0 oy
686 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından

İki buçuk ay önce üçüncü doğumumu yaptım fakat kalça ve basenlerim o kadar gelişti ki geçen seneki giydiğim pantolonlar bırakın popodan geçmeyi diz kapalarimin üzerinden ilerisine gitmiyor :'( çok takıntı eder oldum zaten kendim sıkıntı ediyorum vermeyecegim popo tekne gibi oldu diye bide herif arada dile getiriyor arada geçimsizlik yok gayette iyi anlaşırız ilk günkü gibi ama eşim zaten bekarlik donemmimizden belli hep zayıf olmamdan yana o zamanlar tabi 48 kiloydum öyle hoşuna gidiyor zevk meselesidir olabilir fakat ama ben bunu yanlış görüyorum insan sevdiği kişinin kusurlarini görmemeli kusurlarıyla sevmeli bana göre bu böyledir onunda sevgisine inanıyorum ama bir yandan da kırgınlık var içimde neden kilomu arada dile getiriyor 1.70 boy 78 de kilodayim kilom zaten basen ve kalça kısmımda o yüzden kendimde rahatsız oluyorum

Ben şunu yaptım da zayıfladım diyen arkadaşlar var mı aramizda ??

23 Cevaplar

0 oy
(2,974 puan) tarafından
Eşin ilk evlendiginiz gibi kalmış mi 
(350 puan) tarafından
Yok canım nerde oda evlendiğimizde çok zayıftı şu an 80 kilo ondada hafif kilo var ama ben öylede seviyorum adam benim kiloma taktı
(2,974 puan) tarafından
Sen de onun özgüveni kır öyle seviyorum deme o sana öyle seviyorum diyor mu saçı dökülmusse sende kelsin de kilp almışsa göbeğin çok çıkmış de seni gommesine izin verme
-Reklam-
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Ya sen kendince haklısın belki oda seni zarif görmek istiyo anladığım kadarıyla senin kilo da tek bı bölgede toplanıyor o yüzden göze batıyor yoksa 1,70 boya 78 çok degil 
(350 puan) tarafından
Tam da dediğin gibi canım bacakarim göbek kol  burda kilo yok kalça ve basenlerime toplanmış zaten severek evlendik sevgililik donemmimizden bu yana hep söyler zaten kilolulardan hoşlanmiyorum diye
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Diyet yap spor artı sabah aç karna Nescafe Gold kaynar su limon karışımıni iç 1.2 ay düzenli diyet yap güzel kilo veririsn ve akşam 6dan sonra yemek yeme yoğurt pulbiber ye gece yatmadan önce bol su iç ekmek kullanma sağlıklı beslen 
(350 puan) tarafından
Deniyecem canım çok sağol
(6,441 puan) tarafından
Bunu bende denedim canım limon ve kahveyi işe yarıyor benim eşim bişey demez kiloma ama zayıf beğendiğinide biliyorum bunu bildiğim için de çok dikkat ediyorum ikinciye hamileyim kilo çok verdim hamilelikte başta oluyor sonrasında da dikkat ediyorum abartılı almayayım diye kiloyu
(2,501 puan) tarafından
Bende denedim yazdıklarımı spor yoktu hayatımda yani yapamiyordum ama 73 ten 67bcga kadar düştüm sonra diyeti bıraktım
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Ya o kalça basenle bi oturcan o adamın üstüne ağzı yüzü yamulcak onu istiyo. Arkadaş yeni doğum yapmışsın zaten böyle olması çk normal benm kızım 18aylık oldu bikaç gün önce denedim eski pantolonlarımın içine anca girebilmeye başladım çokta sevindim. Özel bişey yapmadım zamanla verdim kiloyuda
(350 puan) tarafından
Aynen canım kolay zannediyorlar herhalde dünyaya bir can getirmeyi Diğer doğumlarimda istediğim kiloya kendiliginden düştüm bunda ya eşim arada laf soktuğu için yada kendi kendime bir karamsarlık var sanki veremeyecek gibiyim :/
(5,220 puan) tarafından
Yoo nye veremiyesin tabikide zamanla verirsin Emzirincede veriliyomuş ben emziremedim bilmiyorum ama sakın bunun içğn canını sıkma
0 oy
(156 puan) tarafından
basen en zor küçülen bolge benimde basenim geniş hep öyleydi ama senin boyun ve kilon çokta orantısız değil.Çok rahatsız oluyorsa parasını versin bölgesel incelmeye git.Bide 3.doğum diyorsun gayet iyisin bence zamanla verirsin 
(350 puan) tarafından
Doğru dedin kız o beni kilomdan vurdukça bende onu vurayım :D
0 oy
(29 puan) tarafından
Heh ben de ezelden beri çirozum diye üzülürüm, şu an 50 kiloyum, Ocak'ta doğuma 61 kiloyla gittim, emzirme dönemi ve oğlumun hareketliliği derken olan kilom da gitti, zorlasam 55 anca... Ne yapalım olanla yetinmeyi ve şükretmeyi öğreneceğiz. Eşlerimiz de bizi biz olduğumuz için ve her şeyden ziyâde ana olduğumuz için baş tacı etmeli vesselâm... 
(350 puan) tarafından
Çok güzel söylemişsin kuzum ahh bide bazı kocalar anlasa bunu
0 oy
(695 puan) tarafından
Benim ki de zayifliyorum diye beni yiyor:))ama az kaldı eski halime son 4 kilo...31 kilo almıştım da:(((
(350 puan) tarafından
Zaten hep sosyal medyada gördüğüm üzeri erkekler balık etli bayanlardan hoşlanıyor bizimkide tam tersi tahta gibi olacak heral :D
(350 puan) tarafından
Keşke bende öyle kuruyup gitsem bacım ben kendim de zayiftan yanayım ama zamanla olacak birşey bu eşimin laf sokması zoruma gidiyor
(695 puan) tarafından
Tabii ki zamanla olacak benim bebeğim 10 aylık oldu öyle bir anda gitmedi kilolar...
0 oy
(546 puan) tarafından
Valla bacı yanlış anlamazsan ben çok sinir oluyorum böyle kocalara yazık günah analar ne eziyetler cekiyolar birde böyle yapmalari psikolojik şiddet değilde ne? Allah akıl fikir versin olursun 100 150 kilo hakkatten veya daha az da olsa normal zamandan bahsediyorum saglik sorunları yasarsin iyiligin icin vermen icin cabalar o zaman ne alâ begenmemek ne ya sanki kendi fizikleri dort dortluk cocukta dogurmuyolar ustelik.Daha bismillah yeni dogum yapmissin girme hemen bu toplara yavrunu emzirmen daha onemli.Sezeryan olmadiysan imkanin oldukca hareketi arttirirsin egzersiz yaparsın.Ekmek seker kesersin ama karbonhidrat komple kesme alman gerekiyo.Saglikli gidalardan bol bol beslenip suyunu bol içersin.Aburcubur da yemezsen çok rahat verirsin sütünde etkilenmez insAllah ama ac kalmicaksin kuruyemis vs yiceksin sut yapan gidalari tuketceksin yine.
(350 puan) tarafından
Yok gülüm ne yanlış anlayacağım anneliğimiz öyle ben senin hayat arkadaşının dediğin gibi çok tasiri bir kilo yokki versem versem bir 10.15 kiloda Hall olur ama benim de üzüldüğüm ben onu olduğu gibi seviyorum oda dört dörtlük değil hani normal onun da kilosu var göbekti bel çevresi simitiydi derken ama bana onlar gözükmuyor ben onun yüreğini seviyorum ama adam daha iki ay olmuş doğum yapalı taktı kiloma sabah çocuğu salliyordum yanımda su vardı diğerleri dokmesin diye işe giderken mutfağa götür dedik Kalkp ben götürecekmisim zaten çok kilo almışım öyle diyor hiç bir seu diyemedim oturdum gittikten sonra ağladım yani neden seven sevdiğini olduğu gibi sevmez ki
(546 puan) tarafından
Bi anlik kendince şaka mı yapcaktı ki ciddi soylenmez cunku suan senin ne yesem diye dusuncegin zaman tam tersi rahat edicegin zaman diye düşünüyorum Rabbim yuvalarimiza gecim versin arada hepimiz sacmalayabiliyoruz iste esinizde aranizda sogukluk olmasin kafanizda buyumesin uc bes kg fazla dert mi kosustururken bile gider.
0 oy
(620 puan) tarafından
Şuan 3 çocuga doğum yaptın 2.5 ay oldu diyosun bacı jey hızıyla kilo vermeni bekleyen eşinin bı doktora gözükmesi gerektiğini düşünüyorum 
(620 puan) tarafından
Bak sana şu kadar diyim benim metabolizmam çok hızlı 78 ile doğuma girdim çocuğun 6 aylık aşısında 53 kiloydum çocuğum 3400 doğdu düşün birazda bunyeyele akali şuan sanırım gene 48 49 vardirim eski kıyafetlerim oluyor çünkü
(1,263 puan) tarafından
Hey maşallah nasıl eridin kız öyle tovbe, bizim bebekte tam kuduruk ama ben anca 10kg eridim o kadar halada dogum oncesini goremedim hiç mi yemek yemiyosun kız, yoksa yakıyormusun
(620 puan) tarafından
Aşko benim yediğimi evdekilerin toplamı yemezdir evde 9 kişiyiz hesabını yap metabolizma hızlı heralde benim nasıl oluyor bende bilmiyorum hiç bişey de yapmıyorum bunyeyla alakalı bı durum bence
(1,263 puan) tarafından
Maşallah canım benim , kendine bak halden düşme aman ❤️
(620 puan) tarafından
Ben bu ev bu stres bu sinirle ölmediğime şükür ediyorum
0 oy
(811 puan) tarafından
Kalça ve basendeyse yürüyüşle halledersiniz. Göbek sıkıntı;)
(350 puan) tarafından
Kalça ve basen de canım da üç bebeyle yürüyüş de zor;)
(811 puan) tarafından
Yürüyüş bandı o zaman ;) eşiniz kilodan rahatsızsa alsın bir tane
(350 puan) tarafından
Valla doğru dedin bacım o laf soktukça bende sokayım:D
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Valla boy kilo orantisi cok iyi geldi bana etine dolgun ;))boyunuza gore eski kilonuz cok zayifmis gercekten
(350 puan) tarafından
Aynen canım eskiden zayıflıktan dolayı çirkindim de :D kiloma dolunca iyi oldum da şimdi doğumdan dolayı birazcık fazlam var
0 oy
tarafından
Ay kusura bakmasin 1.70 boya da 48 kilo yakismaz ya
(350 puan) tarafından
Aynen canım bekarken kilo olmayınca yüzüm de cokuktu benim idalim 65 ozaman iyi oluyorum da daha doğum yapalı iki ay olmuş eşim sıkıntıya sokuyor beni
tarafından
İsine baksin kolaysa kendi dogursun 3 cocuk ya da cocuk yapmasin binbir turlu korunma yontemi var
0 oy
(15,232 puan) tarafından
Kız çok kilon yok ki. Gider zaten zamanla o kilolar. Demek ki zayıflığa yatkın vücudun var. Boşuna stres yapiyorsun
(350 puan) tarafından
İnşallah kuzum
0 oy
tarafından

Kiz sen beni anlatmışsın :D

(350 puan) tarafından
Vayhhh bacım sende de mi aynı dertten var :)
tarafından
Sorma bacım sorma 3. Çocuktan sonra herseyim değişti
0 oy
(56 puan) tarafından
Bacım bana gönderse kilolarını bende alayım diyorum :))
0 oy
(207 puan) tarafından
Ben instagramdan online diyet aldım ama 3 çocukla senin için bu zor olabilir. Durumun varsa sende online diyet al derim. Ben 200 liraya almıştım 2 3 ay önce 21 günde 2 kg verdim ama ben çok uyamadım. Benden 3 ay önce baslayan 1 kadın 10 kg vermiş. Dyt.ayseulasgurer instagram adresi. Birde youtubeda Elçin demirelin videoları var.  Hamilelik sonrası için. Onları da yapabilirsin. Kalça basen hareketleri var özellikle. Oynatma listesinden bakıp yap derim 2 günde 1
0 oy
tarafından
yarından itibaren doymadan kalk 
0 oy
tarafından
Canım bu kadar üzülüp dertlenmene gerek yok azcık az yiceksin yürüyüş Squat egzersiz derken gidecek
0 oy
(7,947 puan) tarafından
170 boy a en ideal 65 olur diye düşünüyorum 48 de aşırı zayıf yani eşin nasıl o halini begeniyordu anlamadım gerçi bu tamamen zevk meselesi bı abi vardı benim tanıdık tahta gibi kızlardan hoşlanırdı balık etli hiç sevmezdi bende 158 boya 45 kiloyum kilo almaya çalışıyorum yani :D
0 oy
tarafından
Bende 2 ay once dogum yaptim simdi aynaya bakinca tuhaf hissediuorum ya alismisim daha bir zarif olmaya fit olmaya sen sezeryanmi normal dogummu oldubenjm sezeryan simdi bekliuorum zaman gecsinde baslayim diye ama seyde istiyorum spor arkadasi kilo vermeye baslarsan beraber verebiliriz uzaktanda olsa birbirimizi hirslandirabiliriz

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 221 göst.
0 oy
5 cevap 247 göst.
3 Kasım 2023 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,041 göst.
20 Haziran 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 403 göst.
26 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu