0 oy
2,153 göst.
Aile kategorisinde (667 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Biktim artik her yerde bu lgbt sembollerini gormekten. Babasi oglumuza deniz kovasi almis ve kovaya bakin gokkusagi kalp el ele tutusmus iki tane unicorn at . Bu escinselligi yaymaya,calismak degildir de nedir. Dikkatli olmak lazim.Ben kimsenin dogustan gelen bi cinsel bozuklugu olur kendini disavurmaz ona bisey demem ama bu durum farkli yani

image

image

image

8 Cevaplar

+2 oy
(4,912 puan) tarafından

Gelecek nesli boyle dikkatli anneler kurtaracak.

Geçen babası oğluma top almış bil bakalım hangi renkler :angry: Daha bebekken asılıyorlar 

Rabbim bu ümmetin gençlerine zarar vermeye çalışanlara fırsat vermesin

(667 puan) tarafından
Renkler ayni gokkusagi renkleri
(4,912 puan) tarafından
Canım lgbt  renkleri yaz nete
tarafından
Çok haklısın canım
(4,912 puan) tarafından
Rabbim uyandırsın müslümanları
tarafından
Amiiin inşaallah ❤
-Reklam-
+2 oy
(99 puan) tarafından
Algı operasyonu serefsizlerrrrrrrr. 
(667 puan) tarafından
Kiz bilindik markalar bile destekliyorlar onlari
(99 puan) tarafından
Allah belalrini versin .böyle bir dünyaya evlat getiriyoruz yaaa. Çok üzülüyorum
(667 puan) tarafından
Cok dikkatli olmak lazimmm
+1 oy
(166 puan) tarafından
Kizzzzzz şuan başından aşağıya kaynar sular döküldü benim :( ben civilden kızıma zıbın aldım ondada unicorn ve gökkuşağı sembolü var :( ve ben bu postu okuyunca fark ettim :( 
(667 puan) tarafından
Ben de bilmiyordum canm . Bu hafta onlarm haftasiymis millet instagramda falan surekli gokkusagi etiketyle biseyler paylasnca kafama dank etti benimde
(166 puan) tarafından
Allah belâlarını versin başka bise diyemiyorum onlara
(667 puan) tarafından
Ben de bisey diyemiyorum iste farkettikce uzak durup boyle urunleri almamak en iyisi ama esim ne bilsin almis
+1 oy
tarafından
Unicornun eşcinselliği temsil ettiği gibi birşey hatırlıyorum 

Seneler evvel komşular ucuza babet alırlardı birinin ayağında görmüştüm güya gökkuşağı ama lgbt renkleri bak bunlar eşcinselliği temsil ediyor giymeyin bunları yakın atın demiştim de saçmaladığımı düşünmüşlerdi. 4 sene sonra gelinen nokta. Herşey alenen ortada...
(667 puan) tarafından
Amin......
tarafından
Bizim bir komşu var kız ama erkek gibi kesmiş saçını giyimi hep erkek annesi çok üzülüyor :(
Sevgilisi bile vardı 22 yaşında felan
(64 puan) tarafından
Hayır bilimsel yazılara göre bu bir hastalık değil kişinin kendi geliştirdiği bir hiss sadece. Farkındalık olarak görüyorlar. Böyle farklı olduklarını sanıyorlar. Ebeveyn yeterince evladıyla ilgilenmeyip sevgisel anlamda çocukta boşluk bırakınca sapkın biride geliyor o boşluğu böyle dolduruyor. Çocuklarlar konuşacağız çokça ilgileneceğiz tablet, tv, televizyon ekranına mümkün mertebe az maruz kalmalarına dikkat edeceğiz. Sevgimizi hissettirmekten asla çekinmeyeceğiz. O zaman daha güzel olacak inşallah
(667 puan) tarafından
Bilimsel olarak arastrmadim ama dogustan gelen biseyse bile dinimizdeki sinirlar belli iliski saddce kadin ve erkek arasnda yasanabilir. Dahasi yok. Boyle bi hissi varsa bile  bunun  normal olmadigini bilip bunu tedavi yoluna gitmeleri lazim yoksa da bu o kisinn sinavidir. Escinsel iliski yasamaya izin yok bi de onlar isi iyice abartip anormal olan bi durumu normalmis gibi her yerde yaymaya calisiyorlar
tarafından
2019Annesi
Katılıyorum kesinlikleeee
0 oy
(10,397 puan) tarafından
Kız onunla alakası nedir anlamadım valla atın biri.mavi biri pembe yani bi erkek bi dişi eş cinselle ne alakası var inan anlamadım cnm dalga geçmek değil.amacim.anlamadim sadece 
(667 puan) tarafından
Canim gönderiyi duzenledim yukardaki resme bak onlarn sembolleri
(64 puan) tarafından
Canım gökkuşağı onların temsili bayrağı her bir rengi bir sapkınlığı ifade ediyor, bir renk erkek erkeğe, bir renk kızkıza, bir renk trans gibi gidiyor. Sevgide cinsiyet kavramı yok bizler farkındalıklarımızla gökkuşağının altında buluşuyoruz diyorlar. Bunu tüm dünya simgeleri kabul etmiş durumda. Unicorn mevzusuna gelince bir çizgilfimde gördüm Unicorn poposundan dondurma çıkartıyor çocuklar külahla alıp yiyorlar. Bizim dinimize göre bu tarz birşey necis, pis, yasaktır değil mi Unicornda eşcinselliğin simgelerinden biri fakat çocuklara bu tarz çizgi filmlerle, tişörtler, oyuncuklar bilinö altına kazıyıp aslında bu aykırılığı tatlı güzel birşeymiş gibi gösteriyorlar. Her yıl gitgide sayıları artıyor bir şekilde dur demezsek. Yarın birgün bu hareketin bireyi olan bir kimse bizim çocuklarımızın karşısına öğretmen olarak çıkabilir. Çıktıda evde kal döneminde bir öğretmen sosyal medya üzerinden çocuklara ulaşıp gökkuşağı çizdirip evlerinin camlarına astırdı. Onlarda bundan çokça onure oldular. Yine bugünlerde olan ygs sınavında lgbt yürüyüşünde velev ki ibneyiz diye gülerek pankart açan eşcinsel mabel matiz hakkında iki soru çıkarmışlar. Biz durun demedikçe, destek veren markalara para dökdükçe çiçek sepeti, h&m defacto, sıemens, bosh, gittigidiyor, n11, hepsiburada, loreal, nivea, Nutella gibi markalar bunlar. Daha çok büyümeye devletin kademelerinde de yer almaya devam edecekler. Bu da nesiller karmaşına sebep olacak yurt dışında bunun örneği dolu. Önce iki sapkın erkek erkeğe evleniyor üstüne bebek istiyorlar, erkeklerden birinin kızlardeşinden bi yumurta alıp diğer erkeğin annesinide taşıyıcı yapıyorlar. Doğan bebeği ise iki eşcinsel sahipleniyor bu dörtlü ve bebeğin fotografıyla birlikte konuyu ağzım açık okudum. Türkiyede bu kadar eylem normalleştirme çabasından kaynaklanıyor şayet dur demezsek biz son temiz nesil olacağız Bu durumda soyumuz neslimiz için endişem çok fazla dert edinirsek ve meselenin üstüne gidersek değiştirebiliriz.
(667 puan) tarafından
Farkinda olup bunu insanlara yaymak ve karsi durmak lazim bu olusuma. Aile yapisini da tehdit ediyorlar
(64 puan) tarafından
Kesinlikle iyi ki postu açtın canım bilmeyen çokmuş daha dikkatli oluruz böylelikle zira yabana atılacak bir mesele değil
(667 puan) tarafından
Bn de blmiyordum canm heryerde paylastiklari icin bu hafta haberm oldu
0 oy
tarafından
Zaman çok kötü devir çok bozuk yorum yapamıyorum kınamıyorum hatta bu konuda konuşmak bile istemiyorum 
(13,570 puan) tarafından
Askm naber ya
tarafından
İyidir kank senden naber bügün aktifsin
(13,570 puan) tarafından
Çok ağlıyorum valla kafam şişti ağlamaktan:( abimler gitti ev bomboş
(667 puan) tarafından
Ben de kinamam ama devir cok degisti
tarafından
Ağlama nokcak gene gelir giderler üzme canını kalk git zıbar uyu üzme canını mevooooo
0 oy
(1,358 puan) tarafından

Ay bunun kutusu var bende anlamı ney çok merak ettim el ele tutuşunca ne alaka eş cinsellik belki biri kız biri oğlan :ermm: benim kutuda ne demek istiyo? 

image

(10,397 puan) tarafından
Ay cnm Bende anlamadım onunla.ne ilgisi var ki
Benimkinin aynısı bende de var
(667 puan) tarafından
Canim googlea unicorn ve gökkuşağı yaz ne dedigimi cok iyi anlayacaksn pek masum bakamiyorum artik
(10,397 puan) tarafından
Tmm.cnm hemen bakıyorum
(10,397 puan) tarafından
Kız bisey bulamadım ama baktım
(667 puan) tarafından
Kiz escinsellern sembolu bak gonderiyi duzenledim
0 oy
(538 puan) tarafından
Kesinlikle algı operasyonu. Normalleştirmeye çalışıyorlar çocuklarımızın bilinçaltına bu şekilde girmeye çalışıyorlar fırsat vermeyin. Ağaç yaşken eğilir nede olsa. 

Hatırlarsanız ninja kaplumbağalar diye cizgi film vardı. Hep pizza yerlerdi. Pizza o dönemde o çizgi film sayesinde çocuklara aşılandı. Özendirildi Ve çocuklar üzerinden çok prim kazandı.

Bu da bu şekilde çocuklar üzerinden prim yapmaya çalışıyorlar. Bilinçaltına girip bu durumu özendirmeye  kabullendirmeye çalışıyorlar.

Rabbim muhafaza eylesin bizleri ve çocuklarımızı. Gidişat hiç iyi değil. Depremler afetler salgın hastalıkların sebebi buna benzer durumlardan kaynaklı. 
(667 puan) tarafından
Kesinlikle o kadar marka,unluler neden hepsi birden lgbt savunucusu oldu bi anda. Cizgi filmlerde subliminal mesajlar boyle aldigimiz urunlerde mesajlar derken ne yapacağımızı sasrdik

İlgili sorular

+2 oy
32 cevap 1,173 göst.
13 Ekim 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 575 göst.
8 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mrcbltt (424 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,892 göst.
6 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Meyss (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 588 göst.