya bilmek zorunda değiliz ki ben hep şarkı açarım izlemez çünkü benim oğlum ben bişey izlesem bile bakmaz ara ara bakar kendi kendine eğlenir veya oynar bizimkilerde sıkıntı var herhalde yorumlara bakarsak açma bence sende bende açmıyorum şarkı açıyorum normal Intertten biletler izliyorum yanında tartışma programları vs asla açmıyorum o kadar :)
-Reklam-
0 oy
(4,651 puan) tarafından
O kanalları ben hiç açmadım sadece TRT çocuk açarım.
(9,247 puan) tarafından
TV bilmem ben gafil avlandık
0 oy
tarafından
İnsan TRT çocuktan şaşar mı kız :) rafadan tayfa en sevdiğim 
(9,247 puan) tarafından
Eşim asker genelde karakolda cocukla zaman geciriyoruz .. o uyuzunca telden izlerin herseyi he TV vardı profıla kendınkendıne acıkır kapanır gece ıykumnun ıcınde acılmıstı kaldırttım
tarafından
Kız o sen miydin post açmıştı biri bu TV benim aklımı aldı kendi kendine açılıyor diye :)
(9,247 puan) tarafından
Hahaha p benim bide hamileydim ha:)
tarafından
Hahaha toptan kaldırdın kurtuldun demek ki :)
(9,247 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(449 puan) tarafından
Eğer özellikle sen bu renklerden cocuklarini esirgersen onu simgeliyor diye.İnan büyüyünce daha fazla ilgisini çekecek içeriğini merak edecek anlamı için kafa yoracak arastircak. Çocukların tabiatı bu öğrenmek isteyeceklerdir. Sen siradaastirirsan Gökkuşağı deyip geçecek. Bu şekilde dikkatini o yone topluyorsun
(9,247 puan) tarafından
Bak buda bir bakış acısı .saol hiç olmasa akıllı bir yorum dalgaya almadan acıkladın
0 oy
(7,741 puan) tarafından
Trt çocuktan başka izlemiyoruz 
0 oy
tarafından
Bütün kanallarda var  nerdeyse. Trt çocuk evet sanki. Daha iyi.     Herkes suriyeliler den  bahsetmiş ama.orda.verilen mesaj ı bir çok kişi     olmamalı diye görüyo bize  her zaman. Dil din ırk renk   ayrım yapılmaması gerektiği öğretil di. Yanlış anlamaya başka düşünmeye gerek bile yok  ...     Hatta kötü bir şeyse de kreş te suriyelilerin  olması. Onu izlemesi   lgbt izlemesinden  çok ama çok daha iyi ...    Bir zaman engelli. Çocuklar   var dı. Engelli arkadaşlarımızı dışlamqyalım onlarında kendince yetenekleri var onlar arkadaşlarımız bizim  mesaj ı veriliyoe du doğal olarak ..    O zaman oda mi yanlış tı ki..... Ney se  kabul gören  lgbt yi de izletir. O yola da yönşendirir. Ne yaparsa yapar ....  Bazılar ı.tv hiç izletmez    bi şey yapmaz.kimi sadece dini içerik izletir. Kendi fikrim.tamamen.     Altta  doluşmaya hiç gerek yok ahabaahaha
0 oy
(7,618 puan) tarafından
13 aylık çocuk ne bilsin lgbt (⁠◔⁠‿⁠◔⁠)
(9,247 puan) tarafından
Mesele o beyne yerleştirme zannediyor usunuz ki onlar bomboş bakıyor dunyaya
(7,618 puan) tarafından
Bu kadar evham iyi bişey değil her şeyin fazlası (iyi şeylerin bile) zarar olarak döner insana.
(9,247 puan) tarafından
Evham degil bu . TV izlemeyen hiç acmaywn ben bir anda görünce sasırdım ve seizin ne anlar 13 aylık bebek demenizde sasırtıcı:) aşırı derecede rahat bir anneyimdir TV ye gelince ben sevmem izlemeyi oyuzden hiç acılmadı bakmadı
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Evet bazı cizgifilmleri özelikle disneyin cizgifilmleri çok sıkıntılı ama TRT güzel mesela sayıları santranci felan tuvalet eğitimini öğreten cizgifilmler var önce anne işlemeli sonra çocuğa izletmeli
(9,247 puan) tarafından
Evet bir cok kişi TRT dedi TV de ilk o kanal geldi açtim. Aslında benim izletmemem degil mesele bunun farkında olmadan alttan alttan işleniyor beyinlere
(1,392 puan) tarafından
Evet malesef mesela bnmde rast geldiğim erkekle kız birbirini seviyor sarılıp opusuyolar felan ve bunları çocuklara uyarliyolar
(9,247 puan) tarafından
Anlatmak istediğim tam olarak bu copu yorumda abartıyorsjn denildi ama beyinler boş bebekler alıyor kaydediyor AA bu normal diyor dewam ediyorlar
(1,392 puan) tarafından
Okumadım yorumları ama bu konuda haklısın cizgifilmleri avantajida var dezavantajida dediğim gibi tuvalet eğitimi ile ilgili olanlar çok güzel mesela ama olumsuz şeyler çok kötü
(9,247 puan) tarafından
Wc egitimine daha var canım ama saol ben bi arastırayım
0 oy
tarafından
Saçından lgbt olduğunu nasıl anladın 
(9,247 puan) tarafından
Renkler bacım duvardaki bibloların rengi.pantalon birsürüsü figür vardı
tarafından
Çizgi film izletmeyelim en iyisi
(9,247 puan) tarafından
13 aydır ilk TV siydi oda hasta diye mızmız ilaç verecektim dikkati dagılsın diye
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Pepe coilou falan izlet canım faydalı şeyler izlesin .zamane çizgi filmlerini biz bile izlemeyiz çocuğa hiç izletme 
(9,247 puan) tarafından
Yok bacım ben ilaç çirmek için acmiştim daha da TV acmam ama TRT cocuk belki ilerde
0 oy
(449 puan) tarafından
Evet dogru soyluyorsunuz hatta gecen 2040 yillarda turkiyeyi yoneten kisi lgbt olacakmış gibi istatistikler varmis o yuzden herseye simdiden koyup gelecek nesli buna hazirliyorlarmis 
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Renkten bile korkar olmuşsunuz. Renk bunlar renk. Çocuğunuz rengarenk bişey görünce cinsel eğilimi mi değişecek ?  Bunlardan korktuğunuz kadar ortalıkta dolaşan din tüccarlarından korksaydınız şimdi bambaşka bi ülke olurduk. Neyse. 
(9,247 puan) tarafından
Nerden biliyorsun kimden ne kadar korktugumuzu... Sana mı kaldı din konusunda elestiri yapmak  adamlar acmısşar lgbt bayragını cocukların izlediği cızgıfılımde sergılıyorlar . Beyne yerlesen bilincaltlarından bahsediyoruz .. hani bebekler herseyi kaydediyor ya . Benim cocugum belki hayatında ilk defa TV i gördü bana ters gelen birseyi burda paylastım ne anneler var TV basından kaldıramayan bakın dedim neler var ... Bu sizi neden rahatsız etti  lgbt derken konu neden dine geldi.???? Terbiyeye dawet ediyorum sizi lafa bak korksaydınız nerden biliyorsun kime inanıyoruz alim mi tüccarmı

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 579 göst.
8 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mrcbltt (424 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 2,167 göst.
28 Haziran 2020 Aile kategorisinde Blueocean (667 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,906 göst.
6 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Meyss (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 196 göst.