+2 oy
1,173 göst.
Aile kategorisinde (9,247 puan) tarafından
İlk defa çizgi film actım hatta ilk TV izleyişi karakterin sacı lgbt renginde pantalonundada var..   neden yani beynine işletiliyor bunlar subniminal msjlar gizleniyor .

Minika çocuk diye bir kanaldı .

En son dedim otursun Esra Erol izlesin daha iyi tabi bu da işin esprisi:) 13 aydır ilk TV şzlemesiydi oda izlemeden bitti.daha da acmam

32 Cevaplar

+8 oy
(6,047 puan) tarafından
Yağmurdan sonra çıkan gökkuşağına da lgbt de bari tam olsun. Abartmayın. Çizgi filmler hep renklidir. 
(9,247 puan) tarafından
Tamm sen izlet canım bu benim yorumum benim düşüncem benim görüsşğm.tamm
(6,047 puan) tarafından
He he taaagaam
(6,047 puan) tarafından
Hahahahaha kim bu bebiş hakaret ettiğimi düşünen. Gel biraz da sana soveyim
-Reklam-
+1 oy
(4,969 puan) tarafından
Gökkuşağı ruby mi izlettin :) adı üstünde GÖKKUŞAĞI :)
(9,247 puan) tarafından
Ne bilem:)
0 oy
(7,251 puan) tarafından
Hiç sevmiyorum o kanalları tek TRT çocuk izliyor oda iki çizgi film tamam
(9,247 puan) tarafından
Bilmiyordum ki ben
(6,441 puan) tarafından
Onlarda suriyeli katmış bir sürü o gün ışıl ı izliyoruz baktım bi tuhaf konuşma var geldim içeri baktım kreşe güya suriyeli doldurmuş biz kardeşiz falan yani
(449 puan) tarafından
Betiz onu bende gördüm TRT çocukta.ustelik suriyeli çocukları daha yetenekli gösteriyorlardi. İşte suriyeli kız taklalar atıyor Türk çocuk atamıyor. O öğretiyor falan. Güya yardımlaşma izlenimi vermek istiyorlar. Bu şekilde bizimkiler kendilerinden üstün görecekler alakası yok.
(6,441 puan) tarafından
Evet şok oldum hatta eşime dedim bi çizgi film kalmıştı ondada gördük diye
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Canım TRT çocuk kanal içeriği olarak daha iyi diye biliyorum bir ona bak istersen.
(9,247 puan) tarafından
Ben bilmiyordum ki hiç izletmedim izleyeni izde yok
0 oy
(968 puan) tarafından
Saci lgbt renginde ne demek kiz 
(9,247 puan) tarafından
Bacım sacı kızıldı karakterin bir tutamı o renkteydi
(968 puan) tarafından
Bilmiyordum valla tv acilmiyor evde arada internetten sevimli dostlar falan aciyorum
0 oy
(13,802 puan) tarafından
Trt çocuk ve trt okuldan anaokulu etkinlikleri var tavsiye ederim. 
(9,247 puan) tarafından
Valla TV yle alakasız anne olunca böyle oluyor ben gibi kac kadın ızletıyordur bilincsizxr
0 oy
tarafından
Bende bir tanıdığımin evinde denk geldim 5-6 yaşında kız çocuğu çizgi film izliyor bı baktım aldatmali falan. Adı da zengin ile fakir di galiba.

Ya bizim zamanımızda böyle şeyler yoktu yada biz izlememisiz şimdi çocukluktan kanlarına giriyorlar. Yazık günah valla
(9,247 puan) tarafından
Anneme dedim kapattım anlattım şimdi ilerde bu renkleri görünce diyecek aaaa ben bunu biliyorum hatırlıyorjm demekki normal bişey
tarafından
Evet valla çok doğru yapmışsın. İnşallah tüm anneler böyle bilinçli olur.
Bende o çocuğun annesine anlattım ben onu izletmiyorum hatta öğretmeni de yasak etti. Kendi açmıştır dedi. Çocuğu da uyardı anlattı. Bilinçli olmak çok önemli canım
(9,247 puan) tarafından
Ewet Allah hepsını korusun
0 oy
(2,986 puan) tarafından
Hangisi ki hiç farketmedim
(9,247 puan) tarafından
30 sn de kapattım canım kuzular falan vardı
(2,986 puan) tarafından
Hee onu kızım sevmiyor bencrde bir tuhaflık vardı ben bile sevemedim
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Gökkuşağı rubi yi diyorsun sanırım minika çocuk da ya da minikago da oynuyor olması lazım bende hiç hissetmiyorum o cizgifilmden trt çocuk dan başka kanala batırmıyorum hatta oradaki bazı cizgifilmleri de izletmiyorum rafadan tayfa , bulmaca kulesi,  aslan ,al iyi  düşleri bunları izlemesine izni var diğerleri bilinç altını çöplüğe çeviriyor resmen 
(9,247 puan) tarafından
Tamm o ama bunun gökkusagıyla alakası yok bence
(4,426 puan) tarafından
O en masumu neler neler var hele disney chanel cartoonnetwork falan bi izle çok fena şeyler var
(9,247 puan) tarafından
Sus sus 13 aylık bebek ne anlar diyenler var ben daha bişey demem.
(4,426 puan) tarafından
13 aylık bebek tabiki de görüp de aa bu lgbt yi bilinç altıma işliyor hemen kapatmalıyım idrakine sahip değil ama bir ebeveyn bu idrake sahip olmalı şuan anlamıyor ama bos bir kaset gibi kayıt ediyor şuan her şeyi mesela benim çocukluğumdan beri oynar haydi çizgifilmi kızım izliyordu tuttu dadı buna ceza verip mahzen e kapattı kızım bunu izle git kardeşine benim canımı çok siktin diye sataş götür karanlık banyoya kitle beynimden vurulmuşa döndüm bir daha izletmedim
0 oy
(4,920 puan) tarafından
Bn izleyince onunla birlikte izliyorum cnm misal  bnm kız  rafadan tayfaya bayılır abi abi diye .  Yada Niloya bide maysa ve bulut oturur izleriz 
(9,247 puan) tarafından
Niloyadada var
(4,920 puan) tarafından
Ne var misal cnm
(9,247 puan) tarafından
Kıyafetlerde falan canım ama tabi artık gökkusagımındersin lgbt mı dersin hepsi birbirine karıstı
(4,920 puan) tarafından
Hiç fark etmedim ama bakcam daha dikkatli saol cnm
0 oy
tarafından
TRT çocuk izlet canim 
(9,247 puan) tarafından
Sorsan ben kaldım şirinler dewrinde TV den habersiz yasayan anayım:)
tarafından
Olabilir canım  aslında çok güzel birşey TV bize birşey kazandırmıyor hem vaktimizi çalıyor hemde çocuklarımıza olumlu olumsuz herşeyi öğretiyor
(9,247 puan) tarafından
Bi Gönül dağı izlerim anama geldim şimdi ben Müge izler olduk
tarafından
Bende izliyorum:))
0 oy
(15,854 puan) tarafından
Trt çocuk varken monika ne alaka ordaki hiç bir çizgi film güzel değil 
(7,444 puan) tarafından
Valla bende haberdar değilim 15 aylık olcaz dönüptr çizgifilm izlemiyor dikkatli dikkatli yeni nesil çizgifilmler bi tuhaf zaten
(9,247 puan) tarafından
Ay bi yorum yaptık post actık şuçlu olduk izleyen izlesin napayım ben 34 yasındayım TV nedir bilmem
(7,444 puan) tarafından
Sakin ol sakin bende bilmem öyle internetten Netflixten falan izlerim anca
(15,854 puan) tarafından
Bu kadar yükselmeni gerektirecek bişey demedim. Tv den haberdar olmayabilirsin ama trt çocuk da bilinmeyecek bir şey kanal değil ki eğer böyle bir platformda isen trt çocuktan haberdar olman lazımdı. Ben seni de suçlamadım ayrıca ne alaka yazdım diye konuyu abarttın sen
(9,247 puan) tarafından
Plartformla ne alakası var bunun TV içerikli hiçbirseye girmedim okumadım  bu arada yükselmedim kızma tonuylamı okudunuz anlamadım
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Malesef her cizgi filmi ac izle ayrintili illa ki bsyler gorursun. Ben o kanallarin hic birine izin vermiyorum. Bi kac haftadir youtubeda sihirli anneme sarmis onuda dun gece yasakladim simdinin akliyla baktigimizda neler neler asilamislar 
0 oy
tarafından
Trt cocuk disinda hic bi kanal izletmiyorum..
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Biz genelde trt çocuk izliyoruz.
0 oy
(1,056 puan) tarafından
TRT cocuk kanalını acın canım dini bilgili cizgi filimlerde var 
(9,247 puan) tarafından
Öyleymiş.ama ben TV izlemem kanallarda ne var bilmem ondan gafil avlanfık
(1,056 puan) tarafından
Bizde tv acmıyoruz özellikle evde dizi izlemeyiz mastercf izlenir sadece cizgi filme kızım bakmaz bile meraklı değil cok şükür
0 oy
(4,192 puan) tarafından
Yani canim, izletmeden once kendin izlemiydin. Bi de ne guzel bu zamana kadar izletmemissin, en az 2 yasina kadar acmasan iyiydi 
(9,247 puan) tarafından
30 sn sadece oda hasta mızmız ilaç içereyim diye oyalansın dedim
(4,192 puan) tarafından
Anladim canim o kadardan bisey olmaz. İzletmeden once kendin izle ,tavsiyelere bak ona gore izlet.
(9,247 puan) tarafından
Ben TV izlemem evimde yok annemdeyim cocukta hasta ilaç içircemmdiye bi acam dedim
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Gökkuşağını neden lgbt ye yoruyorsunuz 
(9,247 puan) tarafından
O sizin bakıs acınız ... İlerde aklınerdiğinde o renk bayrak görünce normallestırecek.ve gökkuşağının orjinalınde renkler canlı değildir
0 oy
(1,184 puan) tarafından
Lgbt ne ki kız
(9,247 puan) tarafından
Eşcinsellik
(1,184 puan) tarafından
Allah cezalarını versin pisliklerin
0 oy
tarafından
Cizgifilmin adı zaten gökkuşağı ruby.yani gökyüzünde gökkuşağı görseniz de aman bakma yavrum lgbt renkleri deyip kafa mı cevireceksiniz merak ettim?
(9,247 puan) tarafından
He oyle yapcam siz anlamadınız sanırım tamm gökkuşağı ama neden alalale değilde saçından bahsetmiyorum gizli küçük yerlerde saklı ben hoslanöadıgımı söyledom yazdım izleyen izletsin
tarafından
Sorunuzda saçında ve kıyafetlerinde demissiniz ama.isteyen istediğini izletsin tabii ki ama bu renkleri her gördüğümüzde de vooov lgbt demek abes
(9,247 puan) tarafından
Bak nerden diyorum küçük beyne o renk göstermek ilerde aklı erince ben bunu biliyorum olagan dogal annemle izledik diye kabullenme olucak bilinc altı neden gökkusagı ... Baska renkler De var.. anlatmak istediğim bu o renkler bebek cocuk yasalarından uzak tutulmalı  eleştririken cok yönlü empatili.ileriyr dönük eleştrin.

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 575 göst.
8 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mrcbltt (424 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 2,159 göst.
28 Haziran 2020 Aile kategorisinde Blueocean (667 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,900 göst.
6 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Meyss (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 194 göst.