0 oy
221 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (17 puan) tarafından
Kizlar on sekiz yaşındayım on yedi yaşında doğum yaptım doğumdan sonra kilo aldım doğumdan önce 65  iken hamilelik derken doğum sonrası 75  kg valla nereye gitsem kilo almışım kilo almışım diyorlar utanıyorum artık kaynanam nenem annem ablam babam abim eltiler sonra halamın gelinleri valla kilo vermek istiyor ama motivasyonum hiccc yokk of  kilolu olmaktan nefret ediyorum bıktım bu bedenden patates den ekmekten makarnadan

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Çok küçük yaşda hamile kalmışsın ve üzerine emzirme falan derken kg alman gayet doğal bunları yaşın küçük olduğu için bilmeyebilirsin bence utanması gereken sen değil onlar bu yaşda ki birinden ne beklentileri olurki yazıklar olsun onlar kendilerine baksınlar 

(17 puan) tarafından
Öyle valla ablacım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kilomla ugrasanlara kilolu kolumu bogazina kadar sokardim bidaha konusacak agzi kalmazdi 
(17 puan) tarafından
Yemekten sogudum
tarafından
Boyun kac canim
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kendine inan kendin için kilo ver başkası için kılını kipirdatma
0 oy
(2,916 puan) tarafından
Hiç bişey demiyorum,doğum yaptım herkesin ağzında aldığım kilolar cevap dahi vermiyorum,ama kendim için kilo veriyorum,iradeli olmalısın kilo vermek istiyorsan,zaten verdikçe insan artık ekmek pilav makarna yemek dahi istemiyor
0 oy
(10,080 puan) tarafından
Kimse icin degil ama ben kendimi oyle gormek istemedigim icin kilo verdim ben
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Onlarin yaptiklari dile getrmleri yanls olsa da bnce de kilo vermen lazm ama..yani onlar icin degil kendin icin vermelisin..cnki daha cok gencsin cnm ve bu yasta kendini salmaman lazm..ilerki yaslarda vermek inan daha zor..metabolizman fln daha hizlidr senin o yuzden kendine inan ve ver bnce..
(17 puan) tarafından
Tesekur ederim ablacım yorumun için gerçekten okurken motive oluyorum.
(3,901 puan) tarafından
Aynen bu hayatta ne yapyosan kendin icin yal zatn..kendin icin suslen kendin icin kilo ver kendine bak..cok gencsin daha kiymetini bil cnm
0 oy
tarafından
Banada oyle soyluyorlardi.bende kotu olurdum.ben aslinda hamilelikde ve ya yemekde kilo almadim.benim 4 kurtajim oldu ve adet bozuklugu yasadi 1 yil boyunca ve faxla hormonal ilaclar kullandim.takma kafana.simdi benle dalqa gecenler benim 2 katim.
0 oy
tarafından
Heheheh ben ataym kendimi o.zmn asagiya kiz patatestwn ekmekten makarnadan bıkılırmı aaa en sevdiklerim . Kız ne sıkıyosn canjnı bosver sen bebegini emzirmene bak kimene senin kilondan he de geç yahuuu :)
0 oy
(119,490 puan) tarafından
limonlumelemen ☺ 
0 oy
tarafından
Onları da yerim
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Yasin daha genç veririsin. Hayirdir sizmi tasiyonuz ben taşıyorum de geç umursama.dikkat et yediklerini yazın terle daha kolay zayiflaniyor düzenli spor ve bol su
0 oy
(1,079 puan) tarafından
Hiç de takmam valla şöyle derim evet ya biraz toparladım kendimi çok iyi hissediyorum önceden neydi o öle cırpı gibi der gecerim 
0 oy
(603 puan) tarafından
Valla bende 95 kiloyum doğum yapalı 1 hafta bile olmadı ama asla kafama takmıyorum Sessiz sedasız  sağlıklı bir diyet yapıp herkese cevabını vermeyi planlıyorum sende öyle yap canım dost düşman kimsenin ağzına laf vermeye gelmiyor 
0 oy
tarafından
Etliyim butluyum mutluyum de kiz sende

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 4,551 göst.
0 oy
23 cevap 688 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ayparcasi-68! (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
+1 oy