0 oy
86 göst.
Diğer kategorisinde (455 puan) tarafından
Kızlar ben yeni gözlük kullanmaya başlıcam sol 1.5 sağ 2 çizdirmek olmuyormus pek takmaak zorunda mıyım sürekli 

8 Cevaplar

0 oy
(626 puan) tarafından
evet canım sürekli takmalısın takmazsn numaraları büyür ben 1 sene boyunca sadece dışrı çıkarken taktım evin içinde takmamıştım 2 kat ilerlemişti ayrıca no touch lazer ameliyatlar var ondaan olabilirsin
(455 puan) tarafından
O nasıl ameliyat canım
(626 puan) tarafından
gözüne dokunmadan lazerle ameliyat ediyorlar canım gayet de başarılı bi ameliyat google de daha çok bilgi bulabilirsin canım ama özel bi ameliyat baya da ücreti vardı bi 10bin lira falan vardır diye tahmin ediyorhm
-Reklam-
0 oy
(974 puan) tarafından
Kullanıyorum aslında uzun yıllardur kullanıyorum çalışırken bilgisayar ekranına gözlüksüz bakamadım işten ayrılınca gözlüğü de bıraktım fakat sürekli baş ağrısı yapıyordu tekrar gittim doktora ve gözlük aldım güzel bir gözlük alırsanız takmakta zorlanmaz siniz çok rahat takıyorum ben alıştım benim bir parçam oldu artık size tavsiyem kemik çerçeve almayın eski gözlügim öyleydi zorlanıyordum şimdiki gözlüğüm metal çok rahat ve kullanışlı 
0 oy
(449 puan) tarafından
Ben çocukluktan kullaniyorum 7.5 numara olmuş gozlerim param olursa bigun cizdirecem gozluk baktim 2700 dedi afalladim 
0 oy
tarafından
Takman lazim yoksa baş ağrısı yapar. 
0 oy
(4,351 puan) tarafından
Benimde oyle basladi ve suan ikiside 8.32 kullanıyorum gözlüksüz ben bir hicim gozude lazerle cizme suanda devlette yok ozellerde var oda cok pahali
0 oy
(5,071 puan) tarafından
Aslında çok büyük numaralar değil. Benim biri 1 diğeri 1,50 miyop astigmat. Çok tv izlemeyeceksem, bilgisayarda işim yoksa falan takmıyorum. Sadece araba kullanırken takıyorum işimi garantiye almak için 
0 oy
tarafından
20 senedir gözlük kullanıyorum gözlüksüz asla duramam kullanıp alışsan çok rahat edersin 
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Ben 9 yaşından beri kullanıyorum da neden ameliyat olmuyormuş lazerle cizdirebilirsin tabi imkanın varsa 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 108 göst.
4 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anonim (314 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 89 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde ikbal (48,731 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
21 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde G.ll0 (1,543 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 143 göst.

381,002 soru

11,406,524 cevap

34,943 kullanıcı

...