0 oy
384 göst.
Diğer kategorisinde (1,082 puan) tarafından
Çok büyük kavgalar ettik eltim ve kaynanamlar la şimdi kaynanam ile Cat pat konusuyorum eltim ile düşman gibiyiz bugünde onun oğlunun sünnet kesimi var eşimi arayıp abisi annesi kubrayla gelin demiş. Eşim pek gitmek istemiyor bende. Çünkü onlar biz çok zor zamanlardan geçerken falan gelmediler bildikleri halde. Sizce gitmeli miyim? Eşime sen git dedim ama senin olmadığın yerde benimde isim yok dedi

19 Cevaplar

0 oy
(1,361 puan) tarafından
Gitmeyin o zaman. Eşin de istemiyormuş zatenn.
(1,082 puan) tarafından
Arada kaldik bilemiyoruz
-Reklam-
0 oy
(5,267 puan) tarafından
Bosver git ya kötülük onda kalsın iyilik sende
(1,082 puan) tarafından
Bı yandan öyle diyorum bı yandan istemediğim yere gitmek istemiyorum
0 oy
(3,239 puan) tarafından
Ben gitmezdim 
(1,082 puan) tarafından
Bende gitmek istemiyoeum sanki dünden meraklı gibi ama bı yanda eşimde de var amca sonucta
(3,239 puan) tarafından
Gidersen de merakından geldi diyecekler sen bilirsin canım eşin gitsin görünsün yarım saat
0 oy
(120,704 puan) tarafından
gitmeyin o zaman
0 oy
(8,785 puan) tarafından
Bırak Allah'ından bulsun sen git 
(1,082 puan) tarafından
Bı yandan öyle diyorum bı yandan baska
0 oy
(636 puan) tarafından
2 hafta önce bende sünnet yaptım çok bilmiş bir eltim var eşimin abisiyle evlendi abisi bizden uzaklaştı eşim abisini aradı sünnet ve mevlüt için açmadı bile tlfnunu bu pazarda eltim anası babası icin mevlüt okutuyor asla gitmicem kim sana nasıl davranıyorsa sende öyle davran
(1,082 puan) tarafından
Herkes hakettigini almalı ama bu köpek vicdanımız iste
(636 puan) tarafından
Valla çok adım attım ama baktım karşılık yok aynısını yapmaya başladım doğum yaptım msjla hayırlı olsun dedi sadece
0 oy
(59 puan) tarafından
Git canım sevinecek giderseniz.Bizde ne olursa olsun eltiler düğünlere gider.
0 oy
(7,407 puan) tarafından
Çokta gerekli degil gitmeyin allah korusun bi amalyat olur birsey olur neyse karsindaki adam olmadiktan sonra sen iyi davrandikca ***** muamelesi görüyorsun
0 oy
(7,458 puan) tarafından
Gitmeyin altın için vs gelin demiştir 
0 oy
(11,216 puan) tarafından
Bende esımle konusmuyorum oglunun dogum gunu bır yerde kutlucaklar bıze davetıye atmıslar esım kabul edımmı gıder mıyız dedı gıderız dedım sonucta kızımın burda akrabası sayılı gıdelım oda sevınsın dedım.
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Kız alt tarafı çocuk sunnet olacak sanki düğün mü yapıyolar da milleti topluyorlar anlamıyorum. Zaten gereksiz bir davet olmuş. Çocukla ilgilenmekden kimseyi görecek halleri olmaz zaten kaldı ki bence oturup çocuklarıyla ilgilensinler o durumda. 
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Eminim onlar sizi değil hediyeyi bekliyordur.  Ne gidin ne de hediye verin:)Sevmediğim kişinin ne işim var oğlunun  sünnet merasiminde

(1,082 puan) tarafından
Bilmiyorum valla
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Sonuçta o çocuk kocanın yeğeni. Sen yeğeniniz için gidiceksin. Anası babası ne yaparsa yapsın çocuğun suçu yok. Bence git ben olsam giderdim ama hiç yüz vermezdim.
(1,082 puan) tarafından
Öyle yapmalıyım diye düşünüyorum ama ben düşük riski yaşarken kanamam varken kimse gelmedi
(3,162 puan) tarafından
Düşük riskinde kanamada niye gelsinler ki. Bilemedim canım benimde kanamam olmuştu hafif. Eşimle birlikte hastanelere gittik kimseyi cagirmadik o an kimse olsun istemezdim zaten yanimda. Gene de yaptıkları onların yanında kalsın. Sen kendine yakisani yap boşver
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Ben  yeğenimin hattı için  giderdim  fazladan  muhatap olmadan  gidip  1 saat olsun  oturup  gelirdim 
(1,082 puan) tarafından
Öyle yapacağız kuzum
0 oy
(116 puan) tarafından
Kuzum davet etmişse gidin tabi ki elti de olsa düşman gibi de olsanız siz ailesiniz artık . Senin çocuğun varsa gitsin kuzenini görsün ...  Sen gitmeyecek sen eşinde gitmeyecek abisi darilacak bu yuzden  .insanlık. Halı herkes tartışır kavga eder küser önemli olan kini bı tarafı bırakıp böyle gublerde yanyana durabilmek .yani benim düşüncem bu 
(1,082 puan) tarafından
Ben hiç kin gutmem konuşan ile konuşurum ama karşı taraf haksız olmasına rağmen bu tavrı takiniyorsa kendimi ***** yerine konmuş gibi hisediyoeim
(116 puan) tarafından
Haklı olsaydı emin ol eşini aramaz demez di gelin diye onlarda bikiyir haksız olduklarını .... Sen sadece merhaba merhaba  ötesini yapma sana haksızlık yapmışlar sen buna müsade verme bı git hayırlı olsun de gel gitmesen haksız olan sen olursun . Biz çağırdık gelmediler olur .. sen her zman büyüklük yoaacaksin
0 oy
(10,657 puan) tarafından
Düşman gibiysek gitmem ne işim var 
(1,082 puan) tarafından
Orası öyle ama bide yigeni var
0 oy
(1,729 puan) tarafından
Eşinde isteksiz miş zaten bence gitmeyin 
(1,082 puan) tarafından
Bilemiyoruz sonuçta yigeni ama bana yapılanları hazmedemiyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 80 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 223 göst.
7 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde eylul123 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ulviye (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 255 göst.
28 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havvak (222 puan) tarafından soruldu

396,525 soru

11,861,394 cevap

35,959 kullanıcı

...