0 oy
188 göst.
önce Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından
sorum bu kizlar 

21 Cevaplar

0 oy
önce (9,092 puan) tarafından
Bırak kendim kesmeyi ya da kestirmeyi.Ben tararken bile döküldüğünde üzülüyorum. Gözünün içine baktım uzasın diye kızımın saçlarının. Aynı oğlana benziyordu saçları yoktu. Şimdi çok güzel oldular.
önce (395 puan) tarafından
Ya  benim de kızım var da 22 aylık bu kazıttin falan söylemeleri var sizce işe yarıyor müdür hic de  yapamam aslında içim gider korkarım piskolojisi bozulur diye ama çok açık anlı
önce (9,092 puan) tarafından
Çevremde saçlarını kazitan hiç olmadı canım. Saçları besleyici şampuan kullanın yada doktora danış uygun bir şampuan al kıyma saçlarına ya.
önce (1,221 puan) tarafından
Benim bir yakınim iki defa kazıttı hiç bir işe yaramadı
-Reklam-
0 oy
önce (1,393 puan) tarafından
Ben kesmeye çalışsam kesin kınalı yapıncak gibi olur.
0 oy
önce (558 puan) tarafından
Oğlumın saçlarını hep eşim keser ama bin naz bin niyaz sıcaktan öldü çocuk bi kes derim yok bugün yok şu gün sarkar durur. Kendi de sağolsun Tarzan gibi dolaştığı için çocuğu da öyle yapacak :d
0 oy
önce (84 puan) tarafından
Hayır yeğenimin saçları bukle bukle çok güzeldi ablam kesti saçı mahvoldu bir daha da öyle olmadı. Etrafımda da kesenleri görüyorum hiç düzgün gözükmüyor 
0 oy
önce (648 puan) tarafından
Eşim kuaför olduğu için kesiyor evde oğlanın saçını. 
0 oy
önce (95 puan) tarafından
Oğlumun da benim de saçlarımızı eşim keser. Oğlum 5 yaşında iki kere berbere gitti. Benimde 3-4 yıldır eşim kesiyor gitmiyorum kuaföre.
önce (25 puan) tarafından
benimde oyle oglumunkini ben keserim bazen  ama bu sefer yanlis giris yaptim kestim kafama taktim onuda ;)
Kökü onda uzar nasıl olsa sıkma canını her zaman dört dörtlük olmuyor maalesef :)
tesekkur ediyorum su teselliler okdar iyi geliyor ki bana ⚘
Rica ederim ne demek insan kötü olunca üzülüyor ama berbere götürsen o da kötü yapabilirdi. Çocuk bu sonuçta bir saniye kafasını çevirse gidiveriyor model
aynen cnm
0 oy
önce (9,639 puan) tarafından
Kızım 5yaşında doğduğu gunden beri hiç kestirmedik. Şuan poposuna kadar geliyor saçları :) oğluşum daha 7 aylık yeni yeni saçlanıyor ☺️❤️
Naçizane bir fikrimi söylemek isterim. Kızınızın saçları eminim çok tatlıdır. Ama o kadar uzun olması vücuduna giden vitamin ve minerallerin azalmasına neden olup gelişimini olumsuz etkileyebilir. Daha önce böyle bir iki kişiden duyduğum için söylemek istedim. Hatta bunu yaşayanlardan biri arkadaşımdı annesi saçları sarı olduğu için hiç kestirmemiş annesi de babası da uzun boylu olmasına rağmen kızın boyu onlara göre çok çok kısaydı.
önce (9,639 puan) tarafından
Haklılık payın vardır mutlaka canım, zaten kızım zayıf ve iştahsiz bi cocuk :) saçları da cansız. Ama kendisi de çok seviyor saçlarını kestirmek istemiyor
0 oy
önce (673 puan) tarafından

Biz eşimle oğlumun alt ense tarafını sıfıra vurup üst tarafını uzun bıraktık. Buna benzer ama ara boy olan kisimda uzun saç ve bagliyirum.

image

kendinizmi yapiyorsunuz bende su iz birakmadan kesimi cozemedim bi ;)
önce (673 puan) tarafından
Bu fotodaki kadar değil tabiki ama makinayla kolay makasla ztn olmaz şimdi kendi oglumun fotosunu atmak istemediğim için int. Buldum. Duran bir cocuksa kuaföre götürmek daha mantıklı bizim ki asla durmuyor o yüzden kendimiz kestik
0 oy
önce (1,908 puan) tarafından
Oğlum berbere gidiyor kızımın saçını hiç kesmedim 
0 oy
önce (532 puan) tarafından
Saçları güzel olsun diye kızlarımin saçlarını kesiyorum a fazla degl biraz daha bugün kestim ikisininkinide
0 oy
önce (4,001 puan) tarafından
Biz berbere gidiyoruz makineden korkuyor ama makasta sıkıntı yok
0 oy
önce (269 puan) tarafından
Ben kızımınkini kendim kesiyorum 
0 oy
önce (2,337 puan) tarafından
Benimki çok istekli anne saçları kes falan diyordu bı ara çok istedi çok az ucundan aldım şimdi de beni istemiyor bebek kuaförüne gidelim diyor :))
0 oy
önce (371 puan) tarafından
Çocukken benim saçlarımı babam keserdi, takribi 14 15 yaşımdan beri de kendi saçlarımı kendim kesiyorum, acayip zevkli oluyo, kendimi durdurmakta zorlanıyorum bazen daha kısa kesmemek için. Benim oğlan henüz doğmadı, ama onun saçlarını da keser miyim keserim gibi sanki 
0 oy
önce (3,279 puan) tarafından
Ben erkek yeğenimi kesmiştim 2 kere. Hem de uyurken. Yere yatırmıştım sağa sola çevire çevire:) Nasıl uyanmamıştı şu an şaşıyorum. Benim kız her şeye uyanıyordu:D
0 oy
önce (3,252 puan) tarafından

40 aylik ilk defa bugün kuaföre de kestirdim kalçasindaydi ,şimdi omuzlarından biraz aşağıda oldu.

Kızım korkuyordu anne sen kes diyordu ikna oldu bugün gittik kuaförde kestirdik güle oynaya :))
0 oy
önce (18 puan) tarafından
Kızımın büyüdükten sonra evde az üstünden aldım 
0 oy
önce (3,209 puan) tarafından
Iki oglumu da 5 aylik 3 numara kendim kestim. Cok sacli dogdular, dokuluyolardi. Sonra berbere goturdum hep. Bi kere de buyugum bitlenmisti o zaman direk makinaya vurdum evde.
0 oy
önce (92 puan) tarafından
Valla aile boyu ben keserim saçlarını hepsinin kendiniminde kızlarımın da oğlumun eşimin eşim yıllardır gitmez kuaföre bnmde elim alıştı artık yıllardır :)))
0 oy
önce (172 puan) tarafından
Esiminde saçını ben kesiyorum  nasip olursa oğlumun saçı uzasın gene ben kesecem eşim kuaför bilmez ben kesiyirum oglumunda keserim saçlarını 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 415 göst.
14 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (14,003 puan) tarafından soruldu
0 oy
71 cevap 666 göst.
3 Ocak 2024 Aile kategorisinde Myangell (608 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ulviye (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 382 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu

391,024 soru

11,698,798 cevap

35,582 kullanıcı

...