0 oy
92 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Ayy kızlar adetime iki gün var kasıklarım ağrıyor mide bulantısı var azıcık bide KORUNMUYORUM bugün eczaneden idrar testi alıp yapıcam doğru sonuç verir mi

6 Cevaplar

0 oy
(6,166 puan) tarafından
Ben oğluma hamile olduğumu öyle öğrenmiştim iki gün vardı adet tarihime ☺️
(6,166 puan) tarafından
Başım çok dönüyordu benim sadece ordan suohelenmistim eczaneden test aldım eve geldimm yaptım cift çizgi çıktı
tarafından
Test yaptım çıkmadı çok üzüldüm
(1,316 puan) tarafından
Üzülme canımm Rabbim en iyisini en hayırlı zamanı bilir. Ne kadar zamandır istiyosunuz korunmuyosunuz
tarafından
5 aydır korunmuyorum cnm
(1,316 puan) tarafından
İnşallah onumuzdeki ay olur hayırlısıyla.
Bende korunmuyodum her ay bekliyodum belirti belirti üstüne yani bu ay kesin hamileyim galiba dediğim zaman bile değildim negatifti. Takıntı yapmıştım iyice. 3.ayda olmayinca doktora gttm ben korunmuyorum ama hamile de kalmıyorum kontrole geldim engel olacak bisey var mi diye çok şükür çıkmadı denemeye devam daha çok erken demişti. 5. Ayda hamile kalmışım. Ama hiç belirtimde yok bildiğin adet belirtileri. Hatta adet olma zamanım yaklaşınca alakasiz alakasiz ayagimda vs. Belirli yerlerde ağrılarım olurdu benim onlarda olunca iyice kendmi saldım yine olmadı gelcek adetim işte falan diye baya ağlamıştım oturup. Meğer hamileymisim bile elhamdülillah. Seninde olur yani ama stresi bırak sinir bozucu cümleler biliyorum ama kafana takmadan ilişkiye gir ben yapıyorum gerisi Allah'tan de olursa olur bakalım de rahat rahat bekle
-Reklam-
0 oy
(1,229 puan) tarafından
Ben bir gun kala yaptım aanında pozitif çıktı 
tarafından
Belirtilerin var mıydı canım
(1,229 puan) tarafından
Hamileyim diye dusunmemiştim hiç ilaç alacaktım korunmadıgım icin test yapayım dedim öyle sonuc cıktı,  ama sonucu gorunce anladım goguslerim coook agrımıştı 1 haftadır bide igne batmaları oluyordu rahime, demekki gebeliktenmiş dedim sonra :)
0 oy
(561 puan) tarafından
Ben 3 gün kala yapmıştım pozitif cikmisti
tarafından
İdrar testi demi
(561 puan) tarafından
Evet canm
tarafından
Belirtin var mıydı peki
(561 puan) tarafından
Kasık batması olmuştu bi hatırladığım
0 oy
(123 puan) tarafından
adetime 4 gün kala erken gebelik testi ile öğrendim sadece göğüs hassasiyeti vardı bende
0 oy
tarafından
Ben adetime 8 gün kala erken gebelik testiyle öğrendim 
0 oy
(2,695 puan) tarafından
Regl ime 3 gün var daha ama dün test yaptım evde silik şekilde çıktı bir tane daha yaptım ve oda silik çıktı akşam acile gidip kan testi verdim ve hamile imişim 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 3,223 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde 1Sehzade Annesi (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
3 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 175766 (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 128 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,249 puan) tarafından soruldu

379,454 soru

11,359,276 cevap

34,836 kullanıcı

...