0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde (778 puan) tarafından
Iki haftadır pazara gitmedim bilerek kızımı uyutmadim. Dedim giderken uyutayim kimseye yükü olmasın. Gorumcemi aradım  dedim gel elifin yanında dur ben gidem. Yenge dersim var gelemem dedi. Kaynanama söyledim sen anahtarı bırak ben gelir arada bakarım diyo. Dedim iyle olmaz . Bana diyor niye abartıyorsun.  Bende komşu kızını cagirdim o bakck.  Sonra benden birşey isteyince yapmadigimda suçluyum.  Ya sen bana iyilik et ben sana kat kat yaparım uyuyam çocuğum bir yükü olmaz bir şeyi olmaz 1 saat bakmadı. Siz olsaniz arada bakarız derse bırakır mısınız..? Ben mi pimpirikliyim

13 Cevaplar

+1 oy
(7,768 puan) tarafından
Haklısın ama koy bebek arabana ört yağmurluğunu azıcık aşım kaygısız başın
(778 puan) tarafından
Burda yokuş var hava soğuk ve alacağım çoktu bebek arabasına sığmaz hani yoksa kimseye minnet etmem
(7,768 puan) tarafından
Canım bi elinle bebeği sürüp diğer elinle pazar arabanı çekeceksin iki çocukla biri arabada biri kanguruda çok gittim ben kmseye minnet etme yapmurluğu yok mu yada eşini bekliceksn
(778 puan) tarafından
Eşim 9 da geliyo o saate pazar kalmiyo ven sen kadar cesaretli değilim belkide
(7,768 puan) tarafından
Cesaret işi değil ki bi bebekle yapabilirsin kimseye muhtaç değilsin unutma
-Reklam-
0 oy
(3,886 puan) tarafından
canim komsu kizina cocugumu birakacagima koyarim arabasina onunla giderim 
(778 puan) tarafından
Alacağım çok olmasa  bide  guvenmesem zaten bırakmam canımın içi
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Yani bizim haftasonu bir oğlumu alır giderim kızımı babasına bırakırım genelde ama öyle olmasaydı da onları götürürdum yanımda kimsenin minnet etmesine tahammülum yok 
(778 puan) tarafından
Benmde yok ama işte sinirim bozuldu
0 oy
tarafından
En güzeli peşinde götürmek.

Bebek arabasına koy uyursa uyur uyumazsa gelince uyut. Ama kimseye minnet etme. Sonra kendilerini bir şey sanıyorlar 
(778 puan) tarafından
Alacaklarım çok olmasa inan öyle yapardım ama iki kere hit gel istemiyem
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Aklın yolu bir, kimseye minnet etme. Arabanın her bi tarafına altına üstüne koy poşetleri yine de kimseye minnet etme. Dünyayı bağışlamışlar gibi davranıyorlar sonra. Ayrıca ne komşu ne komşu çocukları artık güvenilir değil. Ha kimsenin bi güvenilirligi de kalmadı o ayrı. 
(778 puan) tarafından
Ya valla çok zoruma gitti isleri düşünce lafları bitmiyo
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Gerekirse darda kal bi daha onlarada deme benim dar zamanimda yetismeyeceklerse neye yarar bu insanlar gelsin dersini yaninda yapsin laf mi yaaaniiii aha ola ki sen uyudu dedin gelmedin cocugunda uyanacagi tuttu nolacakkkk sonrasiii ben cok iyi anliyorum seni sogukta cocugu per perisan etmek istemez insan allah islah etsin o kaynanani yaninda dursa bi yerleri eksilirdi sanki haftalik bak dedik 
(778 puan) tarafından
Öyle yapcm zaten Allah buyuk
0 oy
tarafından
Keşke indirip kaynananın evine uyutsaydın komşu kızı büyükse bişey olmaz ama kaynananın yaptığı ayıp yani 
(778 puan) tarafından
Aşk kendi yatağında yatsın istedim zaten bakmazlar kızım düşmüş başını morarmış kaynanam guluyo diyo topal serçe ben gidip gelene kadar ac bekliyo.  Bende en azından evde uzun süre uyur gidip gelirim diye minnet ettin.  Etmez olaydim
0 oy
(537 puan) tarafından
Yo haklısın sende onlara bir bardak su bile verme böyle yaparlarsa
(778 puan) tarafından
Yok zaten daha bitti
0 oy
tarafından
Allah nasl biliyosa öle yapsn valla canm haklısın . Uyansn öle gt canm al çocuğunu yanınan
(778 puan) tarafından
Öyle yaptm valla iki kere hit gele erindim ama mecbur gittim geldim
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Bı rak mam :D bebek evde durcak anahtarla gelcek bakacak oldu canım ketçap mayonezde istermisin :))
(778 puan) tarafından
Benmde kızdığım bu ise dalacak unutck kizimibiloyrm sonra aklım kalck
(2,545 puan) tarafından
Yok anam bırakma boşver
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Anahtarı bırak arada bakarım ne yaa evcil ****** kontrol eder gibi....

Asla o şekilde bırakmam.Oğlum şuan 3yaşında bebekken uyurken bile işimi bırakıp 10dk da bir yüzü yeremi kapaklandı , kaydı mı diye bakardım .
(778 puan) tarafından
Anne yüreği ya geçen düşmüş yukarıda gülerek anlatiyo bırakmaya da korkuyrm ama mecburiyetten istedim oma da pişman etti
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Valla ben oğlum küçükken kanguruyu yanıma alıp arabaya koyar giderdim bayada uzaktı alacaklarımi alıp oğlumu kanguruya koyup öyle getirdim hatta arabaya sigmazdi eşimde görevdeydi aylarca gelemedi çocukla yaptım arabayı zar zor getirdim ama yinede oğlumu bırakmadım kimseye minnet etmem onu bunu arayana kadar gider gelirsin 
(778 puan) tarafından
Kangurum yok ama mantıklı birşey alsam daha iyi
0 oy
tarafından
Kimseye minnet etmem çocuğumu kendimle götürürüm 
(778 puan) tarafından
Öyle  yaptm en son

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 276 göst.
9 Nisan 2022 Aile kategorisinde cileklikurabiyem (37 puan) tarafından soruldu
0 oy